Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Привет суровчовци :)  (Прочетена 1491 пъти)

Feamma

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Привет суровчовци :)
« -: 03-11-2011, 14:30:22 »

Здравейте:)
Много се радвам, че вече и аз съм част от този форум! Макар, че започнах да суровоядствам преди около 10-тина месеца, чак сега се чувствам готова да се включа в дискусиите по темата :)
Започнах да суровоядствам в началото на годината. Първи в семейството се просветли мъжът ми и да си призная, в началото бях доста против новия му начин на живот. Но реших да се подложа на диета и тъй като съм голям чревоугодник и всички форми на кулинарно ограничение ми действат добре на психиката, реших да пробвам със суровото...Все пак можех да се храня нормално, когато пожелая, а и бях убедена, че това ще се отрази добре на тялото ми:) Спомних си колко хубаво съм се чувствала по време на постите, които съм правила и реших да започна.
Първите месеци ми беше малко трудно...Исках да си хапвам готвенко, мръвчици, банички...А кантарът не помръдваше..Мъжът ми постоянно ме окуражаваше и по едно време всичко си дойде на мястото. Започнах да свалям, да се чувствам много по-жизнена, тялото ми беше в абсолютна хармония. И така около 10-тина месеца вече...
Е, понякога се изкушавам и си хапвам някои гадости, но определено тялото ми казва "Това не го искам! Дай ми грозденце, прасковки, салатка!" :) И аз си го слушам!
ЗАпочнах да се интересувам от нови рецепти, да споделям с приятели и дори вече една моя много добра приятелка стана суровоядка. Сега с нея си обменяме идеи...
Активен

Hospitalier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 161
Re:Привет суровчовци :)
« Отговор #1 -: 05-11-2011, 04:43:54 »

 :Content_22:Странно ,че точно аз те приветствам за добре дошла..............:)
Активен
Който те хвали в очите -презира те!
Който говори зад гърба ти -страхува се от теб!

Liv

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
Re:Привет суровчовци :)
« Отговор #2 -: 05-11-2011, 10:01:31 »

Здрасти и от мен! :fluretaa: Пожелавам ти приятни и полезни включвания. :)
Активен
"Ако не можеш да откриеш щастието в себе си, къде другаде смяташ да го търсиш?" Доген

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Привет суровчовци :)
« Отговор #3 -: 06-11-2011, 14:55:23 »

Привет!  :flowers2:
Активен
Psychonaut

Feamma

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Привет суровчовци :)
« Отговор #4 -: 07-11-2011, 11:44:19 »

Мерси, мерси :)
Hospitalier, защо да е странно, че ме приветстваш "точно ти" :) Да не се знаем   
 
 tooth
Активен
 

Страницата е създадена за 0.072 секунди с 21 запитвания.