Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на Анджи  (Прочетена 49115 пъти)

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #200 -: 13-01-2011, 14:21:49 »

Prijateli, podgotvjam vi specialno cjal ferman s vpe4atlenia, 6te go sloja tuk kato go dooformja, a i da ne pi6a s latinica, znam 4e e kofti. Samo 6te vi kaja, 4e bjah vuv Varanasi- edin ot naj-sve6tennite sa indusite gradove, i be6e otvratitelno. obe6tavam da razpravjam. Pazete se, mislja si mnogo za vas!!

Ето ти подарък от мен, където и да си, той ще ти помага да се справиш с латиницата :)

http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

kris

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
  • Човек е здрав, когато яде, диша и мисли правилно.
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #201 -: 13-01-2011, 15:14:40 »

Анджи прекрасна си млада,красива,умна, мила и здравословно хранеща се.Ех какво повече . Благородно ти завиждам за местата които посещаваш и начина по който ги виждаш.Аз много години смятах че сьм атеистка докато не разбрах че всичката тази любов всьрцето ми всьщност ебог.Права си ЛЮБОВТА кьм семейството кьм любимия кьм детето кьм природата кьм хората кьм всичко което ни заобикаля ебог.Пиши ни още интересни неща .
Активен

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #202 -: 13-01-2011, 19:22:43 »

Много интересно четиво, Анджи! :flowers2:
Активен

kyx4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=1836474233
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #203 -: 13-01-2011, 22:42:44 »

Ехееееее...... Бангкок, поздрави тайландките от мен! ;) Навръщане през северния полюс ли ще минете? Приятно пътешествие! :love_006 - emotloader:
Активен
Храната да бъде Вашето лекарство и лекарството - Вашата храна. Хипократ

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #204 -: 11-02-2011, 08:46:52 »

Анджи, теб още ли те няма?
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #205 -: 17-03-2011, 07:15:16 »

Скъпи приятели,
1. Умирам от глад. Нищо сурово освен плодове не съм яла от незнам кога, и почва да ми втръсва от ориз или спагети със зеленчуци, искам салатааааа!
2. Изтървах развитието на супер шоуто за необвързани, ако някой може да ми пише с 2 реда какво стана, че неам време да чета 30 и кусур страници...
3. Намирам се в Камбоджа, дойдох до тук с колелото, минавайки през джунгла, оказа се че в тая джунгла имало слонове и тигри, и разни странни птици, които аз само чух, щото освен пътеката ти е трудно да видиш много през завесата от дървета. Не разбрах няколкото огромни "мини" по пътя от слонове ли са били или от водни биволи, ма то нямаше вода, тъй че вероятно не са били от второто..Къпахме се в рекички, и след това прочетохме, че по-добре да се избягва такова къпане,щото имало някакви червеи дето могат да ти унищожат вътрешните органи... дано не сме ги хванали. Хубавото е че бивакуваме повечето (освен в момента), имаше една страхотна вечер на плаж само за нас, като пляскаш с ръце във водата изкачаха искри, или може би бяха някакви животинки, не знам... и една вечер в джунглата, вечеря само с чай с мед и малко фъстъци...така ми се услади.
4. не знам как оцеляват камбоджанците,но на мен тук ми се вижда скъпо. Една порция ориз със зеленчуци струва най-евтиното 1 долар, само дето с една порция можеш да залъжеш глада, не да се наядеш.
5. Така искам да видя българи!  Ще се обадя в нашето посолство, и тайно се надявам на консула жена му да ме гости с баница и боб :)))
6. България е разкошно място за живеене, честно, вие си го знаете, ама аз да ви го напомня!
Поздрави и бъдете щастливи!
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #206 -: 17-03-2011, 08:02:16 »

Да , ама българите не го осъзнават и затова територията БЪлгария ще ни бъде отнета
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #207 -: 17-03-2011, 10:20:05 »

Здрасти Анджи  :Content_22:

По точка 2- нищо не стана, не е за разказване  :Confus_3:

Пази се в тия джунгли  :love_026:
Активен

Diego de la Vege

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #208 -: 17-03-2011, 11:37:47 »

 :surpris_22:

Леле, това девойче ми изправи косите!

Хей! Прибирай се бързо, че Япония е наблизо! Малко време остава до втори Чернобил!
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #209 -: 18-03-2011, 16:16:05 »

Палавницата тя, къде била!!!!
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #210 -: 04-10-2011, 22:30:35 »

Здравейте, приятели!
Аз само да доложа, че се завърнах...преди 2 месеца вече де...и забравих да пиша, че разказвах за пътуването си на фестивала на Беглика...ама то това е защото не мога да влизам тук през Модзилата (така и не разбрах защо)...запознах се на живо с Мер (красива е! )... и такива ми ти работи. Благодаря на Светльо за голямата подкрепа, която ми оказа през последните месеци, както и на бате Бино!
Все пак да кажа нещо за еденето и пийнето: ако на някой му трябва ударно отслабване- да пийне чешмяна вода от Индия, по възможност от Варанаси; а по-здравословно ядене от това, което му направих няколко месеца в Югоизточна Азия..здраве му кажи :) Ммм, де и тука манго да беше толкова сладък! :)
Активен

green flower

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 448
  • Remember your dreams!
    • Органично
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #211 -: 05-10-2011, 09:05:41 »

Ееей, добре дошла!
Била си във Варанасиии  :fluretaa:
Мангото в ЮИ Азия си е истинско, наистина много се различава от тукашното, което аз твърдях, че не обичам, докато не го опитах на "истинските" места, на които се среща  :D!
ДОбре дошла, макар и преди два месеца  :Content_22:
Активен
Усмивката е подписът на Божественото!

People will always respond positively to joy and enthusiasm.

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #212 -: 12-11-2011, 17:28:09 »

Здравейте приятели, отново :)
Аз да споделя малко какви ги върша и вършея напоследък.
Зелено цветенце, ти ли беше тази в Ладах да хвърчиш по птиците?  ;)
От известно време имам две нововъведения. Първото е, че започнах да си мия зъбите с електрическа четка и сода бикарбонат. Определено съм мнооооото по-доволна от този вариант, зъбите стават много по-чисти. Въпросче: употребата на сода няма ли да навреди на емайла?
Другото нововъведение е, че започнах да пия ММС. Вече загубих края откога, но май минаха 3 седмици. Имам няколко дупки по пътя от типа 2 дена или половин дневна доза за някои дни. Почнах от 2 капки на час, след 2-3 дена минах на 3, на 4 май се задържах най-дълго засега. Днес съм си направила в половин литрово шише 20 капки, тоест по 5 на час, но май съм изостанала с час от приема. Светльо ме посъветва да ги пия под час, но не винаги се сещам. По-ми е удобно да пия по глътка отвреме на време, вместо само вода. Засега резултати:
през 2та дена, в които ме пиех ММС поради спазми в стомаха (дължащи се на неизяснени причини) венците ми прокървиха. Иначе няма такова нещо. Също покрай това време ми направи впечатление, че урината ми има миризма, както когато човек се разболява. Имам и чуството, че 3 капки на час ми действат по-добре на перисталтиката от 4 или 5, но това зависи и от какво съм яла и колко студени са ми краката...
Като цяло ММС не ми се отразява по-видимо от ефекта върху венците и може би по-добрия дъх. Но може би и това е добре, всъщност. Ефект върху кожа и коса не забелязвам, друго не знам какво да гледам, аз почнах да пия ММС от любопитство, а не защото си бях набелязала проблем за лекуване. Мисля да увеличавам дозата докато разбера от каква концентрация ще започна да повръщам, но пък от друга страна, защо да хабя капките с такава цел... :)))
Ами това е засега, Бъдете щастливи и обичайте, любовта е най-доброто лекарство!  :heart_2:
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #213 -: 12-11-2011, 21:48:12 »

Здравей Анджи :)
Много се радвам, че се сещаш да ни навестиш.
От личен опит- когати човек си мие зъбите със сода не трябва да се престарава с търкането - веднага проличава. Важното е да се премахне мекия налеп, а твърдия се разтваря постепенно.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #214 -: 13-11-2011, 13:23:27 »

Благодаря, Злояде! ;)
Мисля, че спазмите в стомаха май са от ММС-а, даже малко и ми се повдига.. :(
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #215 -: 13-11-2011, 16:37:06 »

Анджи, толкова серадвам да чуя добри новини за теб  :flowers2:
Активен
Намасте :)

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #216 -: 13-11-2011, 19:05:06 »

Анджи, радвам се че си решила да пробваш ММС-а и върху себе си. Като цяло, на здрав човек какъвто си ти, не може да се очаква кой знае какво видимо подобрение. Виж, ако имаше абцес като мен, тогава действието проличава много бързо, но пък разбирам че венците ти не кървят когато го ползваш, нали?
Хубаво е да видиш каква е границата ти, но след като вече ти се гади леко, вероятно почти си я достигнала.

Като каза за дъх та се сетих, че скоро ме извика по никое време един приятел в неговият офис, където имаше и доста хора още, а аз се бях нахакал с чесън до козирката...като дракон...огън.  ;D Набързо активирах 2 капки и се жабурих около минута. В следващият половин час, нямах никакъв дъх на чесън, но после разбира се се появи отново, но доста по слаб. Та, ММС-ът свърши работа общо взето. Не си личеше че съм изял 2 глави чесън  :weight_lift: O0

Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #217 -: 22-01-2012, 21:17:42 »

Здравейте приятели. Днес имах едно посещение, за което мисля че е добре да споделя. В София на ул. Пиротска 66 има един център, в който чух че правят добра юмейхо терапия. Аз попаднах там не заради терапията, а заради един господин, който не ми се представи, но разбрах, че се казва Христо. Той има реноме че може да гледа като на рентген какво се случва във вътрешните ти органи. Някой ходил ли е при него и какво мнение има?
« Последна редакция: 22-01-2012, 21:26:06 от Angie »
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #218 -: 23-01-2012, 11:54:13 »

Това ще взема да го напиша, за да излезе от мен и да не се занимавам повече.
Беше ми минало раздразнението от това, че влизам цял час по-късно, защото любимия ми се обади.
Влизайки в стаята виждам, че освен "лечителя" има и още трима човека- две момчета и едно момиче. Двама от тях се появяваха в определени моменти в чакалничката, но третия ми дойде в повече. Питат ме за моето име, за да ме запишат в тетрадка, не за да го използват да се обърнат към мен. Те не се представят. От многото неща по стените не виждам има ли някъде имена, сертификати. На втората минута ми се задава въпрос: защо от малкото правиш голямо? Как да отговоря на този въпрос!?! Пред още трима слушатели, за които не можех да съм сигурна ученици ли са му, или приятели дошли да гледат на хората сеира (чашата чай доста наклони везните в тази посока). На глупав въпрос давам съответния глупав отговор- жените сме такива. Разпръсквам газ, изразям неловко смущението си. В следващите минути се чудя как да реагирам на забележки и въпроси, които нямат отношение към мен, а към въпросния отговор "жените сме такива". Оттам нататък нищо не се получава. Хлъзнала съм се вече по повърхността и търпя хапливи забележки от типа " А съседката знаеш ли дали си има нов любовник?" WTF?!? Аз искам да знам всичко, което има отношение към мен, но си тръгвам с бележка, на която освен отвара от цариче, са изписани две хомеопатични лекарства, за които въобще не ми е споменал. Грешка: очаквам, че един, вероятно самоук човек, ще ми обясни, ако нещо не е наред в организма ми, защо не е наред, кое е причината (аз я знам, но той дали?). Получавам вместо това въпрос "защо си такава, каквато си". Тръгвам си съпроводена от думите "главата ти (мислите ти) са като разплетена кошница, "говориш много, ама нищо, и без това никой не те слуша (или "никой няма да те чуе"). Майната ти. Моят отговор: "поведението ми е реакция на вашето".
Дали наистина вижда нещо? Не знам. Позна, но видя ли, или налучка? Застрахова се. Там аз бях глупава бърборивка, едва ли не клюкарка- изключително удобно, ако не дай си Боже не познавах организма си. Сцената бе подготвена така, че забележките ми "не ме боли главата" и "нямам бодежи около сърцето" можеха да минат като пропуск от моя страна...под графа "интересуваш се от хората повече, отколкото от себе си".
Извод: непознати и неочаквано агресивни хора могат да ме изкарат от равновесие. Не аз определих параметъра си на действие- голяма грешка!
Извод 2: да не си мисля повече, че е възможно абсолютно непознат да има прозорливостта да види в мен по-добре отколкото аз виждам в себе си. "Напоследък прекарвам повечето време сама и не разговарям". "- А защо страниш? Ти и от себе си страниш?". Глупости. Халостни патрони. "Защо общуваш с хората- за да научиш нещо от тях или за да  покажеш колко знаеш?". Не изпитвам потребност да унижавам хората показвайки им, че знам повече. Всеки знае по нещо по-добре от теб.
Извод 3: на "лечител" повече няма да ходя. Лечителят съм аз. Както и учителя и ученика. За съжаление.
Извод 4: така, както съвета на приятелката ми да отида там, беше безпредметен, така и моето описание вероятно няма да е от полза на никого. Но пък това си е моя дневник и който не е прочел до тук, е направил избор. Може и да съм глупава, но за сметка на това пък имам мисли в главата си.  :Confus_3:
Активен

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #219 -: 23-01-2012, 12:30:31 »

"Извод 3: на "лечител" повече няма да ходя. Лечителят съм аз. Както и учителя и ученика. ....."

 Angie , привет  :love_026:
Това , което описваш е поредният ти урок на живота/както сама осъзнаваш/.Нали докато не сгрешим, няма как да се научим!
Важното е, че си направила правилния извод!  :Content_22:
« Последна редакция: 23-01-2012, 12:33:17 от Ros »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.07 секунди с 22 запитвания.