Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Помощ...Оглупявам!  (Прочетена 3580 пъти)

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Помощ...Оглупявам!
« -: 14-06-2011, 16:33:26 »

Здравейте!Имам нужда от помощ. Предстои ми голям изпит, а не помняяя, не помня! :surpris_23:Преди ми беше достатъчно само едно прочитане, а сега....вярно, че и годинките ми са доста вече..
Чаят от гинко билоба ми е много блудкав, а за друго не се сещам. :Confus_3:
Активен

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Помощ...Оглупявам!
« Отговор #1 -: 14-06-2011, 17:27:10 »

Споко!Туширай напрежението си и всичко ще е наред! :flowers2:

Mемория

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 148
Re:Помощ...Оглупявам!
« Отговор #2 -: 14-06-2011, 22:09:14 »

Майка ми едно време ядяла орехи по време на сесия. Замисляла ли си се, че ядката има форма на мозъче? Казват, че много растения дават с вида си "жокери" за какво помагат.
« Последна редакция: 14-06-2011, 22:15:55 от Мемория »
Активен

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:Помощ...Оглупявам!
« Отговор #3 -: 14-06-2011, 22:19:58 »

 Чувала сьм за комбинацията мед  с орехи и кратки разходки на открито между многото четене. Аз като бях студентка прилагахме правилото:" Полят изпит-взет изпит!" tooth
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Помощ...Оглупявам!
« Отговор #4 -: 14-06-2011, 22:29:57 »

Абе, то и ние така правехме, ама като се олеем с поливането на другия ден, баш на изпита главата така  ти пуши....не ти е работа! И професорето се пени срещу тебе ама на теб ти е все тая.!
 А за меда и орехите ви благодаря, почвам ги, то май аз в последно време почти нищо не ям.
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Помощ...Оглупявам!
« Отговор #5 -: 15-06-2011, 15:31:07 »

ами затова не помниш  tooth защото нищо не ядеш  :pensif_29: Все пак на този мозък му трябват вещества за да може да работи  :Content_14:  Орехите и меда ще ти свършат работа само внимавай с количествата :)  Аз така като все забравям нещо (от разсеяност) дъщеря ми ме поднася и казва: "ами като си само на соя!" (въпреки че аз соя въобще не ям)  :bleh
Активен
Намасте :)

Дуся

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Помощ...Оглупявам!
« Отговор #6 -: 15-06-2011, 19:36:43 »

Здравейте на всички,
malina, мога да ти препоръчам преди учене да направиш едно 10-15 минутно дълбоко дишане, или алтернативно на чист въздух в пълна концентрация. След това се съсредоточи известно време в третото око без да мислиш за нищо. Мисля, че това може да те успокои и по-бързо да ти влезе нещо в главата :) Най - вече не се паникьосвай. Трябва да си спокойна и сигурна в себе си. Успех!
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Помощ...Оглупявам!
« Отговор #7 -: 16-06-2011, 08:36:46 »

Малинче, ти като доктор  вероятно си по-снизходителна (от нас) към фармацевтиката, а знаеш такива средства тя предлага :)  (може да има и на билкова основа, не съм търсил)
Та ако е нещо наистина решаващо  - ако ще ставаш доцент, експерт, лауреат.. може и да е допустимо да глътнеш по изключение някой ап  "за проясняване" ,  поне се знае какво има в него ,за разлика от продуктите по сергиите :)  
А точно преди  самия изпит две яки кафенца с медец ще ти наточат концентрацията със сигурност. И на изпита  дори да не се сетиш "какво точно беше" .. ще се сетиш "какво би могло да бъде "  :)    
« Последна редакция: 16-06-2011, 08:41:12 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Mep

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 483
    • Земя назаем
Re:Помощ...Оглупявам!
« Отговор #8 -: 27-07-2011, 11:24:31 »

Чаят от Гинко е блудкав, затова го смесвам с друг любим чай - мащерка, жълт кантарион, липа... Ти може със зелен чай и жълт кантарион - ще те ободри и зареди с добро настроение. Не помниш прочетеното, защото най-вероятно ти е безинтересно (предполагам). Може да приемаш повече омеги. Минаха ли изпитите успешно?
Активен
Духът владее материята!

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Помощ...Оглупявам!
« Отговор #9 -: 27-07-2011, 14:28:23 »

Благодаря на всички! Мина изпита, даже имам 6, ама то било много лесно, почти проформа само дето аз не знаех и много се бях панирала, че и изкълвах сума ти книги. Нищо-те ще са ми от полза като се явявам за специалност след две години.
Активен

Diego de la Vege

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:Помощ...Оглупявам!
« Отговор #10 -: 27-07-2011, 14:42:18 »

Браво! И не е било лесно, по-скоро рецептите тук са ти помогнали  tooth

п.п. Къде ти е котенцето?
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Помощ...Оглупявам!
« Отговор #11 -: 27-07-2011, 19:40:38 »

Аз рецептите продължавам да ги прилагам и след изпита и като стана сега една умнааааааааааа...!..
А котенцето го махнах(то беше просто картинка от нета), защото се опитах да сложа снимка на МОЕТО коте( най-после имам бебе коте и кучката още не го е изяла!), но не се получи нещо..
Активен
 

Страницата е създадена за 0.067 секунди с 22 запитвания.