Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте и от мен!  (Прочетена 1700 пъти)

Flauen

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
    • Flauen
Здравейте и от мен!
« -: 26-06-2011, 10:27:34 »

Здравейте! Казвам се Юлия Христова. Не съм суровоядец, здрава съм, така че суровоядството е интересно за мен като начин на живот, а не като нужда да се лекувам от нещо. Пиша тук, защото макар и засега да нямам намерение да ставам 100% суровоядец, като цяло се интересувам от здравословен начин на живот и имам дълбока нужда да общувам с хора, които имат сходни интереси. Също така съм човек, който се учи много бързо от конкретен опит и мисля, че прекарването на време със суровоядци, ще ми помогне много по-бързо да започна да оценявам този вид хранене, отколкото ако само чета за него. Чета за суровоядство вече от година и половина и скромният ми напредък се състои в това, че изобщо зпаочнах да ям плодове (което не правех преди) и да ям средно по 1 ядене дневно, което включва плод или зеленчук в себе си. Това не е много за толкова много време, но поне е някакво начало, което силно се надявам, че с Ваша подкрепа ще продължа да развивам занапред. Смятам себе си за слънчев и общитетелн човек, така че ако някой има желание да общуваме, да правим някакви рецепти заедно или каквото и да е заедно, аз съм насреща. Благодаря за вниманието и успех във всички ваши начинания :)
Активен
Животът всъщност е много прост. Онова, което даваме, се връща при нас.

http://flauen.wordpress.com/

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Здравейте и от мен!
« Отговор #1 -: 03-07-2011, 15:04:36 »

пожелавам ти да станеш 100% суровояд  :flower:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Flauen

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
    • Flauen
Re:Здравейте и от мен!
« Отговор #2 -: 04-07-2011, 23:04:25 »

Засега ми се струва като много далече в бъдещето, ако се случи някога. Днес е може би най-големият ми напредък като започнах с шише вода преди закуска докато вършех разни неща, прясно направен сок от ябълки, круши и моркови, след това накиснати и белени бадеми и ядох огромна салата от три големи домата със олио, защото зехтинът е свършил. Вечерята вече се разглезих и ядох хляб с мед и масло.  :essen: Но като се замисля това е първият ден в живота ми, когато имам по-малко хранения "нормална" храна, отколкото плодове и зеленчуци. Така че кой знае ... може и да ме осени някое просветление някой ден...
Активен
Животът всъщност е много прост. Онова, което даваме, се връща при нас.

http://flauen.wordpress.com/

kyx4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=1836474233
Re:Здравейте и от мен!
« Отговор #3 -: 05-07-2011, 19:45:09 »

Добре дошла Flauen ! Нещата стават от самосебе си, просто трябва да си упорита и да не се отказваш. Изкушения ще има, много са малко хората, които са станали суровоядци от раз. А и 100 % сурово не е задължително, като начало 50 -60 % е добре и после повече. Успех! :)
Активен
Храната да бъде Вашето лекарство и лекарството - Вашата храна. Хипократ
 

Страницата е създадена за 0.141 секунди с 22 запитвания.