Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на Vasilena(part 2):)  (Прочетена 38205 пъти)

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #160 -: 29-11-2009, 20:29:16 »

 ех, васке.. лошо, но ще се стегнеш! и аз се чудя защо не пишеш,а ти какви си ги вършила тцтцтц само с шоколад ли прекали? за колко време ги качи тези килограми? а що се отнася до този режим ще споделиш ли повече и защо смяташ, че трябва да го почнеш, а не продължиш по старо му с обичайното си сурово меню  :love_028:
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #161 -: 29-11-2009, 21:18:56 »

Аааа,не,не заради това не пишех,просто не пиша от доста време,защото пиша като искам да кажа нещо по-съществено или просто като искам да споделя нещо.Менюто си го пишех съвсееем в началото,че даже и тогава не толкова стриктно.
За колко ги качих ли.....за 2 месеца смятам.Не само с шоколад бе,как само с шоколад,айде да не изпадам в подробни описания,нали разбра,че описването на хранителните продукти не е от любимите ми занимания ;)
Ами за режима ...понеже имам кг за сваляне затова ще се храня така.Пък като си бях и чисто суровоядна много безобразно ги комбинирах храните,пък този режим е на базата на разделното изготвен и затова ме привлече.Ама той не е скандален -1 път в седмицата картоф варен и 1 път боб си е приемливо.Поне аз така ще го правя.А ако ме питаш защо включвам и готвена храна-защото пълното сурововдство ме пречиства до такава степен,че и най-малкото количество несурова храна ме кара да се чувствам ужасно-глава ме е боляла,кофти ми става.И затова за себе си пиемам този вариант.
Обаче аз не се обвинявам за това ,че съм качила килограми или пък ,че съм се отпуснала,просто споделях.Виж как философски гледам на нещата :D-това отклонение е просто част от пътя,от моя път ;)
« Последна редакция: 29-11-2009, 21:39:31 от vasilena »
Активен

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #162 -: 30-11-2009, 00:53:29 »

Васе, щом гледаш философски на нещата, значи няма проблем... ;) Виждам, че не ти се казва с какво си прегрешила, ама кажи поне дали е от многото смесване на храните? Питам да знам аз от какво да се пазя. Щото аз съм на сто процента сурово четвърти месец. Трябава да ти кажа, че в последния месец, месец и половина грам не смъквам надолу...Даже по едно време качих 1 кг, но ме съмнява че може и да съм задържала течности или и аз не знам какво ще да е било, но  за 4-5 дни се изпари сам. Неприятна работа общо взето - абсолютна дисциплина , а кантара ми се подиграва. Е, това не е най-важното в крайна сметка. Тоя начин си има и други хубави страни. Иначе успех и да казваш как е положението.. :love_006 - emotloader: :peperudi:
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #163 -: 30-11-2009, 08:11:45 »

Аз мисля,че е от смесването-да :D.Обаче това е много индивидулано-структура,метаболизъм,така мился аз де.Пък аз по принцип лесно напълнявам,ако не се пазя :)
Ще драсвам някой ред ,да,сега поне ще имам какво да пиша,само да набера скорост малко :-*
Активен

vladi

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #164 -: 30-11-2009, 09:29:11 »

Васе, много ми липсваше, ама не си го признавах!  :Content_4 - emotloader: Радвам се, че пак си  тук (днес за 2-ри път ми липсва емотикон за прегръдка).
щом гледаш философски на нещата, значи няма проблем... ;)
  :heart_2:

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #165 -: 30-11-2009, 10:55:48 »

Васе, давай да се стягаме, и аз последните два дни доста наруших храненето- в събота ядох пълнени чушки с ориз  :Confus_3: , в неделя  доста наблегнах на хляба  :Confus_3:...веднага гледам едно кило нагоре  :-[
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #166 -: 30-11-2009, 11:27:48 »

Владиии,юхуу ,тук съм  вече:flowers2:.Честит рожден ден,да си Жива и Здрава.Най-вече ти пожелавам да си щастлива ;) :-* :-* :-*
Даниелчеее,едно е добре,аз говоря за 7 ,човек ;D ;D-пълен скандал :D.И мога да качвам даже и без да ям,само като гледам разни работи,демек само с поглед :D :D :D.Ама с тоя режим сега ще въведа ред и дисциплина аз.Стягаме се да,ето стягаме се....С колана или с кое ??? :D.Майтапя се бе,стягаме се от днес .
  :love_026:
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #167 -: 30-11-2009, 11:32:44 »

 :peperudi: с теб съм, точно сме на едни кила сега  :Content_4 - emotloader: 61  :-[
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #168 -: 30-11-2009, 12:02:44 »

Оле,тихУ,тихУ,че не се обвинявам,ама ми идва да си изгърмя главата някъде :D :D :D.Чак 61-62 попопрекалила съм явно :D.
Няма значение,сега като станем пили от класа-52-53 килограма и ще се гордеем със себе си още повече :D :D :D
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #169 -: 30-11-2009, 15:43:55 »

Васи направо не мога да повярвам че се е получило такова нещо за такъв кратък период. Може би метаболизма се е забавил и като си хапнала готвено организма ти се е стресирал. И по този начин си качила няколко килограма. Или може би си задържала течности. ::)
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #170 -: 30-11-2009, 17:03:04 »

Няма проблем,сега ще ги оправя нещата,Деси.....сега,сега,няма да е днес :D,но до март месец трябва да стане ;).Не знам.....може и от това,че често излизам на чай и плод да се получава така,освен от яденето искам да кажа :).
Деси,много си готина  :flower:
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #171 -: 30-11-2009, 22:23:23 »

:peperudi: с теб съм, точно сме на едни кила сега  :Content_4 - emotloader: 61  :-[
Ех, мечтая си и аз да стана 61 кг, ама съм доста назад още ;D :D :D Колкото и да ям повече от 52-53 не мога да отлепя :Confus_3:
Май трябва и аз като Васето да спра да ям, та да кача малко :Content_4 - emotloader:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #172 -: 30-11-2009, 22:38:48 »

Пепсън,то си е до структурата да ти кажа.Ти явно просто си от тези слабите хора дето са си такива слаби ,независимо какво и колко хапват,просто са си слаби и това е.
Май с теб се намираме на 2 противоположни полюса :D Аз мога да ти дам малко от моите.....,ако искаш :D
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #173 -: 01-12-2009, 06:07:57 »

Пепсън,то си е до структурата да ти кажа.Ти явно просто си от тези слабите хора дето са си такива слаби ,независимо какво и колко хапват,просто са си слаби и това е.
Май с теб се намираме на 2 противоположни полюса :D Аз мога да ти дам малко от моите.....,ако искаш :D
Точно! Аз преди поемах по над 4000 калории дневно от месо, яйца, много хляб и тестени, шоколади, сладки и всякакви боклуци и едвам поддържах 68 кг ;D :D :D
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #174 -: 01-12-2009, 11:28:46 »

аз на половината количество калории щях да стана сто кила  :Confus_3:...но благодаря пак на Петко и Дарби за съветите, послушах ги и почнах да ям и да отслабвам :Content_22:
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #175 -: 15-12-2009, 09:12:22 »

 :kisss:Василенке, мила  бабина...да знаш снощи каква щеше да я свършиш, сваршиш , та чак закършиш...
Четем си ние с дядото глава да глава, поздравите за р.д. у  бука и ...какво да видя...ай, добре че дядото беше без очила...иначе не знам ,де щях да спа!!!
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #176 -: 15-12-2009, 09:58:53 »

 :Content_4 - emotloader:  :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:

Васе, как е навехнатото краче и храненето  :)
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #177 -: 15-12-2009, 10:22:25 »

Бабче,да,да ,щеше да стане една тя :D,ама добре че се е разминала работата.
Даниелче,и 2те неща се развиват в положителна насока.....Ама вчера се върнаха едни наши приятелчета от Холандия(те бяха там 2 години) и бяхме цяла вечер заедно,и аз в радостта си,че сме заедно  изпуших 2-3 цигари,че сега гърлото така ми дере,че няма и накъде повече...... Aз съм такъв човек на живота и все така се случва,че от време на време оплесквам работите...сигурно да не си губя бохемската форма.
 :D ;)
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #178 -: 01-01-2010, 18:37:59 »

Василенче, Честит Имен Ден!
Да ти носи много здраве и късмет името!
За много години!
 :flower:  :flower:  :flower:
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #179 -: 01-01-2010, 19:06:12 »

 :love_026:  :love_006 - emotloader: :love_006 - emotloader: Васе, честит имен ден диване  :Content_22:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.087 секунди с 22 запитвания.