Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Въпрос за момичета  (Прочетена 9538 пъти)

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Въпрос за момичета
« Отговор #20 -: 28-03-2012, 13:05:49 »

Надявам се да е оправна tooth.Иначе пъзела ще стане такъв,какъвто сам си го наредиш.То с две деца си е трудничко,та с три-не знам.Ама може и да видя как е,имам много познати с по 3 деца. :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
И не ме дразнете, моля, защото днес ми е първи ден гладуване и ще взема да изям някой :essen:
« Последна редакция: 28-03-2012, 13:10:13 от Kalia »
Активен

purelove

  • Гост
Re:Въпрос за момичета
« Отговор #21 -: 28-03-2012, 13:13:47 »

Надявам се да е оправна tooth.Иначе пъзела ще стане такъв,какъвто сам си го наредиш.То с две деца си е трудничко,та с три-не знам.Ама може и да видя как е,имам много познати с по 3 деца. :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
И не ме дразнете, моля, защото днес ми е първи ден гладуване и ще взема да изям някой :essen:
Проблемът е, че съм надраснала нивото на средностатистическата читателка на бг мама.  :surpris_22:
Не се дразня, твърде любезна съм дори  :bleh Просто малко трудно се поддавам на манипулации... А и блондинките сме нещо чудесно  :whistling2 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Въпрос за момичета
« Отговор #22 -: 28-03-2012, 13:22:43 »

Не се притеснявай,всяко нещо с времето си.То като е писано-ще се случи.А това с дразненето го казах за по-предишните постове. :thankyou:
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Въпрос за момичета
« Отговор #23 -: 28-03-2012, 15:13:58 »

Това с дразненето щом избива още на 1-ви ден значи може да се радваш - чистиш потиснати отрицателни гадости  tooth
Активен
Psychonaut

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Въпрос за момичета
« Отговор #24 -: 28-03-2012, 15:41:25 »

Дано да е така.Иска ми се да направя повечко дни, но напоследък нещо ми причернява и доста ми се вие свят.Напоследък поради тази причина не мога да направя повече от 1 ден :surpris_25:
Активен

purelove

  • Гост
Re:Въпрос за момичета
« Отговор #25 -: 28-03-2012, 16:01:14 »

Дано да е така.Иска ми се да направя повечко дни, но напоследък нещо ми причернява и доста ми се вие свят.Напоследък поради тази причина не мога да направя повече от 1 ден :surpris_25:

Кали, въпросът ми е следния: Има ли връзка между темите, които засягаш - противозачатъчни и безсъние? А "виенето на свят" ? Направи си тест за бременност и дай да го изкоментираме  tooth  tooth :peperudi: :flowers2:
Активен

fabricia

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
Re:Въпрос за момичета
« Отговор #26 -: 28-03-2012, 19:33:49 »

Кали, имам две сестрички. Едната пие противозачатъчни, на 15 е. Започна да ги пие, защото има страшни болки първите дни от цикъла. Оправиха се. Втората е на 25, има си приятел, чийто .... бил толкова голям, че нямало такъв размер презерватив / :surpris_22: :surpris_22: :surpris_22:, моля не коментирайте точно тази част, и на мене ми е смешно/ и искаше и тя да пие, но се разрови сериозно по български, английски и руски форуми и честно казано - за един ден й побеляха косите! Противозачатъчните са ужасно, ужасно опасно нещо!

Моля те, от цялото си сърце, не си го причинявай!!!
Прекъснат акт няма ли да върши работа? Да, не е особено надежден, ама все пак...

Ти си почти колкото моята майка. Тя роди четвъртото си дете /брат ми/ на 41 години. Не искам да навлизам в подробности, в момента мисля, че леко съжалява. Но това е защото няма мъж до нея. С двама родители сигурно е по-лесно и въпреки това възрастта си оказва значение. И аз не знам какво точно искам да кажа с всичко това. Много е хубаво ако наистина искате трето. Децата са слънце, радост и извор само на положителни неща. Обаче недей с тези противозачатъчни, моля те... :surpris_25:
Активен

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Въпрос за момичета
« Отговор #27 -: 29-03-2012, 07:03:48 »

Purelove, безсънието ми е вече от 10-ина години.Иначе събирам информация за противозачатъчните,но май е добре да се търсят други методи за контрацепция.Пък ако нещо се огелпи в крайна сметка жената може да ражда и до 45-46 години (има спорове и за повече). Изглежда, че това което го пише на опаковките на противозачатъчните са само видимите на първо време странични ефекти. Никой не си е направил труда да напише какво ще стане в дългосрочен план- хормонален дисбаланс,кисти,рак и т.н. :peperudi:
Активен

барбаронка

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 82
    • Най-красивото място- вкъщи
Re:Въпрос за момичета
« Отговор #28 -: 29-03-2012, 12:38:19 »

Това, което мога да ти кажа е, че за нищо на света не бих ги пила. Имах едно гадже едно време, дето ми изкачаше със същите номера за неискането, е смених гаджето tooth  И освен това да ти кажа, че ако се напише на каквото и да е 'лекарство' това което си изброила като страничен ефект, едва ли някой би си го купил. Та тук въпросът не е дали са си направили труда, а какво е угодно да се напише :surpris_23:
Активен
"Най- необходимото познание е да се научиш да забравяш ненужното."Антистен

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Въпрос за момичета
« Отговор #29 -: 18-06-2012, 08:14:56 »

 :love_006 - emotloader:
Активен

РОСИ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re:Въпрос за момичета
« Отговор #30 -: 05-07-2012, 09:05:39 »

zdr,и аз да споделя...преди години пиех и аз,но като страничен ефект започнах да събирам границите на кръвното/казаха ,че ряко се случва,но е описано в литературата/.Спрях ги и родих второто си дете :angel:-сега е на 8г.След това си сложих "мирена"-до сега съм така и съм много доволна.Това е капсулка с хормони,която се поставя в матката/като спиралата/и изпуска малко количество хормони в просължение на 5г.Действа локално,не на целия организъм,като не се образува слоят/много е малък/ за който се закрепя плодът и така предпазва от бременност.В резултат цикълът намалява много/1 ден/,защото нямя какво да се чисти.Обикновено се слага на хора,които имат склонност към разни образувания и възпаления/с медицински цели/,но и за предпазване е добро,но е скъпо/300 лв./.Ако искаш,поинтересуваи се повече,това обяснение ми е дадено на мен,но знам ли ??? може и да не е толкова безвредно,но аз се чувствам много добре  :)
Активен
"Когато промениш начина по който гледаш на нещата,нещата които гледаш се променят"
 

Страницата е създадена за 0.072 секунди с 21 запитвания.