Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Уголемени сливици  (Прочетена 1917 пъти)

Villanova

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Уголемени сливици
« -: 14-04-2012, 08:08:42 »

Тук ще публикувам отговорите си от една друга наскоро отворена тема, за да сте по-добре запознати с проблема.
Точно на 24 март направих първото си прочистване, като стриктно следвах указанията. Всичко премина отлично, нито нарушен сън, нито болки, нищо. Единствено към 3 през нощта се събудих и изхвърлих няколко камъчета. Като цяло общото им количество не беше внушително, но пък имаше 10тина приятели с големи размери.
Както и да е, след прочистването, преминах на програмата Tissue Cleaning Through Bowel Movement, където се пие зелена глина, ябълков оцет, ябълков сок, мед + различни добавки. След това пък продължих с друга детокс програма, където се изключват, освен стандартните вредители, банани, ягоди, всякакви пшенични култури, портокали и грейпфрути. И всичко беше наред, но преди около седмица ми се подуха сливиците и ме удари отново алергията, която ме преследва от години, но през последните 1-2 беше по-лека - сърбящо небце, запушен нос...
Наистина ме е яд, защото приемам качествени витамини и минерали, допълнително и хлорофил, хлорела, спирулина и Cellfood, ежедневно и куркума, черен и червен пипер, много чесън и лук, както и сребърна вода и отвреме на време си правя някоя друга сесия със Zapper-а.
Ето че вчера си правих гаргара и със сребърна вода, и с БИО ябълков оцет, както се препоръчва онлайн, днес сутринта пак са ми подути...
Възможно ли е да е от запушения ми нос или да е като алергична реакция? Някъде четох, че сухият въздух води както до запушен нос, така и до  уголемени сливици... при пълната кръвна картина всичко с кръвта и лимфата беше отлично, постоянно приемам антибактериални храни и напитки, на какво друго може да се дължи?
Активен

somelier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 106
  • Във Виното е Истината
Re:Уголемени сливици
« Отговор #1 -: 14-04-2012, 18:58:18 »

Какво казва алерголога ?   Има ли епикриза , чувствителност към какво ?  хистаминоза към какво ?
Активен
 

Страницата е създадена за 0.096 секунди с 22 запитвания.