Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте всички!  (Прочетена 4072 пъти)

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Здравейте всички!
« -: 07-08-2011, 11:16:12 »

Казвам се Теодора и съм на 23 години, от София. Открих суровоядството едва преди 2-3 месеца, но веднага прегърнах идеята. За скромните си години явно съм натрупала завидно количество токсини. В момента правя и пречиствания (черен дроб, соколечение, лечебен глад) Резултатите са вече видими, което още повече ме мотивира! Поздрави за невероятния сайт и успех на всички !   
Активен
Psychonaut

natalia

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 62
Re:Здравейте всички!
« Отговор #1 -: 07-08-2011, 13:08:51 »

Привет теодора  :flowers2: И успех в пречистванията и суровоядството :)
Активен
Ако искаш да разсмееш Бог,кажи му за плановете си :))

savina

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re:Здравейте всички!
« Отговор #2 -: 19-08-2011, 21:53:03 »

 Здравей ,Теодорче  :Content_14:
Активен
Егото е причина за всички болести и несполуки..правилният начин на живот Помага..

Brousty

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
  • http://hamsah.org/ - сваи
Re:Здравейте всички!
« Отговор #3 -: 20-08-2011, 11:34:51 »

Моля, по-подробно

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Здравейте всички!
« Отговор #4 -: 20-08-2011, 18:40:10 »

Aми по-подробно... в момента съм в период на свирепо пречистване и изпробвам почти всичко от този форум върху себе си.  tooth Поздравления за сайта и за форума, наистина са невероятни!
Не знам къде ще му излезе края, но хубавото е, че човек по пътя към здравето помъдрява и евентуално "намира себе си". Да кажем, че ако за момента съм си поставила цел, то това е тя  :whistling2 - emotloader:
Активен
Psychonaut

zigzag

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
Re:Здравейте всички!
« Отговор #5 -: 20-08-2011, 20:06:59 »

Ех,съдба!Аз на 23 год. бях натрупал единствено сексуална енергия и проблемите бяха с освобождаването и.От което също се помъдрява.
Активен

eula

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 135
  • В крак с природата ...
Re:Здравейте всички!
« Отговор #6 -: 21-08-2011, 00:21:58 »

... в момента съм в период на свирепо пречистване ..... Не знам къде ще му излезе края, но хубавото е, че човек по пътя към здравето помъдрява и евентуално "намира себе си". Да кажем, че ако за момента съм си поставила цел, то това е тя... 

Ами добре дошла  :)

Само на 23, а вече в "правия път"! Поздравления!  :thankyou:
 
Що се отнася до помъдряването по пътя към здравето -  абе относителна работа си е според мен. Я пътя ще е дълъг или криволичещ, я здравето ще е нещо трудно дефинируемо, я помъдряването ще излезе фикция някаква си ...  tooth
То и кой да ни каже помъдряли ли сме, ние ли трябва да го усетим някак си, другите ли да ни светнат? Знае ли човек?  :surpris_23:

За мен помъдряването значи да осъзная какви глупости съм вършил някога и да видя  грешките си по Пътя.  :angel:
Но надали това е мъдрост, по-скоро осъзнаване някакво си, знам ли ....  :Confus_3: Разбира се и аз си имам свои житейски цели и средства за постигането им. Криволича по пътя и на всеки завой си задавам безброй въпроси на които получавам още повече отговори... Трудно, но интересно нещо е живота. А на 23 е направо песен, особено ако можеш да пееш вярно  :whistling2 - emotloader:
Шегата настрана, аз смятам здравословният начин на живот като помощно средство за постигане на моите цели, но в никакъв случай  не и за цел в живота. Това обаче си е само за мен, за други може и да е различно. Пожелавам ти успех в постигането на твоите собствени цели.  :)

Активен
И най-хубавият утрешен ден няма да ни върне вчерашния!

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Здравейте всички!
« Отговор #7 -: 21-08-2011, 09:26:45 »

...
Шегата настрана, аз смятам здравословният начин на живот като помощно средство за постигане на моите цели, но в никакъв случай  не и за цел в живота.
...

 :Content_14: :Content_14: :Content_14: На абсолютно същото мнение съм и аз. Веднъж попаднах на едни вегетарианци, които сякаш живееха, за да бъдат вегетарианци. Чак тъжно да ти стане.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Здравейте всички!
« Отговор #8 -: 21-08-2011, 20:57:51 »

Eх, прозвучала съм фанатично явно  :Confus_3:
Принципно и аз много им се дразня на такива, но всичко още ми е сравнително ново и съм доста ентусиазирана. Имам известни проблеми със съчетаването на суровоядството и социалните ми контакти, но май това е нормално. Дано скоро ми свикнат и спрат да ме питат кога ще започна да ям "истинска" храна  :-\
Активен
Psychonaut

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Здравейте всички!
« Отговор #9 -: 21-08-2011, 21:01:08 »

А, чак фанатично. Само внимавай с прекалено резките промени, че да не отскочиш обратно в другата крайност.

Питането за "истинската" храна е само началото. После идват и ти казват да почнеш да се храниш и да се държиш "нормално".  :Content_22:
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Liv

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
Re:Здравейте всички!
« Отговор #10 -: 25-08-2011, 17:24:35 »

Сега забелязах на снимката ти, че на челото ти се е получила дъга - това е ефект от светлината, не е рисувано, нали? - хе - хе - яко!  :Content_22:
Активен
"Ако не можеш да откриеш щастието в себе си, къде другаде смяташ да го търсиш?" Доген

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Здравейте всички!
« Отговор #11 -: 26-08-2011, 07:23:05 »

Не е рисувано  :peperudi: Под вода се получават такива ефекти почти винаги. Много е красиво, особено в морето  :love_007:
Активен
Psychonaut

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Здравейте всички!
« Отговор #12 -: 26-08-2011, 07:40:11 »

 Theodora, здравей! :love_026:

Liv

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
Re:Здравейте всички!
« Отговор #13 -: 26-08-2011, 08:47:22 »

Ахааа, под водаа... Супер!  :love_007:
Активен
"Ако не можеш да откриеш щастието в себе си, къде другаде смяташ да го търсиш?" Доген

Faline

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 132
Re:Здравейте всички!
« Отговор #14 -: 28-08-2011, 16:34:50 »

Здравей!  :flowers2:
Звучиш много ентусиазирана и направо ми действаш вдъхновяващо - аз само отлагам гладуванията за по-после и засега правя само по-мързеливите пречиствания, като жабуркане с олио, например  ;D
Аз не споделям много с околните за новите си хранителни навици, ако ми предлагат храна някъде, казвам че ей сега ядох и не съм гладна и толкоз  ;) и даже на майка ми често се налага да казвам че съм яла пилешка супа примерно  :Confus_3: Ами какво да направя, душевното ми спокойствие в случая за мен е по-важно от истината.
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Здравейте всички!
« Отговор #15 -: 28-08-2011, 19:12:01 »

Ама то това си е за възхищение, аз имах проблем с мълчанието в началото. Дори и в момента едвам се сдържам да не обяснявам на другите какви боклуци ядат - никога не води до нещо добро  :Confus_3:
Активен
Psychonaut

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Здравейте всички!
« Отговор #16 -: 28-08-2011, 20:35:13 »

Спокойно, и по-зле има. Например как се обяснява на майка/баба на детската площадка да си вземе зрънчото, бисквитките и прочее боклуци и да не ги дава на детето ти. С едно кратко изречение, защото ситуацията се развива бързо. При това културно.   :sorcerer - emotloader:
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Здравейте всички!
« Отговор #17 -: 29-08-2011, 09:43:49 »

Спокойно, и по-зле има. Например как се обяснява на майка/баба на детската площадка да си вземе зрънчото, бисквитките и прочее боклуци и да не ги дава на детето ти. С едно кратко изречение, защото ситуацията се развива бързо. При това културно.   :sorcerer - emotloader:
Моля те кажи го това изречение, че аз много често влизам в конфликти!
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Здравейте всички!
« Отговор #18 -: 29-08-2011, 09:47:37 »

Аз или влизам в конфликт или си мълча  :Confus_3:, така че наистина кажи го ...  :Confus_34:
Активен
Psychonaut

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Здравейте всички!
« Отговор #19 -: 29-08-2011, 11:29:23 »

Ааа, някъде да съм казал, че има универсално изречение, което, като тамян, гони зомбирани родители? :bleh Ситуацията винаги е силно специфична. Ето какво (обикновено) работи при нас:

  • Бягане по тъча, но само в определени части на деня - "Ще си развалим обяда/вечерята"
  • Игра с въображението - "Не можем да ядем такива неща". Нарочно не се обяснява повече и се оставят хората да си развихрят мисленето: диети, болести, алергии.

Ако горното не помогне, не ми е проблем да повторя изречението с по-остър тон. Някои хора не разбират от намеци и не винаги можеш да избягаш от конфликта. Друго интересно е, че "доброжелателките" по площадките ме налазват доста рядко. Повече се лепят на жена ми, но и тя вече ги гони достатъчно ефективно. :police:
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death
 

Страницата е създадена за 0.115 секунди с 23 запитвания.