Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Tissue Cleansing through Bowel Management  (Прочетена 4156 пъти)

NewAge

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Tissue Cleansing through Bowel Management
« -: 17-07-2009, 15:25:16 »

Tissue Cleansing through Bowel Management

Toва е фундаментална книга за пречистване, написана от д-р. Бернард Йенсен, самият той 100 годишен, обиколил света в търсене на тайната на дълголетието.

В чистото тяло болест не вирее. Попадал съм на учебник по медицина писан някъде 20-те години на миналия век. И знаете ли, подходът тогава е бил много по-природен и правилен - докторите са работели с природните елементи вода, слънце и въздух. Според този учебник независимо от болестта първо болният се изчиства с вода отвътре (клизмата тогава е била широко практикувана), после му се предписват слъневи бани, фрикции, дишане и здрава храна. Първо са почиствали и давали на тялото възможност само да се справи. И ако няма подобрение чак тогава се е мислело за някаква фармацевтика.
А сега как е? Влизаш при доктора, връчва ти рецептата и излизаш.
Активен

жмуц

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 51
Re:Tissue Cleansing through Bowel Management
« Отговор #1 -: 17-07-2009, 19:12:48 »

А сега как е? Влизаш при доктора, връчва ти рецептата и излизаш.

Най ми е мъка за това  :-\ Аз и в друга тема бях мрънкала.. уча медицина уж и съм само втори курс все още, но още от сега ни промиват главите с тия глупости. Хората така са го приели това, че дори не осъзнават, че не е нормално на 50 години да пиеш една шепа хапчета и живота ти да се свежда до работа - преяждане на вечеря - заспиване пред телевизора  :-[ И че 'чудотворните' хапчета вероятно дори не са най-доброто което може да ти се предложи.. просто на доктора му се ходи на екскурзия и се е разбрал с дистрибутора им да изписва точно тях..  :-X Много ми убиват ентусиазма тия истории.. дори и да завърша след няколко години сигурно ще се чувствам като извънземно  :-\
И след лиричното отклонение  ;D NewAge, мерси за книгата  ;)
Активен
If the doctors of today do not become the nutritionists of tomorrow, then the nutritionist of today will become the doctors of tomorrow.

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Tissue Cleansing through Bowel Management
« Отговор #2 -: 18-07-2009, 02:22:53 »

жмуц, не се отчайвай. Щом си избрала това да учиш, значи така е трябвало. Извличай ползите. Важното е да не се дадеш да ти промият мозъка.  ;)
Пък след това можеш да се пренасочиш. Примерно хомеопатия. Нали искат сега в БГ от хомеопатите да са лекари. Май си го и приеха.
Активен

NewAge

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Tissue Cleansing through Bowel Management
« Отговор #3 -: 18-07-2009, 23:08:35 »

А сега как е? Влизаш при доктора, връчва ти рецептата и излизаш.

Най ми е мъка за това  :-\ Аз и в друга тема бях мрънкала.. уча медицина уж и съм само втори курс все още, но още от сега ни промиват главите с тия глупости. Хората така са го приели това, че дори не осъзнават, че не е нормално на 50 години да пиеш една шепа хапчета и живота ти да се свежда до работа - преяждане на вечеря - заспиване пред телевизора  :-[ И че 'чудотворните' хапчета вероятно дори не са най-доброто което може да ти се предложи.. просто на доктора му се ходи на екскурзия и се е разбрал с дистрибутора им да изписва точно тях..  :-X Много ми убиват ентусиазма тия истории.. дори и да завърша след няколко години сигурно ще се чувствам като извънземно  :-\
И след лиричното отклонение  ;D NewAge, мерси за книгата  ;)
Знаеш ли каква е историята?
Рокфелер построява медицински университети с негови дарения, в които младите студенти да се учат безплатно и да станат доктори. Колко щедро от негова страна! Но с една малка подробност - в тези университети да се учи само по НЕГОВИ учебници. И познай какво е махнато от тях... А, сети се. Няма природолечение, няма билки, щото не се прави пачка с тях.

Оставили са само скалпелите и фармацевтиката. В същото време Рокфелер построява огромни фармацевтични заводи да посрещнат нуждите на армията от болни, препращани от докторите...

А ти гледай филма Пач Адамс и не се отчайвай.
« Последна редакция: 19-07-2009, 13:36:07 от NewAge »
Активен

жмуц

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 51
Re:Tissue Cleansing through Bowel Management
« Отговор #4 -: 18-07-2009, 23:47:33 »

Оо аз и отчайване - никога   :) Нещо май съм прекалила с драматизма в поста  :D Гледала съм го филма.. страхотен е  ;)
Активен
If the doctors of today do not become the nutritionists of tomorrow, then the nutritionist of today will become the doctors of tomorrow.

Mep

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 483
    • Земя назаем
Re:Tissue Cleansing through Bowel Management
« Отговор #5 -: 23-07-2009, 00:29:32 »

Жмуц и аз много искам да уча медицина, най-вече защото ще мога още по-добре да си обяснявам чудните процеси в тялото ми. Смятам, че е полезно да се учи медици особено за тези, които искат след това да се занимават с алтернативна медицина, най-малкото другите хора са по-склонни да вярват на този, който покаже някаква диплома :).

NewAge, страхотна книга, благодаря ти, че я сподели с нас :).
Активен
Духът владее материята!

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Tissue Cleansing through Bowel Management
« Отговор #6 -: 23-07-2009, 08:31:19 »

Tissue Cleansing through Bowel Management

Toва е фундаментална книга за пречистване, написана от д-р. Бернард Йенсен, самият той 100 годишен, обиколил света в търсене на тайната на дълголетието.

В чистото тяло болест не вирее. Попадал съм на учебник по медицина писан някъде 20-те години на миналия век. И знаете ли, подходът тогава е бил много по-природен и правилен - докторите са работели с природните елементи вода, слънце и въздух. Според този учебник независимо от болестта първо болният се изчиства с вода отвътре (клизмата тогава е била широко практикувана), после му се предписват слъневи бани, фрикции, дишане и здрава храна. Първо са почиствали и давали на тялото възможност само да се справи. И ако няма подобрение чак тогава се е мислело за някаква фармацевтика.
А сега как е? Влизаш при доктора, връчва ти рецептата и излизаш.



Аз бих го нарекла калено и устойчиво тяло...условията не са статична , а  променлива величина и ако едно тяло е неустойчиво на бульона вирусен от който е тръгнало и в който е принудено да живее...горко му...

Какво е вятъра за вейките зелени,
щом духне те се свеждат изведнъж,
а колко дъбове е виждал повалени
могъщият се бори само със могъщ...
ПАНЧАТАТРА
     /древноиндийски епос/
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Tissue Cleansing through Bowel Management
« Отговор #7 -: 23-07-2009, 19:46:33 »

Какво е вятърът за вейките зелени?
Щом духне – те се свеждат изведнъж.
А колко дъбове е виждал повалени…
Могъщият се бори само със могъщ!
ПАНЧАТАТРА
     /древноиндийски епос/
Шапка ти свалям за този цитат :-*
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Tissue Cleansing through Bowel Management
« Отговор #8 -: 24-07-2009, 11:31:10 »

 :)аз кво да свамяяяяяяяяям :'(
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Tissue Cleansing through Bowel Management
« Отговор #9 -: 24-07-2009, 13:10:16 »

Квото кажеш ;D :D ;D
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

shofilev

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 376
Re:Tissue Cleansing through Bowel Management
« Отговор #10 -: 26-06-2012, 10:52:05 »

"Знаеш ли каква е историята?
Рокфелер построява медицински университети с негови дарения, в които младите студенти да се учат безплатно и да станат доктори. Колко щедро от негова страна! Но с една малка подробност - в тези университети да се учи само по НЕГОВИ учебници. И познай какво е махнато от тях... А, сети се. Няма природолечение, няма билки, щото не се прави пачка с тях.

Оставили са само скалпелите и фармацевтиката. В същото време Рокфелер построява огромни фармацевтични заводи да посрещнат нуждите на армията от болни, препращани от докторите..."

NewAge, можеш ли да посочиш източник на тази информация? Такива неща се споменават в "Световната конспирация срещу здравето", но по общо - за учебници не се говори, а това е важно.
« Последна редакция: 26-06-2012, 10:54:04 от shofilev »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.083 секунди с 23 запитвания.