Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: времетраене на сесия  (Прочетена 27425 пъти)

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
времетраене на сесия
« -: 28-07-2009, 13:58:06 »

Привет на администратор(к)а-та!
Има ли начин продължителността на сесията да бъде удължена? Днес за втори път пиша пост и се налага да го пиша отново, защото като натиска бутона за публикуване, ми дава че сесията ми е изтекла и трябва да напиша всичко отново.  Не ми се ще да си губя времето да преписвам едни и същи неща по два пъти, особено ако поста е бил дълъг, направо се утрепва желанието :(
Някъде в моите настройки ли да търся или времетраенето на сесията е зададено по default? Благодарско!
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:времетраене на сесия
« Отговор #1 -: 28-07-2009, 16:00:09 »

при влизането във форума, отдолу на страницата (а не отгоре откъдето може би влизаш) има опция времетраене на сесия... аз си я правех на 6000 минути вместо 60 и така тя никога не изтича...
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Свързан

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28
    • Свързан лечител.
Re:времетраене на сесия
« Отговор #2 -: 23-02-2015, 23:00:32 »

при влизането във форума, отдолу на страницата (а не отгоре откъдето може би влизаш) има опция времетраене на сесия... аз си я правех на 6000 минути вместо 60 и така тя никога не изтича...

Здрасти Марулке.

Би ли обяснила ако обичаш къде точно е тоя избор защото аз не го виждам.
Прилагам снимка на това което виждам на първата страница която соменаваш.
http://i38.servimg.com/u/f38/13/44/89/85/screen10.jpg

Живи и здрави :-).
Активен

Newly

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 194
Re:времетраене на сесия
« Отговор #3 -: 24-02-2015, 12:37:54 »

Като си на стартовата страница на форума, горя в дясно е формата за логване. Без да се логваш натисни директно вход и ще те препрати към нова страница за логване, където има прозорче, в което пише 60. Това е продължителността на сесията в минути. Можеш да напишеш там колкото минути искаш. Аз често го използвам, защото 1 час минава неусетно.
Активен

Свързан

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28
    • Свързан лечител.
Re:времетраене на сесия
« Отговор #4 -: 24-02-2015, 14:48:06 »

Като си на стартовата страница на форума, горя в дясно е формата за логване. Без да се логваш натисни директно вход и ще те препрати към нова страница за логване, където има прозорче, в което пише 60. Това е продължителността на сесията в минути. Можеш да напишеш там колкото минути искаш. Аз често го използвам, защото 1 час минава неусетно.


Супер благодаря много все пак ако има начин да го направят по лесно за намиране това времетраене или направо да го направят по дълго защото е наистина смешно късо.

Благодаря ви :-).
Активен

Rungrawee

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:времетраене на сесия
« Отговор #5 -: 18-04-2018, 12:10:46 »

Статия, написана за дължината на сесията. Много добре.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.129 секунди с 22 запитвания.