Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: да им е сладко на пристрастените към какаовите продукти :)  (Прочетена 3299 пъти)

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4695071

един от любимите ми сайтове отново ме изненадва приятно с тази статия..

особено ме накефи следния цитат :
 
"По стандартите на американската федерална Агенция по храните и лекарствата (FDA) всичко със съдържание под 60 частички на 100 г шоколад е годно и безопасно за консумация."
 :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Значи и в плодовете и в пуканките имало остатъци от хлебарки ? Внимание , американци , не яжте плодове и пуканки , както и сирене и фастъчено масло - опасно е :)))))  Ей тия развалиха рахата на американците , как ще седнат да гледат кино и тв без пуканки или филия дебело оклепана с фъстъчено масло ( това го опитах веднъж - отвратителен боклук е спрямо моите критерии за храна  ) , как ще пият вино без да хапнат сиренце ?? 
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694

Спокойно, новата суперхрана скоро ще е по големите вериги -

http://btvnews.bg/lifestyle/liubopitno/kiselo-mlyako-s-riba.html

Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274

Много интересни линкове. Би ми се искало да видим повече такива. Във втория вариант ако може рибата да е леко вмирисана ще се получи кисело мляко с чудесен аромат. :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192

Bpa, що се занимаваш да четеш такива глупости?
« Последна редакция: 02-04-2012, 12:40:44 от kati_na »
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694

Bpa, що се занимаваш да четеш такива глупости?

Човек никога не знае от кой храст ще изскочи заека :)
А освен това няма как да разбереш, че е глупост, докато не го прочетеш, нали така  :Confus_3: :whistling2 - emotloader: :surpris_23:

А пък и ако не се връзваш, а се забавляваш, дори си на далавера от цялата работа  :pensif_29:
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519

Bpa, що се занимаваш да четеш такива глупости?

Човек никога не знае от кой храст ще изскочи заека :)
А освен това няма как да разбереш, че е глупост, докато не го прочетеш, нали така  :Confus_3: :whistling2 - emotloader: :surpris_23:

А пък и ако не се връзваш, а се забавляваш, дори си на далавера от цялата работа  :pensif_29:

Зайци има много,особено в гората.
Тази агенция има за задача да разруши стандартите за Органични храни,като даде поле за изява на Монсанто.
Министъра по Селско стопанство в щатите Том Вилсак,лично избран от президента Обама е един от многото подкрепящи политиката на Монсанто. Всички знаем Монсанто кои са,но когато и управляващия страната посочи за съветник на федерацията по храните президент на Монсанто,това вече е достатъчно красноречиво. its going down.
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

somelier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 106
  • Във Виното е Истината

Поредната статия лишена от смисъл.  Поръчвал съм панирани хлебарки в екзотичен ресторант в Китай. Бяха много вкусни за разлика от пържените пчели.  Възможно е да има някаква зараза около хлебарката но самата тя едва ли е проблемна освен емоционално.

А за киселото мляко с рибно масло, доказано в изминалите 50 години в клиники в Германия където се лекува предимно диабет и рак.   Рибното масло може да бъде заменено с ленено но последното се окислява за часове до безир и има обратния ефект.   

Много много време си мечтая за прясно изстискано пред мен ленено масло.   Склонен съм да направя предложение да съберем по 100 кинта или по малко във форума. Някой здравословен магазин да разположи машината за студено пресоване в стаичката си и да цеди веднага , био лен.  Разни балчовци и Икаровци не си правят труда да цедят, звънят в Китай и дърпат 2 годишни бидони с коноп лен или  каквото се търси. Ръсва се аромат и боя и  да пият  феновете. 
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991

Aуу, Бойко разкърти с линкове  :Content_14:
Посмях се от сърце  tooth
Бтв, хлебарките в шоколада,според мен, са най-малкия проблем...а относно новата супер храна..то не бе кисело мляко с фибри, с омега 3 ...интересно кое ще е следващото, може би, с мръвка за екстра "протеин" :surpris_22:
Активен
Psychonaut

Luboznatelno

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4695071

един от любимите ми сайтове отново ме изненадва приятно с тази статия..

особено ме накефи следния цитат :
 
"По стандартите на американската федерална Агенция по храните и лекарствата (FDA) всичко със съдържание под 60 частички на 100 г шоколад е годно и безопасно за консумация."
 :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Гадост спирам шоколада. :Appetit_4:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.192 секунди с 22 запитвания.