Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Още един ентусаист!::))  (Прочетена 1575 пъти)

noble_fox

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Още един ентусаист!::))
« -: 07-11-2011, 12:11:01 »

Здравейте на всички!  :fluretaa: В крайна сметка реших да се регистрирам във форума, защото сайта ме вдъхновява и изпълва с позитивизъм, и всички тези теми за прочистването, природо съобразния начин на живот, любовта и увжението към замята, са ми много присърце.
Колкото до мен...ами аз съм на 20 години.От 4 години не ям месо, да го откажа не беше предизвикателство, защото никога не съм му била любителка и сякаш си дойде естествено.Сега се опитвам да направя следващата крачка към суровоядството, но срещам някои трудности, за които ще трябва време(например много обичам да си похапвам млечни продукти и всякакви сладки изкушения, а и живея със семейството ми, което е месоядно и с определени предразсъдаци по отношение на храната).Въпреки че съм млада и спортувам доста, съм решила да си направя прочистване на организма, смятам, че това ще ми помогне да се оттърся от много неща, не само физически. В тази връзка чета книгите на Малахов(без прочистване няма здраве) и наистина смятам да изпробвам методиката му.
Тази година за мен е свързана с големи промени в живота и щом така и така всичко се променя , реших да дорисувам картината със суровоядство.:), което вярвам ще ми е от полза.
Благодаря ви за това , че вдъхновявате към промяна! :heart_2:
Активен

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re:Още един ентусаист!::))
« Отговор #1 -: 07-11-2011, 13:11:30 »

Добре дошла noble_fox!, правилно си се насочила именно по този път,приятен престой от мен :)
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Още един ентусаист!::))
« Отговор #2 -: 07-11-2011, 17:33:38 »

Привет!  :peperudi:
Активен
Psychonaut

lilka

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Още един ентусаист!::))
« Отговор #3 -: 08-11-2011, 10:04:01 »

 :flowers2:
Здравей!
Добре дошла!
Много е хубаво човек постоянно да се стреми към промени и да отваря съзнанието и живота си за новото!
А без прочистваниия как ще дойде новото? Така че посоката е правилна  :police:
През годините уча един урок: ненасилие... във всяко отношение.  :pensif_29:
Не се насилвай и не изтезавай организма си.
Ако ти се ядат млечни, яж, но с мярка. Прави си ядкови сиренца, пастетчета,ядкови млека и няма да усетиш как постепенно ще отпаднат млечните от менюто ти. Преди време си бях взела гъба с която се прави кефир и я гледах в ядково мляко и много напомня вкуса на айрян от кисело мляко, но този вкус вече не ми харесва и не я ползвам. Може да си потърсиш такава, ако имаш нужда.
След прочиствания също отпадат много неща. Почети повече преди да предприемеш каквато и да е стъпка към прочистване. В сайта Мер е написала и сдъвкала нещата за нас, много ни е улеснила, така че чети!
Почети за биологичните ритми кога какво се прави и защо, за да не се чудиш защо нещо не ти се получава.
Желая ти успех!  :fluretaa:
Активен

noble_fox

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Още един ентусаист!::))
« Отговор #4 -: 09-11-2011, 13:03:24 »

Благодаря ви за приветствията и на теб Lilka за напътствията, ще ги имам в предвид!:) В момента  точно чета за биологичните ритми и колко са важни за успеха на прочистването. Смятам първо да се запозная много добре със самия процес и после да опитам, защото както разбирам има много важни елементи, като предварителното “омекотяване” на организма и т.н.
 Иначе много се зарадвах на рецептите във форума-те са цяло съкровище, менюто ми доста се обогати благодарение на тях, досега го карах основно на овесени ядки хихих::))
Активен
 

Страницата е създадена за 0.11 секунди с 25 запитвания.