Начало   Помощ Вход Регистрация  
Форум Земя назаемОбщи темиСподели, разкажи или просто напишиТема: Вегетариански детски ясли и градини в Пловдив
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Вегетариански детски ясли и градини в Пловдив  (Прочетена 2314 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Atanassia
Full member
Неактивен Неактивен

Публикации: 169

« -: 31-08-2009, 10:04:36 »

Моля ви, който е запознат, да ми каже има ли въобще като за начало детски ясли, вегетариански или вегански пеперуди слънце помощ ама че съм банан черешки
Активен
marulka
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1649

Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

« Отговор #1 -: 31-08-2009, 13:30:57 »

ъ? Ъъъ? то има ли изобщо в световен мащаб такова чудо?
Активен

Nothing cooked tastes as good as raw feels
Вери
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2153

« Отговор #2 -: 31-08-2009, 14:46:26 »

Не съм чувала. Само знам, че в някои частни градини, детето може да си носи негово ядене.
Активен
Petko
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2359

« Отговор #3 -: 31-08-2009, 14:56:27 »

ъ? Ъъъ? то има ли изобщо в световен мащаб такова чудо?
Някой някъде Grin беше писал за веганска детска градина...кой знае Радула дали нещо няма да ни каже по темата свиркам си
Активен

“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди

“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов
canat
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 524

« Отговор #4 -: 31-08-2009, 18:14:17 »

mi ei vi nachin za pechelene na pari - syzdaite vegan ili vegetarian детски ясли и градини  Grin
Активен
Radula
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 710

« Отговор #5 -: 31-08-2009, 18:57:40 »

Хехехе, Петко, ще се изкажа, да  Grin

В световен мащаб няма какво да говоря - има всичко Smiley
В България знам за една веге детска градина в София. За Пловдив нямам инфо, но ще питам веге приятелките ми, които са майки. Май още няма тук  нерешителен
Активен

Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.
Лейла
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 313

« Отговор #6 -: 31-08-2009, 20:49:01 »

Няма.
Активен

Самотата е най-скъпо платената свобода.
бакшишчо
Young
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 21

« Отговор #7 -: 31-08-2009, 22:31:36 »

В момента със сигурност няма,но да се надяваме,че в близко бъдеще ще се открие такава за наша радост. браво, аплодирам банан ам-ам
Активен
Лейла
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 313

« Отговор #8 -: 01-09-2009, 23:43:14 »

Много се съмнявам да е и в близко бъдеще, то май и в по развитите страни няма, камо ли в бг, има си БДС по който се отваря каквото и да е учебно заведение което предлага храна. А и в тази криза за места в детските градини, едва ли някой ще си позволи да ограничи по този начин приема.
Активен

Самотата е най-скъпо платената свобода.
ДРЪНДЮ МАРУЛКОВ
Full member
Неактивен Неактивен

Публикации: 199

« Отговор #9 -: 08-01-2010, 21:50:54 »

Мен ако питате в Бургас почти всички ясли и дет.градини са полувегански,дечицата ядат някакви измити каши и бъркочи,набухани с овкусители и тем подобни нишестета...чай с препечена филийка,сухи пасти,козунак чат-пат...ние носим плодове като ни кажат,но като питам малкия..за плод нашия не се сеща,а само за леща ....и такива ми ти работи.Кой казва че няма вегански ясли и дет.градини ..просто пари има само за пред избирателите,правим улици и нищо повече,а техните фирми изяждат бюджета на децата.Добре дошли в новото старо време,а някога казваха "времети е наше"..или ваше ...пък парите са наши:surpris_23:
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
Форум Земя назаемОбщи темиСподели, разкажи или просто напишиТема: Вегетариански детски ясли и градини в Пловдив
Отиди на: