Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: 5 нива на излекуването  (Прочетена 1880 пъти)

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
5 нива на излекуването
« -: 29-09-2009, 15:55:48 »

Някога си в сайта споменах за един доктор Меркола. Получавам нюзлетър-а от него, той има доста интересни статии, за ваксините, за витамините, за какво ли не- всякакви заблуди от страна на традиционната медицина и властите. Продава и някои "свои" продукти. Причината да го спомена пак, е че наското ми попадна интервю направено с друг лекар, основател на Американска Академия по невронна терапия (мои превод). Причината да се заинтересувам, е че този лекар реално се базира на добре познатите на древните няколко тела, които имаме (физическо, етерно, енергийно т.н.) и въз основа на това прави изследвания и разработва методи за лечение. Тъй като се занимавам с образование, ми беше интересна тезата му, че докато краткосрочната памет се намира в мозъка, дългосрочната въобще не се намира във физическото ни тяло. Говори за биофотони (чието съществуване е доказано от физици), за трябва да се установява болеста в кое тяло е започнала, и ако се лекува само във физическото, а не другаде, няма да се излекува. Също така и за подаване на хранителна информация на тези биофотони (за това се говори в разширеното интервю). В мрежата има откъси от интервюто с този доктор в 4 или 5 части от по 8-10 минути. На английски. Цялото интервю е достъпно само до ВИП абонати, но на приятеля ми колега се оказа такъв, тъй че имам и транскрипцията на цялото интервю (47 стр.). Току-що го получих, и затова не съм го прочела, но докато го направя, реших поне да пусна линк към филмчетата, ако някой прояви интерес, мога да пратя и  текстовия файл.
http://www.youtube.com/watch?v=zWBXQgpB45k
http://www.youtube.com/watch?v=i_tzp3tAj-c&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=h4PmOKviQ48&feature=related
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:5 нива на излекуването
« Отговор #1 -: 16-10-2009, 07:50:33 »

 :kisss:Дете, ти четеш ли Петър Дънов...толкова мъдрост, опит, знания и то на български...И то е същото ,което СЕГА откриват някои доктори... :heart_2:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:5 нива на излекуването
« Отговор #2 -: 16-10-2009, 11:39:58 »

Именно бабо Марийки, това ми е и идеята, че някои лекари имат успех да докажат с днешните научни средства и техники, неща, които са се знаели отпреди хилядолетия. А на хората трябва да ми се говори на езика, който разбират. Едно е някой да ти каже, че е вредно да се говори дълго по мобилен телефон, а друго е да ти каже някой мастит учен, че радиовълните, по които се предава информацията, са на същата честота, на която вибрират биофотоните ни, които пък съдържат информацията от ДНК. Информацията може да е една и съща, но начина, по който повлиява, е различен.
Аз дълбоко уважавам Петър Дънов, чела съм някои неща, признавам, не всичко. Мисля, че учителите са учители и ти казват с различни думи и в техния си стил едни и същи истини, понеже истините няма как да са различни, и понеже самите учители черпят от един и същ извор.
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:5 нива на излекуването
« Отговор #3 -: 16-10-2009, 11:51:19 »

 :kisss:Не ми се сърди на мен старата досадница, Мария-проклетия...кво да правя кат ми се иска да черпим от нашите си богати извори...Дааааааа, ама кат има имного Тома неверници...ще се наложи да им го казват и на всички езици... :heart_2:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:5 нива на излекуването
« Отговор #4 -: 16-10-2009, 11:52:45 »

Тома-неверник е умът. Сърцето приема истината и любовта без думи.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.09 секунди с 23 запитвания.