Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Zdraveite priatno mi e da se zapoznaem  (Прочетена 4707 пъти)

krum

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
Zdraveite priatno mi e da se zapoznaem
« -: 18-09-2009, 12:53:42 »

Zdraveite.Kazvam se Krum Kasabov na 23 godini sam rodom ot Pazardjik no jiveia v Burgas s moita prekrasna priatlka.Obi4am da sportuvam,muzika,astronomia,spokoistvie filmi i knigi.Radvam se 4e namerih tozi hubav sait palen s hora s koito moga da govoria na lubimata mi tema zdravosloven na4in na jivot.Rabotia kato masajist i imam salon v centara na grada.Pri men zdravoslovnia na4in na jivot zapo4na predi 4-ri godini.Biah 105kg i za 4 meseca otslabnah na 69kg.Godina slet tova vleznah v rodnata kazarma i tam nau4ih kolko e hubavo 4ovek da sportuva nai ve4e da biaga.Vseki den ili prez den probiagvam mejdu 10 i 20km.Hodia ponikoga na fitness.Predi da otslabna vodeh mnogo nezdravosloven jivot.Hraneh se predimno s meso(kolbasi),hliab,slatko ,vafli i mazno kasno ve4er.Za dvijenie i sport ne mi e minavalo prez glavata.Pusheh po 2-kutii cigari na den.Ot skoro otkazah Mesoto i vsiakakva hrana ot jivotinski proishod blagodarenie na tozi sait.Obojavm plodovete i zelen4ucite.Ot kakto spriah mesoto tova shte re4e ot 5-dena zapo4nah na momenti da oseshtam priliv na energia koeto mnogo me ozada4i poneje si misleh 4e biaganeto i mnogoto plodove i zelen4uci mi davat dostata4no i 4e pove4e ot tova ne moje i dosta papki mi se poiaviha.Za v badeshte mislia da stana surovoiadec no za sega oshte mi e vkusen varenia bob i salatata ot kartofi.Jelai na vsi4ki vi mnogo zdravei energia i da ne spirame da vijdame bojestvenoto v nas i okolo nas v seki edin moment. :bleh
Активен
I love the sky

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710
Re:Zdraveite priatno mi e da se zapoznaem
« Отговор #1 -: 18-09-2009, 13:04:12 »

Здравей, Круме!

Прекрасно е, че споделяш за всички положителни промени! Бъдете здрави, жизнени и много щастливи с твоята половинка! От веганството само добро може да види човек!!  :Content_22:
Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

radosti

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 396
Re:Zdraveite priatno mi e da se zapoznaem
« Отговор #2 -: 18-09-2009, 13:24:48 »

Здравей:)))) Поздравления за промяната  :Content_14:   Не е нужно да се отказваш варените картофи и боб, просто нека целта ти е да бъдеш 70-80% суровоядец...Тука ще откриеш много рецепти, нови храни и вкусове :Appetit_17:  Успех:))))
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество, не е знак за добро здраве!"   Дж. Кришнамурти

"Където и да отидете, вие сте там, чакайки себе си" Дон Мигел Руиз

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313
Re:Zdraveite priatno mi e da se zapoznaem
« Отговор #3 -: 18-09-2009, 14:25:56 »

Добре дошъл :Content_22:, много ме зарадва като видях, че някой се е престрашил да се представи(отдавна не се беше случвало), а и въобще. Надявам се ще споделиш някой тайни за масажа. ;)
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Zdraveite priatno mi e da se zapoznaem
« Отговор #4 -: 18-09-2009, 14:42:51 »

Zdraveite.Kazvam se Krum Kasabov na 23 godini sam rodom ot Pazardjik no jiveia v Burgas s moita prekrasna priatlka.Obi4am da sportuvam,muzika,astronomia,spokoistvie filmi i knigi.Radvam se 4e namerih tozi hubav sait palen s hora s koito moga da govoria na lubimata mi tema zdravosloven na4in na jivot.Rabotia kato masajist i imam salon v centara na grada.Pri men zdravoslovnia na4in na jivot zapo4na predi 4-ri godini.Biah 105kg i za 4 meseca otslabnah na 69kg.Godina slet tova vleznah v rodnata kazarma i tam nau4ih kolko e hubavo 4ovek da sportuva nai ve4e da biaga.Vseki den ili prez den probiagvam mejdu 10 i 20km.Hodia ponikoga na fitness.Predi da otslabna vodeh mnogo nezdravosloven jivot.Hraneh se predimno s meso(kolbasi),hliab,slatko ,vafli i mazno kasno ve4er.Za dvijenie i sport ne mi e minavalo prez glavata.Pusheh po 2-kutii cigari na den.Ot skoro otkazah Mesoto i vsiakakva hrana ot jivotinski proishod blagodarenie na tozi sait.Obojavm plodovete i zelen4ucite.Ot kakto spriah mesoto tova shte re4e ot 5-dena zapo4nah na momenti da oseshtam priliv na energia koeto mnogo me ozada4i poneje si misleh 4e biaganeto i mnogoto plodove i zelen4uci mi davat dostata4no i 4e pove4e ot tova ne moje i dosta papki mi se poiaviha.Za v badeshte mislia da stana surovoiadec no za sega oshte mi e vkusen varenia bob i salatata ot kartofi.Jelai na vsi4ki vi mnogo zdravei energia i da ne spirame da vijdame bojestvenoto v nas i okolo nas v seki edin moment. :bleh

 :kisss:А, здрасти!!!Аз, такова...да питам...ама ти ли правиш масажите и за кога да се запиша??? :surpris_22:
   Аз вчера писах нещо за яденето, гладуването, здравето , историята - намери го, прочети го...и...ако ти допадне приложи го!!!
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Zdraveite priatno mi e da se zapoznaem
« Отговор #5 -: 18-09-2009, 14:59:16 »

Здрасти 
 ;)
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Zdraveite priatno mi e da se zapoznaem
« Отговор #6 -: 18-09-2009, 16:14:02 »

Здравей, Круме!
Супер, че си тръгнал по този път. Даже и да можеш да се откажеш от всичко варено, недей. По-добре да е плавен преходът ;) Успех и светлина по пътя :Content_22:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Zdraveite priatno mi e da se zapoznaem
« Отговор #7 -: 18-09-2009, 16:17:30 »

Здравей и от мен :peperudi: :peperudi: :peperudi: :peperudi:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

krum

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
Re:Zdraveite priatno mi e da se zapoznaem
« Отговор #8 -: 19-09-2009, 12:26:59 »

Blagodaria na vsi4ki vi za pojelaniata i pozdravite.Otnosno masajite da az gi praviaa i koito iska prosto da doide do Buras.Tainata na masaja  e da go pravish s 4ista dusha i ot sarce to s vsiako neshto e taka.
Активен
I love the sky

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Zdraveite priatno mi e da se zapoznaem
« Отговор #9 -: 19-09-2009, 12:44:44 »

Здравей, Круме :Content_22: Много се радвам, че ставаме с всеки ден все повече  :peperudi:
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Zdraveite priatno mi e da se zapoznaem
« Отговор #10 -: 19-09-2009, 18:25:12 »

Хей, здравей, Круме! Много е хубаво, че се присъедини към нас  :peperudi:  Пожелавам ти успех в опитите за промяна  :Content_22:
Активен
Намасте :)

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Zdraveite priatno mi e da se zapoznaem
« Отговор #11 -: 19-09-2009, 19:05:18 »

Здравей, Круме! :)
Мъжът ми е от Бургас, но от 2 години не сме в България. Последно там живяхме- Бургас.
Моята половинка беше също 105кг преди 6 месеца, но за това време е успял да свали само 15-16кг. От известно време седи на 89-90кг и не мърдааа, а има какво още да се желае. Вижда се с просто око. :)))))))Поне още 15кг. Много ти се радвам на теб. Продължавай в същия дух.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.086 секунди с 22 запитвания.