Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: ЧОВЕК се ражда....и "заминава"  (Прочетена 3315 пъти)

ДРЪНДЮ МАРУЛКОВ

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 199

Никога не трябва,да се съмняваме в това че ние сме ЧОВЕЦИ,ние неможем ,а и нетрябва да се сръвняваме с това биологично рзнообразие,което ни заобикаля ......Та в този ред на мисли,аджеба защо толкова си мислим,че сме надскочили поколенията преди нас......и постоянно си втълпяваме,КАК ДА ЖИВЕЕМ ПО-дълго.Човешкият живот не може,а и не бива да се стимулира с някакво си измерване,защото всеки "може би",сам си определя пътя,което всеки го усеща.....но трудно го прилага.Крайно време е да осъзнаем,ЧЕ ОТ КЪДЕТО- ИДВАМЕ ТАМ И ОТИВАМЕ........Ако в това,повярвате.....може би ,ще се рзабере,че това което е между началото и края,е същественното ! А,същественното е много разнолико........и имаме голям жокер-то ни е простено,защото ...и т.н.   Всичко си има начало и край,щом в началото е НЯКОЙ- а ми кажете,според Изтока .....той от къде се е преродил ! Хайде да спрем,да сме всякакви.....представете си,че сте деца.....Детето не знае какво е да си,веган....суровояд,канибал и т.н......Защо постоянно трябва да си измисляме стимули,който да ни доближават до нашата ЧИСТА СЪЩНОСТ.....Аз вече съм спрял да си го обяснявам......Защото когато се замисля,просто се отчайвам.......Не от живота-а от човеците !
Активен

purelove

  • Гост
Re:ЧОВЕК се ражда....и "заминава"
« Отговор #1 -: 15-03-2012, 12:18:13 »

 :Content_14:
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора
Re:ЧОВЕК се ражда....и "заминава"
« Отговор #2 -: 15-03-2012, 12:30:01 »

Защо постоянно трябва да си измисляме стимули,който да ни доближават до нашата ЧИСТА СЪЩНОСТ.....Аз вече съм спрял да си го обяснявам......Защото когато се замисля,просто се отчайвам.......
tooth tooth  Ами вземи и удари 3 големи ракии за 15мин./100гр-малката,200-голямата :Content_4 - emotloader:/ и ще спреш да мислиш поне за едно 15 часа.Така хем няма да се отчайваш, хем ще си починеш от мисленето tooth tooth tooth
 Даже може и да  се потопиш в ЧИСТАТА СЪЩНОСТ на алкохолен делириум тременс... tooth tooth tooth.Много е "убаво", ше знаеш, има само едно неудобство-че като се върнеш обратно, в "нечистата същност" ти се губят тези 15 часа и ще имаш стерео-поглед.Но това е дребна цена, за такова преживяване, каквото е липсата на мислене и измисляне на стимули...
Нищо и никаква цена, затова пък главата ти ще бъде празна от всичко , дори и от мозък за доста дълго време. tooth tooth :Content_4 - emotloader:Няма обяснения,няма притеснения, още по-малко ще си отчаян.... tooth tooth
След тва може пак да праснеш една допълнителна голяма за затвърждаване на състоянието:"чиста същност".То и без тва алкохола дезинефкцира.Така ще се изчистиш,че няма да ти трябва поне една година повторно почистване от отчайващите мисли... :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: tooth
аз тъй правя... tooth tooth
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Kali1234

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:ЧОВЕК се ражда....и "заминава"
« Отговор #3 -: 16-03-2012, 13:43:50 »

Ами наистина човек като се замисли сериозно започва да се замисля все повече и повече и накрая забравя за какво е започнал да мисли и какво всъщност е измислил.Та както е казал народа:"Докато умните се наумуват-лудите се наумуват".Та защо не вземеш да направиш нещо смислено вместо толкова да се змаисляш!И никой не те е спрял да ядеш каквото си поискаш и да живееш както си го разбираш-всеки сам управлява живота си,нали! :Content_22:
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:ЧОВЕК се ражда....и "заминава"
« Отговор #4 -: 16-03-2012, 18:51:07 »

Вие пак сте добре , след като поне разбрахте  какво се казва в тази "нова тема", ама аз да му мисля..  :'(
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
Re:ЧОВЕК се ражда....и "заминава"
« Отговор #5 -: 17-03-2012, 02:54:17 »

Човек се ражда и същественото е много разнолико  tooth От където идваме там отиваме. Това разбрах аз от темата. Само че ако от където идваме, там отивахме, щеше ли да усещаш движението сега? М не мисля.. Ако изобщо има място за ходене след като хвърлиш топа и на теб ти пука, поддържай си се както искаш.
 Вегетарианството не е стимул, а отхвърляне. Щом не си готов да отхвърлиш месото, никой не те и кара. Друг е въпроса, че изглежда да имаш нужда.. Много са ми интересни хора, които се чудят "да го направя ли" "да не го ли направя" Каква ще е моята полза. Ами пробвай и ще разбереш, ще прецениш.. Толкова ли е сложно?
 Друг може да ти даде мнението си, но докато сам не си мръднеш пръста, няма да разбереш кое е добро за теб.
Във форума има толкова изписано за месото, за готвената храна, има и други форуми и статии, които разглеждат тия теми. Малко е неуместно, да питаш има ли значение?  Искаш да си цапаш тялото с разни неща(духа ти не издържа..  :police:) , надявайки се че ще отидеш там от където си дошъл. Ами в село, в църквата (всяка неделя) отчаяни баби и дядовци се надяват да е така, те ще са по-отворени към мирогледа ти  ;D
 
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:ЧОВЕК се ражда....и "заминава"
« Отговор #6 -: 17-03-2012, 08:42:56 »

не казвам, че на мен мисленето много ми се отдава... ама на теб пък хич  tooth tooth
говориш, че другите не трябва да ни поучават какви да бъдем - вегани, суровоядци ...и като цяло да ни оставят сами явно да преценяваме нещата по детски, без да ни обременяват с различни теории... само дето сам си нарушаваш теорията с 1000 констатации, като например - че сме човеци?! ти пък откъде си толкова сигурен, може да сме някакъв вид роботи, кукли с манипулирано поведение, експеримент на извънземните и какво ли още не! това пък отиваме оттам откъдето идваме е още по-смешно, нито си спомняш откъде точно си дошъл, нито знаеш къде точно отиваш.... и дали е от и към едно и също място  tooth tooth tooth
а най-същественото от темата май е, че нищо смислено и съществено не каза, а някакви неща без никаква връзка  tooth tooth tooth

ама и аз мога така, ето ти да разсъждаваш над едно от най-смислените неща дето съм измислял:
боза ...тиган ....котка ...листо ....полицай ...лимон .....мелница ......бактерия ....пружина ...принтер

кажи ми какво точно се опитах да ти кажа  :thankyou:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Kali1234

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:ЧОВЕК се ражда....и "заминава"
« Отговор #7 -: 19-03-2012, 07:22:00 »

Ами,Черен гарван,аз се сещам само за едно единствено нещо :essen:-"Пълен стомах-празна глава" :surpris_23:
Активен

ДРЪНДЮ МАРУЛКОВ

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 199
Re:ЧОВЕК се ражда....и "заминава"
« Отговор #8 -: 24-03-2012, 22:36:14 »

И сега какво сеполучава,че просто ,,,,няма с кого да си говорим.Защото аз съм инзвънземен,и немога да разбера истинските хора.Така излиза според вашите писаници..........ОООО забравих,вие сте надскочили всичко.....дори егото си.......Ама да бе,аз не съм достоен за смисленна комуникация..........Е така да бъде,ТИПКАТА Е ВЪВ ВАШАТА ВРАТА.....Просто се обърнете и я вижте.ХИ-ХИ ! Цунки-гунки !
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:ЧОВЕК се ражда....и "заминава"
« Отговор #9 -: 24-03-2012, 22:50:40 »

Кристиане, можеш и по-сериозно. Цунки и от мен - заключвам темата.  :police:
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death
 

Страницата е създадена за 0.086 секунди с 22 запитвания.