Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Лечение на ума,тялото и душата чрез хипнотична регресия  (Прочетена 31247 пъти)

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA

Т.е.,появява се дупка към друга едновременна реалност и тя ни оказва влияние.
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524

"Мани, мани, не искам да си спомням, ако ти е интересно , майка ми ще ти разкаже "
Не, благодаря. Достатъчно ми е това, което ти ми каза. Явно е някакъв "лекар"/шарлатанин, който използва натрупания опит и знания от професията си (работил в Съветската Академия на Науките), но използвани за печалба по много долен начин и във вреда на хората. Баща му е бил също учен, един от създаделите на съветските реактивни снаряди/missiles. Cеминарите на Золотов в Русия са ядене, пиене, танцуване и секс между непознати хора, включително и на първо място - негова милост Золотов. Направо се отвратих като четох за него.

Човек трябва да проверява добре в какви ръце попада. В днeшно време с интернета тове е сравнително лесно.

« Последна редакция: 22-01-2010, 21:19:43 от canat »
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook

Канат, за да се направи такава регресия се прави дупка в енергийното поле. Там е белята.

Колкото до съветските или руските учени, едни от най-добрите в света са или поне много напред с материала. Ако не беше изтока, сега щяхме да сме векове назад в мисленето и живота като цяло :)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524

Никoй не оспорва това. Petko, kакво значи дупка в енергийното поле? и защо тя е опасна, т.е. как може да ти навреди?
« Последна редакция: 22-01-2010, 21:39:10 от canat »
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Това е въпрос с много повишена трудност, canat. Нямаме компетентността. Но е интересно наистина ,мога да попитам моя познат - киевския учен (физик и биофизик).  
(Той е преподавал биоенергоинформационна медицина в университета, а биополето ти ( може да става въпрос за аурата, не съм сигурен)   може да го заснеме с обикновен чернобял фотоапарат,само че по по-различен начин, видях такива снимки. Много е напред, едно от изобретенията му е аеройоноизлъчвател - структурира полето на стаята съобразно твоето собствено биополе и така  лекува проблеми, които медицината не знае дори как да диагностира. Викат го като експерт (дори и в съда) по такива казуси, вкл.  и за компютърната диагностика. Разработил е уникална електроакупунктурна диагностика след анализ на всички познати до момента 26 вида диагностики -  много по-достоверна от компютърната. Хваща дори състояния, известни като "компенсирана патология" ,което компютърната диагностика не може. / това е когато имаме проблем, но за известен период организмът успява да го потисне, разходвайки  ресурси /  
  Като се усвои тази диагностика , можеш сам да си определиш дали определено хранене, процедура, или лечение е добро за теб. Вижда се моментално на дисплея кое как ти се отразява.  Смятам да ходя при него на обучение, ако има и други желаещи - да заповядат, защото трябва бройка. )
« Последна редакция: 23-01-2010, 02:26:32 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

jj

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127

Bate Bino,koga I kade planirash da hodish na obuchenie? Kakto vinagi informaciata,koiato spodeliash e izkluchitelno interesna.Az sam za-obuchenieto,samo shte me predupredite koga I kade,za da vzema otpuska.
Shto se otnasia do regresiata-ne sam go pravila ot min.godina.V nachaloto me beshe strah,biah mnogo skeptichna,no momenta I obstoiatelstvata mi go predostaviha,daje beshe zabavno.Parvite niakolko pati kato che li deistvitelno vlizah v dr.izmerenia-no kato cialo mi deistvashe mnogo relaksirashto-tezi misal-formi koito Brian proiznasia,koito sa polojitelni I uspokoiavashti.A I kato ne priemam vsichko chak pak tolkova naseriozno-vs e ok."Ne viarvam na vsichko,koeto chuvam I vijdam."Jivota e kratak,krasiv I iskam da go izjiveia bez strah I samnenia,vseki den ima novi idei za razlichni neshta,niakoi otminavat vednaga,drugi po-kasno,no obshto vzeto povecheto neshta se promeniat,nishto ne e vechno,I teoriata na niakoi dnes e aktualna,na drugi-utre.Taka che vsichko mi e interesno do niakakva stepen,ne me e strah I se radvam na tova koeto mi dava jivota.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Благодаря , Жаки. Аз отскоро имам интерес към тоя подход, защото скоро срещнах съответния човек. Иначе се бях засилил да купувам един апарат за компютърна диагностика  , по която все повече хора се захласват малко пресилено. Но след срещата си с този човек разбрах някои неща за компютърната диагностика (най-вече ,че е добър бизнес :)   )  и зарязах идеята за апарат.   
Сигурен съм ,че ще бъде интересно и за теб ,и за много други , но в случая трябва време - в зависимост от нивата ,които искаш да овладееш. Сигурно към 30 дни. После , това е на руски и е в Киев.. Вече се разколеба , нали ? :)   Малко луда идея си е , ама аз си падам по такива по принцип и смятам да опитам .  Освен после аз да правя обучения тук.. :)   Ама като нямам титли и мед. образование кой ще се запише?  Такива ми ти работи . :) 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

jj

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127

Bate Bino,zaintriguva me oshte poveche.Vav vseki prisastvasht tuk malko ili poveche divoto zove,razlichnite idei za men sa kato magnit;Dobre bi bilo I Kiev da posetim,s ruskia sam dobre,smiatam che I povecheto tuk,tai che da ne gubim vreme I shte bade chudesno da osashtestvim tova obuchenie tam-kolkoto poveche se saberem po-veselo.
Na niakoi hodi li mu se v Bali v sholata na Sandhi-Murti?
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

 :kisss:И аз , и аз искааааам.... tooth
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

На мен ми се ходи в Бали , ама не мога да летя със самолет и май само с желанието ще си остана :)
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839

Титане, прояви въображение! Някои хора обикалят света на колело, други на 4 гуми, трети с лодка, някои дори и със сал. И пеша става...всичко зависи от времето и мотивацията.
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589

Жаки, аз искам да отида на остров Бали в школата на Шандхи Мурти. Ако можем да съчетаем свободното си време ще се радвам да отидем заедно. Мога да летя през океани и мога да зеделя накой лев  :whistling2 - emotloader:  
Активен
Намасте :)

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

За Бали , ако се сформира група , и уредите някакъв транспорт ,който не е самолет - и аз идвам. ( със самолет мога и да не кацна жив .Последният ми полет до Москва бих разменил за 1 месец в казармата  )
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

За Бали , ако се сформира група , и уредите някакъв транспорт ,който не е самолет - и аз идвам. ( със самолет мога и да не кацна жив .Последният ми полет до Москва бих разменил за 1 месец в казармата  )
Хахаха и ти ли си като мен ? НЕ зная ако се надрогирам с нящо яко и някой ме качи на самолета и после ме свалят , а на мен само розови кръгчета да ми се виждат може и да успея иначе може да си докарам инфаркт
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839

Сега вие на екскурзия ли или за друго?  :bleh За другото, нали знаете...когато ученика е готов, учителя сам го намира;)
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Аз за учителя съм готов ама транспорта е опасен :)
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839

Ами чакай тогава учителя да дойде на по-безопасно разстояние  ;)
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

хехехе , да не вземе да ритне бакърчето дотогава , че нищо няма да научим :)) ние ще си сформираме една група и ще пътуваме с корабче
Активен

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"

Защо толкова се страхувате от летенето? Питам, защото съм летяла много и  никога не ме е било страх, но последния път доста се стрясках по време на полета. Та, няма ли някакъв начин за лекуване на тая фобия?
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Ами и аз летях много преди , но последните три полета ми бяха ужасни и от тогава не искам и на картинка да виждам самолет
Активен
 

Страницата е създадена за 0.088 секунди с 22 запитвания.