Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Възможно ли е да си веганец със ниски доходи?  (Прочетена 8561 пъти)

valentingn

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49

Vegan Jihad

Не знам как се е получило да цитирам точно теб. Обемът и смисъла на  написаното по горе буди само възхищение. Мога да отговоря на всичко оборвайки те, но пък това си е разход на време и емиоция.
Между Искам и Мога често има огромна пропаст. В моя частен случай искам и полагам усилия за веганство но резултата не ме устройва. Даже машина за кълнове си купих и бера зелена реколта вече, от която огладнявам зверски.
Както съм написал  по горе Людмил е достоен за уважение практик, не е теоретик. Малцина са хората загърбили  екстрите на цивилизацията за да заживеят истински природо съобразен начин на живот. Сухи дърва се носят от гората за да не се плаща за ток за отопление, нито се секат живи дървета. Не се ползва автомобил за да не се замърсява въздуха с вредни газове, оре се и се копае за да се произведе храна. Не се гледа телевизия за да няма облъчване... В такова натоварено ежедневие се яде каквото има и не се отдава голямо значение на поредната модерна революционна диета. Тревопасните животни са ангажирани постоянно с пасане на трева за да са силни и да избягат от атаките на хищника. Всеки е свободен да избере как да си разпредели времето.
Активен
sentence Master
Вярвам на този, който се стреми към истината, съмнявам се във всеки, който е убеден, че я е открил
клик
 

Страницата е създадена за 0.293 секунди с 23 запитвания.