Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Опасности от пречистването на черния дроб.  (Прочетена 4854 пъти)

Bars

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Здравейте !

Може ли да ми разясните опасностите от тази процедура...
Задължително ли е прочистването от паразити преди това, например?

Какви са рисковете... и не ми казвайте, че няма такива, защото ще се заровя в интернет и сам ще ги намеря. Интересува ме, какво е нужно да направя като подготовка... освен да пия 7 дена сок от ябълки и да приема разхлабително преди и след процедурата... какво друго ?
Разбрах, че има доста тънкости, но нямам време да изчета всичко на този етап, затова ще се радвам ако ме улесните малко....
Благодаря :)

П.С.Моля да ме разберете правилно, не искам да засегна никой тук, но голяма част от техниките, които използвате са крайно неприемливи за мен и освен това, водят до силно изтощаване на някой органи... разбира се то се възстановява, но аз не искам да стигам до там. Затова в списъка с опасностите, искам да включите дори и това, което не смятате, че е чак толкова опасно.

Смятам да направя три пречиствания през две седмици, като използвам рициново масло и майчин лист...
Това разумно ли е предвид факта, че досега не съм изпълнявал тази процедура...
Също така, няколко глътки кафе сутрин наистина ли са болка за умиране, тъй като кафето ми помага да ходя до тоалетна  :-[
Чух че англисийската сол също разхлабвала жлъчните канали и ги стимулирала да работят, това вярно ли е или аз нещо съм чел между редовете ?
Интересуват ме всички методи и техники за безопасност, тъй като ме е страх да не заседне нещо по пътя...
А за клизмите от сега ви казвам, че е изключено да ги правя и разбрах, че не е задължително...  :)
 Затова давайте по същество.. английската сол наистина ли помага на черния дроб да се изчисти по лесно или тя е само за червата ? И какво друго може да помогне на жлъчните канали да се разширят и  на камъните да омекнат? Освен затоплянето и сока от ябълки...
Моля дайте ми всички тънкости, тъй като нямам възможност да чета всичко сега... имам много неща за четене, иначе с удоволствие бих изчел целия сайт и форум, но това ще стане по нататък с времето :)
« Последна редакция: 27-07-2011, 16:42:20 от Bars »
Активен

Bars

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Също така, какво ще кажете за употребата на билки спомагаща този процес.

Жлъчогенни са тези, които спомагат разграждането на въпросните камъни...
А жлъчотворните какво правят? Прочетох, че намаляват спазмите на гладката мускулатура на жлъчните пътища, което ми звучи като точно обратен ефект, на това което става по време на изчистването...
Гладката мускулатура на тези пътища трябва да се съкращава за да изхвърли камъните, нали така ?

Така че жлъчотворните са противопоказни, докато жлъчогенните са спомагателни, правилно ли го разбирам ?
Активен

Diego de la Vege

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348


... Какви са рисковете... и не ми казвайте, че няма такива, защото ще се заровя в интернет и сам ще ги намеря ...


 tooth tooth tooth

Орто, ти ли си бре?
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267


... Какви са рисковете... и не ми казвайте, че няма такива, защото ще се заровя в интернет и сам ще ги намеря ...


 tooth tooth tooth

Орто, ти ли си бре?
И да не е той все е някакъв подобен екземпляр
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267

Bars, извинявай, като не искаш да четеш ние как да ти дадем информацията- с лъжичка ли? Нали и нашите постове пак ще ги ЧЕТЕШ????Пък и Мер го е написала в три странички все пак- не е толкова страшно!
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Доста интересно , освен да пренапишем форума заради Барс ли ..? :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

triedin

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41

Барс,едва ли можеше да намериш по подходящ емотикон. Може и да те пречисти безопасно, знае ли човек?
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267

Според мен си предубеден и негативно настроен- какво очакваш тогава?
Активен

RoJe

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70

Барс, ти не искаш да четеш, а какво остава да изпълняваш ...
Извини ме, но и аз се подразних от тона ти - уж търсиш съдействие, а някак си не го правиш с добро.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Пфуу, дето вика Мер - влизаш във форума да си оправиш настроението , да се заредиш, да ти просветне.., а там все ще те изненада  някой, дето да ти отрови живота . Ей, има хора , дето могат да ти развалят настроението и през дупката на ключалката.
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

triedin

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41

Пфуу, дето вика Мер - влизаш във форума да си оправиш настроението , да се заредиш, да ти просветне.., а там все ще те изненада  някой, дето да ти отрови живота . Ей, има хора , дето могат да ти развалят настроението и през дупката на ключалката.
Ха ха ха...Бате Бино,срамота   :Content_4 - emotloader:  Та това си е най-обикновен форумен трол.Аз не съм се смял така много отдавна.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Че не може ли трол да ти развали настроението? То нали това е истинската му цел?
( срамота , Триедин :) )
Но на нас се падна много калпав трол, не успя да изтрае и половин ден :)
А аз щом трябва да се срамувам, че не знаех до днес какво е "трол" , срамувам се , но не много :)  Не съм изгубил чак толкова като не съм знаел.. :)
(Даже напротив - при равни други условия ,съм имал по-малко неприятности от теб :)   ... :)  при теб освен всичко , се добавят явно  и троловете :) )
« Последна редакция: 27-07-2011, 22:29:17 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

triedin

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41


Но на нас се падна много калпав трол, не успя да изтрае и половин ден :)

Така си е.А може да бъде и по лошо.Някой друг път/че почва да става досадно/мога да ти разкажа за един наш форум,който следях години с интерес и който бе съсипан от един единствен ник.Така и не разбрах защо модераторите го допуснаха.
Активен

eula

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 135
  • В крак с природата ...


Какви са рисковете... и не ми казвайте, че няма такива, защото ще се заровя в интернет и сам ще ги намеря. ..................... Затова в списъка с опасностите, искам да включите дори и това, което не смятате, че е чак толкова опасно.


Bars, а защо наистина не се заровиш в Интернет и сам да си отговориш на въпросите?  :Confus_3:

От поста ти лъха негативизъм и недоверие. Според мен не търсиш помощ, иначе подхода ти щеше да е друг. По-скоро леко провокираш с елемент на заяждане  tooth

А за доброто ни настроение, моля те, не бери грижа  :)

Между другото, ти за какво си се регистрирал във форума?  :surpris_23:
Активен
И най-хубавият утрешен ден няма да ни върне вчерашния!

eula

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 135
  • В крак с природата ...


Какви са рисковете... и не ми казвайте, че няма такива....


Хммм, длъжен съм да споделя, че наистина има рискове понякога. При правилно прилагане на процедурите има риск сериозно да се подобри здравето, което да наложи преоценка на предварителните нагласи и т.н, при други са възможни тотални непредвидени реакции, които разбира се подробно трябва да бъдат описани за такива търсещи личности като теб, Bars... :)
Активен
И най-хубавият утрешен ден няма да ни върне вчерашния!
 

Страницата е създадена за 0.096 секунди с 22 запитвания.