Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Електронен дневник на Mariya  (Прочетена 21683 пъти)

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Електронен дневник на Mariya
« Отговор #80 -: 11-10-2009, 21:27:41 »

Мария, започваш на вода, защото ти е дошло ли или просто беше си решила да се попричистиш?Питам да не би да има някаква връзка между гладолечението и МЦ?
Активен

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Електронен дневник на Mariya
« Отговор #81 -: 11-10-2009, 22:37:37 »

Здравей,Вал!
по напред в дневника съм писала за това(3стр)на мен много ми помогна.А този месец направо невероятно ,нямам никакъв признак че съм в МЦ.За мен този начин е невероятен,водолечението по време на МЦ.

Но този месец ще пробвам 7 дни.


Цитат
Здравейте! сега се прибирам от един концерт
Цитат
Добре ли се чувстваш?
чуствам се много по добре.
Радулче,аз по принцип първия ден имам страшни болки,пребледнявам,не мога да спа ,дори преди няколко години без инжекция или някакво хапче не издържах ,дори съм припадала ,ама наистина не мога да ти опиша каква беше болката,сега го практикувам това от 7 месеца и се чуствам страхотно,имам си пак болките ,болиме но е поносимо,мога да търпя ,не е както едно време ,не взимам вече никакви лекарства ,само топъл душ или гушкам едно шише с топла вода ,лягам на топло и така,но разликата е огромна, всеки месец съм по добре ,и по добре.Днеска имах  страшни болки, но не толко много ,и не както едно време.Надявам се че скоро дори няма да помня какво е било.Незнам дали е от това че съм само на вода или нещо друго,даже през тия 7 месеца е имало 2 пъти вьобще да не усещам болка.

ето и информацията която намерих.
Гладуване и месечният цикъл
Цитат
. При въздържане от храна от 2 до 7 денонощия гладуването може да се проведе успоредно с началото на месечния цикъл. Привършването му говори за началото на обновителния процес в организма, което означава и потребност от храна - необходимо е да се захранвате.
http://www.dar-center.com/article/?article=151
 :)
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Електронен дневник на Mariya
« Отговор #82 -: 12-10-2009, 00:37:14 »

Много полезно инфо, благодаря.Наистина не го знаех.Хем преглеждам често страниците на ДАР, но това съм го пропуснала.Ами, успех тогава!
Активен

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710
Re:Електронен дневник на Mariya
« Отговор #83 -: 14-10-2009, 02:05:38 »

Марийче, а как захранваш после? Извинявай, ако си писала вече за това, не ми се рови. Ако ти се пише подробно захранване след гладуване на вода, много ще съм ти благодарна!   :kisss:
Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Електронен дневник на Mariya
« Отговор #84 -: 14-10-2009, 08:57:23 »

Радула,виж на Брег или на Шелтън захранването,просто е по постепенно.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Електронен дневник на Mariya
« Отговор #85 -: 14-10-2009, 14:35:14 »

Радула,виж на Брег или на Шелтън захранването,просто е по постепенно.
:Content_14:
1-ви ден прясно изцеден  сок
2ри ден прибавяш плод
3 ти ден зеленчук
4 ти зеленчукова супа
аз изпускам първия ден понякога.(от лакомия :essen:)
обаче всичко се яде по малко ,увеличава  се постепено ,ако 2 ри ти ден са ябълки примерно,почваш с 3-4 кубчета и т.н..
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710
Re:Електронен дневник на Mariya
« Отговор #86 -: 15-10-2009, 01:34:34 »

Бенато, Марийче, мерси!!  :Content_22:
Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Електронен дневник на Mariya
« Отговор #87 -: 20-10-2009, 23:08:37 »

В понеделник започнах захранването ,пих сок от моркови ,днеска ядох ябълки плюс сок
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Електронен дневник на Mariya
« Отговор #88 -: 25-10-2009, 22:19:41 »

Здравейте!
Бях в Дания за 3 дни.Беше страхотно.
Но да ви споделя,в нашия град или около него ,незнам точно от къде почина детенце от свинеинфлуенса :surpris_25: >:(.Цяла норвегия се е втурнала да си прави ваксини.Даже май това не е първият случай.Жалко ,лека му пръст на детето .Въпросът ми е какво мислите вие?Аз примерно не вярвам,че ваксината е важна ,според мен всичко е за пари,но знам ли.Не искам да се ваксинирам,казват за предпочитане.Утре незнам ,може би на работата ,нали работа в детска градина ще ни предложат.Та така при мен
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Електронен дневник на Mariya
« Отговор #89 -: 25-10-2009, 22:41:30 »

Мария, труден въпрос. Аз не бих се ваксинирала. Мисля, че е психоза този въпрос със свинския грип. Но не бих посъветвала никой да постъпи като мен. А ти си отговори на въпроса - боледуваш ли от грип? колко често? как ти е имунитета? това ще ти помогне да вземеш решение.  :love_006 - emotloader:
Активен
Намасте :)

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Електронен дневник на Mariya
« Отговор #90 -: 25-10-2009, 22:59:14 »

Мария, труден въпрос. Аз не бих се ваксинирала. Мисля, че е психоза този въпрос със свинския грип. Но не бих посъветвала никой да постъпи като мен. А ти си отговори на въпроса - боледуваш ли от грип? колко често? как ти е имунитета? това ще ти помогне да вземеш решение.  :love_006 - emotloader:

ДарбиМак ,и аз така мисля. Аз съм калена ,много редко боледувам,почти може да се каже ,че не съм боледувала.
 когато съм била болна съм се лекувала само с чаичета.Майка ми е върл противник на антибиотика,като деца не не е ликувала с антибиотик.Дори когато бях болна от заушка не пих антибиотик.
« Последна редакция: 25-10-2009, 23:03:43 от Mariya »
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Електронен дневник на Mariya
« Отговор #91 -: 25-10-2009, 23:09:10 »

Здравейте!
Бях в Дания за 3 дни.Беше страхотно.

а снимки?
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Електронен дневник на Mariya
« Отговор #92 -: 25-10-2009, 23:19:25 »

Здравейте!
Бях в Дания за 3 дни.Беше страхотно.

а снимки?
утре
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Електронен дневник на Mariya
« Отговор #93 -: 26-10-2009, 05:09:35 »

Мария, а дали си била ваксинирана срещу заушка? Защото ако си била и въпреки това си се разболяла, вижда се колко са ефективни ваксините.
А тежко ли прекара болестта?
Активен

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710
Re:Електронен дневник на Mariya
« Отговор #94 -: 26-10-2009, 14:18:58 »

Олеее, за свински грип ли става въпрос?? Ужас......... Много е сериозно положението, а тези ваксини са пълни отрови!! В тях има кръв от животните и какви ли не боклуци. Погледнете и това видео: http://www.youtube.com/watch?v=mScGC7nFDxM&feature=popular   :surpris_22: :surpris_22: :surpris_22: :surpris_25:

НИКОГА и за нищо на света не бих си била инжекция против свински грип. С всички подобни болести трябва да се захванем от корена на проблема, а това е животновъдството. Ако то не съществува, няма да ги има и тези пандемии. МНого е просто и логично.

Ох, много тъжно за това дете.......  :'(

Не мога да разбера колко още хора трябва да загинат, за да спрат да субсидират тъпите мръвки, да им се не знае!!!!!!!!!! Колко още осакатени живота, колко още пролята кръв. Направо ме побърква тоя смахнат свят.... (съжалявам, не можах да се стърпя)
Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Електронен дневник на Mariya
« Отговор #95 -: 26-10-2009, 14:41:12 »

От свински грип са починали по малко хора,от който и да е грип :surpris_23:  Всичко е за пари,те ги пускат вирусите и ги рекламират широко. Като го изтърват човека и съчиняват болеста.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710
Re:Електронен дневник на Mariya
« Отговор #96 -: 26-10-2009, 14:45:29 »

Лелееее, вижте и това: http://www.youtube.com/watch?v=185HKE2c5Gg
Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Електронен дневник на Mariya
« Отговор #97 -: 26-10-2009, 14:56:59 »

 :kisss:Какво сте се опулили, защо се стресирате насила...че те колко вируса минаха и заминаха, ами колко още щъ дойдат...тогава какво правиме?????Аз мнооооооого пъти писах и... пак ще пиша!!!!Вирусите ,микробите, бацилите ...всичкото там дребосък си Е ПЪРВИЧНИЯТ ЖИВОТ, който Е БИЛ, Е И ЩЕ Е!!!Висшите организми/ да им се чуди човек какво им е висшото/ТРЯБВА да отстояват собственното си място, развитие преодоляваикиусловията!!!които няма как да са едни и същи/обезмисля се процеса еволюция/!!!Затова -не те нас, а ние тяхната... :pensif_29:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Електронен дневник на Mariya
« Отговор #98 -: 26-10-2009, 16:43:16 »

Абе не знам аз вируса на свинския грип дали е много естествен. По-ми мяза на изкуствено създаден. И, естествено всичко е за пари. Направо ми се вдига адреналина като се сетя.
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Електронен дневник на Mariya
« Отговор #99 -: 26-10-2009, 17:03:24 »

Точно това казват,че е комбинация от птичи,свински и човешки грип,създаден в днк лаборатоории.Целта им била да се намали населението на планетата и да се спечели от ваксините.Това каза тази докторка. Има решение да се ваксинират хората задължително.
Абе,гнусна история. >:( >:( >:( >:(
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".
 

Страницата е създадена за 0.112 секунди с 23 запитвания.