Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Започвам дневник  (Прочетена 1859 пъти)

ДРЪНДЮ МАРУЛКОВ

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 199
Започвам дневник
« -: 23-09-2011, 22:40:49 »

До сега бях нормален ,търсещ и неразбиращ човек....Неразбиращ различните...... като вас,който имат проблеми със храната....някой имат и проблеми със здраето,други с възприятието на това какво се случва около тях.....Общо взето всеки си има проблеми с тялото и битието....Проблемите с тялото ОТДАВНА са решени....и то за дълги години напред.....защото не е то най-важното........проблемите с битието почти-неможем да ги решим......Тогава какъв ви е проблема.....Мен ме беше страх от моето сърцебиене-когато повече пуша..........вече не ме е страх,защото си пуша спокойно.....моето пушене няма нищо общо с това как се отнасям към живота и хората......И аз реших така да започна моя дневник....ям ,пия и пуша както си искам.....ОПИТВАМ СЕ да бъда примерен баща и съпруг.......винаги съм уважавал приятелите си,майка ,баща и брат...... и тези който МИСЛЯ че заслужават.....А за това което съм пропуснал има кой да ме СЪДИ......Опитайте се и вие да изживеете живота си....труден или по-лесен......всъщност няма никакво значение.......Просто го изживейте правилно....... и като дойде краят.....спокойно да се обърнете назад и да посрещнете новото.Поздрави на всички ! :flowers2:
Активен

ДРЪНДЮ МАРУЛКОВ

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 199
Re:Започвам дневник
« Отговор #1 -: 17-10-2011, 14:42:49 »

Днес имам малко свободно време и реших ,да се самоизкажа.Все пак това си е мойто място и на никой непреча.......Апропо,,,,все още искам тук да се подвизавам,защото има свестни хора и деца,но със сигурност объркани относно това което ги заобикаля,,,и мисля че трябва винаги и навсякъде да има опозиция,защото живота не е черно-бял.    Та вчера отново,се събрахме приятели и авери(ние се виждаме всяка седмица)...вече всички сме семейни,опитваме се да удържаме и на двата фронта,нервите и проблемите с битието са безкрайни,но никой не се отчайва....както се казва алкохола неможем да го изпием,всички жени неможем ...да уважим,,,,нито те нас....а животът и след нас ще го има....Има една приказка....ако искаш да разсмееш господ-кажи му плановете си......та ние отдавна преминахме този етап с болните амбиций,че ще оправим света..(между-другото в нашта компания има хора който много са видяли от този объркан живот,други много са изтрадали...но нямаме пораженци при нас,а и такива нямат място)....Та исках да кажа ,че някой хора се вълнуват от доста "скучни" за вас неща.....Като например-има ли смисъл да се правим на такива,каквито не сме....или пък....Как можем да сме най-рационално полезни сега,и на момента за другите.....и накрая....Въобще кой сме ние,че да леем мозък-при положение че всички сме едакви.......А между другото земята не е наша майка,нито ние сме нейни деца....ние сме божи чеда,създадени от него....и земята е негова ,а не наша или ваша...Но на тази тема ще си пишем по-нататък,когато му дойде момента! :peperudi:
Активен

ДРЪНДЮ МАРУЛКОВ

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 199
Re:Започвам дневник
« Отговор #2 -: 17-10-2011, 15:02:25 »

Всъщност всеки път забравям да кажа ,че ако си мислите че всичко идва от изток....дали философия или отношение към тялото ни....просто не сте "актуални"....това е доста назадничева посока за житейски стремления! :peperudi:
Активен

ДРЪНДЮ МАРУЛКОВ

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 199
Re:Започвам дневник
« Отговор #3 -: 07-11-2011, 02:06:01 »

Днес имах време и настроение,да се сетя за това място....попрочетох това и онова....за съжаление няма какво да се дискутира,всичко си тъпче на едно място.......а и на мен не ми се пише в дневника....така че лека нощ на всички.Поздрави !
Активен

ДРЪНДЮ МАРУЛКОВ

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 199
Re:Започвам дневник
« Отговор #4 -: 07-11-2011, 09:43:09 »

Въобще някой от вас замислял ли се е,... ако това тук се четеше в някой африкански държави,където великото ООН....реализира много успешно политиката на ГЛАД....Замислете се къде се намирате и на къде отивате.Поздрави!
« Последна редакция: 07-11-2011, 15:55:54 от hristo.deshev »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.076 секунди с 22 запитвания.