Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Поздрави на всички и от мен!!  (Прочетена 4941 пъти)

savina

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48

 :flowers2:
Много ми е приятно да се представя и аз тук при вас! От  Велико Търново съм,на 29г. ,от 4г съм вегетарианка,а вече от 1,5г приемам суровоядството за най-разумния и естествен начин на хранене....всичко започна случайно- от приятел ми попадна книгата на многоуважаваната от мен Лидия Ковачева,тя беше първото ми вдъхновение и ме въведе в гладолечението...след това Атерхов,Малахов,Гълъбов,други ,а последното което взех и съм страшно доволна от тази книга е на Робърт Морс-"Чудото на детоксикацията", горещо я препоръчвам ....та така, надявам се, че ще си бъдем полезни и ще се забавляваме заедно!
Активен
Егото е причина за всички болести и несполуки..правилният начин на живот Помага..

Diego de la Vege

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:Поздрави на всички и от мен!!
« Отговор #1 -: 29-07-2011, 13:19:30 »

Здравей и добре дошла!  :flowers2:
Активен

silversmith

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Поздрави на всички и от мен!!
« Отговор #2 -: 29-07-2011, 13:41:28 »

Здравей и от мен,драго ми е да видя още един съгражданин тук във форума  :flower:
Активен

savina

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re:Поздрави на всички и от мен!!
« Отговор #3 -: 29-07-2011, 13:53:44 »

Благодаря ви,радвам се че има суровоядци и във ВТ,тъкмо се бях отчаяла че съм сама в начинанието  :Content_4 - emotloader:
Активен
Егото е причина за всички болести и несполуки..правилният начин на живот Помага..

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:Поздрави на всички и от мен!!
« Отговор #4 -: 29-07-2011, 14:16:43 »

Благодаря ви,радвам се че има суровоядци и във ВТ,тъкмо се бях отчаяла че съм сама в начинанието  :Content_4 - emotloader:

Добре дошла Savina! Защо се отчайваш, някой хора точно затова се борят да са първите и сами в нещо. След време като разказват на другите звучи доста героично  ;)
« Последна редакция: 29-07-2011, 14:19:41 от Veso »
Активен

silversmith

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Поздрави на всички и от мен!!
« Отговор #5 -: 29-07-2011, 14:21:12 »

Кой знае ,може да има още 1-2 суровоядци във ВТ ама се спотайват  :D и аз се надявам да има още такива че да си организираме една мини среща,друго си е сред сродни души.
Активен

Alexandrina

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Поздрави на всички и от мен!!
« Отговор #6 -: 29-07-2011, 19:45:29 »

Привет, Савинка,

добре дошла и на теб! :)
Активен

savina

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re:Поздрави на всички и от мен!!
« Отговор #7 -: 31-07-2011, 13:28:01 »

Veso,благодаря ти за подкрепата и сигурно си прав,но аз предпочитам да не достигам до героичност,ако ще ми коства "самота" и неразбиране  :fluretaa:

Silversmith,дано наистина има и други хора тук и с удоволствие ще се организираме на една сурова трапеза  :Appetit_17:

Активен
Егото е причина за всички болести и несполуки..правилният начин на живот Помага..

savina

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re:Поздрави на всички и от мен!!
« Отговор #8 -: 31-07-2011, 13:31:26 »

Alexandrina мила,благодаря ти за позитивното посрещане,дано всичко при теб се възтанови, вярвам,че суровоядсвото съчетано с режими и прочистване ще даде своя резултат,успех  :peperudi:
Активен
Егото е причина за всички болести и несполуки..правилният начин на живот Помага..

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Поздрави на всички и от мен!!
« Отговор #9 -: 31-07-2011, 14:14:50 »

Кой знае ,може да има още 1-2 суровоядци във ВТ ама се спотайват  :D и аз се надявам да има още такива че да си организираме една мини среща,друго си е сред сродни души.

 :Content_14:

savina

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re:Поздрави на всички и от мен!!
« Отговор #10 -: 31-07-2011, 14:18:15 »

Кой знае ,може да има още 1-2 суровоядци във ВТ ама се спотайват  :D и аз се надявам да има още такива че да си организираме една мини среща,друго си е сред сродни души.

 :Content_14:

ееееее събрахме се  :essen:
Активен
Егото е причина за всички болести и несполуки..правилният начин на живот Помага..

silversmith

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Поздрави на всички и от мен!!
« Отговор #11 -: 31-07-2011, 21:40:43 »

Е,че ние сме готови за среща ,да се уговорим за някой ден ,аз от четвъртък нататък съм свободен по всяко време.
Активен

savina

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re:Поздрави на всички и от мен!!
« Отговор #12 -: 02-08-2011, 11:35:48 »

 Да това е добра идея само на мен ми трябва около седмица предварително да знам понеже пътувам,а ако решим може да прехвърлим оговорката за срещата в отдел " съобщения ",така и повече хора ще разберат и може да има и дуги желаещи :laugh:
Активен
Егото е причина за всички болести и несполуки..правилният начин на живот Помага..

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Поздрави на всички и от мен!!
« Отговор #13 -: 02-08-2011, 11:42:37 »

И аз съм за уговорката, но при уговорка да  е извън тая събота и на място , където не се пуши.Освен това само търновци сме малочислен състав.

silversmith

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Поздрави на всички и от мен!!
« Отговор #14 -: 02-08-2011, 16:11:48 »

Когато и където решите ,аз съм лесен  :) може и да направим една малка разходка някъде около Търново,някъде където със сигурност не се пуши,че това ми е голяма мъка напоследък ,аз се съобразявам с хората около мен и съответно съм порядъчно одимяван  >:( не мога да ги трая вече тия цигари.
Активен

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Поздрави на всички и от мен!!
« Отговор #15 -: 02-08-2011, 16:32:56 »

Когато и където решите ,аз съм лесен  :) може и да направим една малка разходка някъде около Търново,някъде където със сигурност не се пуши,че това ми е голяма мъка напоследък ,аз се съобразявам с хората около мен и съответно съм порядъчно одимяван  >:( не мога да ги трая вече тия цигари.

Аз мисля същото!

natalia

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 62
Re:Поздрави на всички и от мен!!
« Отговор #16 -: 02-08-2011, 17:07:32 »

здравей,савина привет и от мен  :flowers2: Аз също съм от Търново  и се радвам,че има и др.  :peperudi:
Активен
Ако искаш да разсмееш Бог,кажи му за плановете си :))

Stanislav

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
    • tiensbg.com
Re:Поздрави на всички и от мен!!
« Отговор #17 -: 02-08-2011, 20:51:12 »

Ееейй събрахме се!  tooth   :bleh
Активен

natalia

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 62
Re:Поздрави на всички и от мен!!
« Отговор #18 -: 05-08-2011, 01:53:21 »

дам  :peperudi:  :bleh
Активен
Ако искаш да разсмееш Бог,кажи му за плановете си :))

savina

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re:Поздрави на всички и от мен!!
« Отговор #19 -: 05-08-2011, 11:58:55 »

здравейте  :Content_22:
когато кажете може да се организираме,може всеки да напише кога предпочита примерно дали през седмицата или уикенда и по кое жреме на деня...така ще решим и кога ще е най-добре за всички
чудесно  :kisss:
Активен
Егото е причина за всички болести и несполуки..правилният начин на живот Помага..
 

Страницата е създадена за 0.125 секунди с 25 запитвания.