Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Първи опит за лечение чрез телесните реакции  (Прочетена 1672 пъти)

TTT

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28

В книгите на Малахов ,научих че при  разболяване на човешкио организъм , предстоящите "кризи" като температура,дефекация и гадене са  напълно в реда на нещата и се активират за да унищожат вредната микро флоара.Всякакви вмешателства в имунитета с  хапове не е уместно и така човек само се отслабва и потиска своя вроден защитник. Дойде време и за  тестове,след като 1  есенна вечер  спах гол на отворена врата на балкона и внезапно след полунощ се събудих от привидното ми вече разболяно тяло със средни симптоми на втрисане,до сутринта съм спал малко и повърхностно,от  сутринта към 8:00 се изправих много трудно бях доста по-зле тресеше ме ,цялото тяло ме болеше. Реших да  ударя едно лимонче с мед и орехи,привидно  след изпиването/изяждането ме отпусна малко,реших че  мога само да  лежа ,легнах и  мъката  стана непоносима, след 3 часа  поръвнах голямо количество от  лимона и  ореха с мед, поолекна ми за малко и пак се почна.Не съм мерил температурата,не се сетих нито можех  да се сетя,буквално не можех да седя прав,главата,очите и болки по цялото тяло,не можех да си намеря място на главата  ми беше мн топло не можех да дремна постоянно се въртях и псувах,имаше моменти на задремване,бълнуване ( в това състояние  мн спомени и каритни  оживяваха )продължавах да повръщам през час с леки наченки към подобрение към 15:00 малко усетих подобрение , и след всеки час сякаш ми олекваше,но вече доста се поизмъчих и към 18:00 взех 1 парацетамол преди  това бях изял 1 банан , към 20:00 чустивтелно ми беше по добре,бях и поспал малко, можех да седя на компютъра и да се концентрирам игнорирайки наличните симптоми на болестта (настинката)  към 22:00 пих още 1 парацетамол след поредния банан и заспах, на другия ден до обяд имах слаб  главобол.

Не бях боледувал 3 години  така, зимата на 2010/2011 за моменти се влоших с леко втрисане за час ,но го овладях..с химия.  обикновено пия парацетамол  като почуствам ,че нещо се задава ,когато се  разхремавя или усещам някаква слабост и болки по краиниците .



на 17 години (2005-6) 23 декември излязох  без яке и цяла вечер се мотах така по улиците,не чуствах студ, на др ден се събудих доста болен,без никакви сили прикован към леклото,повръщане и висока температура,тогава се оправих за малко по-бавно и бях на антибиотици и др химикали.


Активен

mimkis

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Здравей,
не съм спец и нямам опит с подобни "преживявания", но от прочетеното разбирам, че си чул някъде или видял, как един щангист можел да вдига 200кг и ти си решил да опиташ и си се изсипал от раз. Защо ли, сигурно защото щангиста е тренирал цял живот, знам ли?
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

Аз обикновено така се лекувам когато съм настинала или имам грип( макар, че в послединте години не съм боледувала толкова сериозно). Пия вода и лимонов сок, и чакам да оздравее тялото ми.
Тоя парацетамол е излишен според мен.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Даниелче , ГРИП НЯМА , има бактерии , кото се пускат на определени места. Здравият организъм просто не ги пуска у себе си. Само слабите и болните се заразяват.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.08 секунди с 23 запитвания.