Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Спешно тьрся добьр гастроентеролог  (Прочетена 22589 пъти)

barzaka88

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 95
  • Здраве преди всичко :)

хора моля ви помогнете имам режещи болки в областа на пьпа чувствам се много зле така сьм от 4 г. АЗ сьм от русе но тук нямат добра апаратура а и докторите не стават !!! искам да ме прегледа някой специалист гастроентеролог  :-\ Който знае ще се радвам да пише за да не се мотая безцелно : ((
Активен

fabricia

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
Re:Спешно тьрся добьр гастроентеролог
« Отговор #1 -: 08-05-2012, 21:12:04 »

Не разбрах - в Русе ли търсиш или не само?
За София препоръчвам д-р Григорова, Правителствена болница /болница Лозенец/
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Спешно тьрся добьр гастроентеролог
« Отговор #2 -: 08-05-2012, 21:40:19 »

Д-р Влахова, клиника по гастроентерология Плевен.
Активен

barzaka88

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 95
  • Здраве преди всичко :)
Re:Спешно тьрся добьр гастроентеролог
« Отговор #3 -: 08-05-2012, 22:17:54 »

по принцип колкото по близо до русе по добре защото не ми се лашка по дьлги маршрути и без това не сьм добре , да ви питам тьй като аз сьм с хроничен ентероколит причинен от бактерии днес пих алое вера peach + enzy mill + гастронорм на тошков но ми стана много лошо може ми сьм прекалил с храносмилателните продукти как да ги сьчетая .

пс: какво ви е мнението за венозната урография http://imunomed77.com/index.php?option=com_content&task=view&id=31&Itemid=54 ако някой си я е правил моля да сподели че мисля да си я направя но незнам още кьде и каква е разликата с http://www.vma.bg/klinikabg.php?srid=11 . аз искам да ми се направи пьлен оглед на пикочните пьтища и червата защото там са ми проблемите :((

A сьщо последно тези слаби позиви за уриниране от бьбреците ли се дьлжат или простата . като отида по малка и стоя и нямам позиви за уриниране което е адски неприятно и тревожно
« Последна редакция: 08-05-2012, 22:22:07 от barzaka88 »
Активен

shofilev

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 376
Re:Спешно тьрся добьр гастроентеролог
« Отговор #4 -: 08-05-2012, 22:58:49 »

Само от написаното не може да се каже със сигурност какъв е твоят проблем, но вероятно става дума за някаква инфекция, т.е. по логика би трябвало това да се повлияе от противомикробни средства. Едно от мощните такива за храносмилателната система е сребърната вода (още по-добре е колоидно сребро - можеш да намериш достатъчно информация в интернет и да се ориентираш за какво става дума). Също така се препоръчва и активираната вода - "жива" и "мъртва" вода. Тук във форума бате Бино се е постарал да обобщи информация и за тодикамп, според която също можеш да очакваш добри резултати. Това е по отношение на някои алтернативни лесно приложими средства. Има и билкови варианти, но е по-сложно и дълго.
Днес научих за двама добри гастроентеролози в София - бяха ми препоръчани от надежден източник. Става дума за д-р Балабанска от "Токуда болница" и д-р Таня Гайдарска от "Пирогов". Нямам никакви лични впечатления от тях към момента. Ако това е показателно, съпругата ми си е записала час за д-р Балабанска, и то за платен прием, чак за средата на юни - да видим дали ще се оправдае чакането. Откровено казано, все пак се надявам да се окаже ненужно ходенето дотогава, тъй като след около седмица би трябвало да започне лечение с тодикамп, но да видим.
Активен

barzaka88

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 95
  • Здраве преди всичко :)
Re:Спешно тьрся добьр гастроентеролог
« Отговор #5 -: 08-05-2012, 23:10:47 »

здр. колега мерси че се включи в темата . аз сребьрна вода пия от мин. година и сега в момента пия вече за ежедневна употреба . жива и мьртва сьщо но не сьм постоянен сьс тях тьй като наблягам на билковите продукти само този тодикамп не сьм пробвал ще видя в нета за какво става вьпрос .
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:Спешно тьрся добьр гастроентеролог
« Отговор #6 -: 09-05-2012, 06:06:00 »

От алоето е нормално да изпитваш дискомфорт. Дай си малко почивка на тракта с чай и морковен сок до обяд, след това лека храна и без късна вечеря. Взимай и ленено семе.
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Спешно тьрся добьр гастроентеролог
« Отговор #7 -: 09-05-2012, 12:23:52 »

Приятелю, сигурно ще ми се разсърдиш но аз виждам(от всичките ти постове) голяма доза хипохондрия, паника  и вторачване(вманиачаване) във вероятно не толкова сериозен проблем. Боли те ОТ ЧЕТИРИ ГОДИНИ!!???
И пиеш май прекалено много тошковци, ензимили и -,какво още??????
И защо ти е тази венозна урография????Добре, че не ти дойде наум да пробваш ретоградната уретрография и колоноскопия-купона ще е пълен.
Без майтап-с уретрография се търсят тумори, стриктури и механични пречки по хода на уретерите и в пикочния мехур...като има такъв проблем(стоп в оттичането на урина) бъбрека се "прераздува",а капсулата му не е много разтеглива и бъбречните кризи са непоносими! Аз не видях някъде описани такива болки..само запушване, имам позиви-нямам ....не знам си какво
виж сега, уретрография не смятам,че ти трябва(поне от написаните до момента оплаквания)-успокой се изхвърли капсулките(всичките!) и спри да ръсиш пари на гастроентеролози,уролози, аптеки и дрогерии.Това е съвета ми- просто се успокой.Погладувай-през ден,каскадно за да не отслабваш много; а в дните,в които не гладуваш мини само на сурова храна.
« Последна редакция: 09-05-2012, 12:25:50 от malina »
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Спешно тьрся добьр гастроентеролог
« Отговор #8 -: 09-05-2012, 14:11:27 »

Приятелю, сигурно ще ми се разсърдиш но аз виждам(от всичките ти постове) голяма доза хипохондрия, паника  и вторачване(вманиачаване) във вероятно не толкова сериозен проблем. Боли те ОТ ЧЕТИРИ ГОДИНИ!!???
И пиеш май прекалено много тошковци, ензимили и -,какво още??????
И защо ти е тази венозна урография????Добре, че не ти дойде наум да пробваш ретоградната уретрография и колоноскопия-купона ще е пълен.
Без майтап-с уретрография се търсят тумори, стриктури и механични пречки по хода на уретерите и в пикочния мехур...като има такъв проблем(стоп в оттичането на урина) бъбрека се "прераздува",а капсулата му не е много разтеглива и бъбречните кризи са непоносими! Аз не видях някъде описани такива болки..само запушване, имам позиви-нямам ....не знам си какво
виж сега, уретрография не смятам,че ти трябва(поне от написаните до момента оплаквания)-успокой се изхвърли капсулките(всичките!) и спри да ръсиш пари на гастроентеролози,уролози, аптеки и дрогерии.Това е съвета ми- просто се успокой.Погладувай-през ден,каскадно за да не отслабваш много; а в дните,в които не гладуваш мини само на сурова храна.

 :Content_14: :Content_14: :Content_14:
Само човек, който достатъчно е страдал по "традиционните" методи, само той може да стигне до правилния избор и да си реши проблемите с "алтернативната" медицина...така че.. явно човекът има нужда още да пострада и да потърси себе си....лекарствата, които са евтини и приятни, не будят необходимия респект, и затова още много време ще си останат в тайна от мнозинството  :pensif_29:
« Последна редакция: 09-05-2012, 14:13:13 от bpa »
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

barzaka88

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 95
  • Здраве преди всичко :)
Re:Спешно тьрся добьр гастроентеролог
« Отговор #9 -: 09-05-2012, 15:04:18 »

като не можете да помогнете на някого си спестете сьркастичните изказвания . не може да знайте кой от какво е изстрадал за да правите изводи ...
Активен

Люба

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:Спешно тьрся добьр гастроентеролог
« Отговор #10 -: 09-05-2012, 15:35:53 »

не те просто са обективни
think about it!
« Последна редакция: 09-05-2012, 15:43:37 от Люба »
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:Спешно тьрся добьр гастроентеролог
« Отговор #11 -: 10-05-2012, 17:11:53 »

barzaka88, скоро се подложих на едно от възможно най неприятните гастро изследване и осъзнах, че е можело да си го спестя :Confus_3: Нищо повече не ми казаха, дори много по-малко от колкото добър ирисов диагностик. Исках да сравня методите.
Този вид диагностика - ирисовата, дава информация за локализация на проблема, характер и причина. Дори ако междувременно си развил лека хипохондрия, ще ти я установят и предложат холистично лечение. Знам колко е досадно да не можеш да определиш какво ти е и съответно от какъв специалист точно се нуждаеш...исрисовата мися, че може да ти реши проблема.  :flowers2:
Активен

barzaka88

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 95
  • Здраве преди всичко :)
Re:Спешно тьрся добьр гастроентеролог
« Отговор #12 -: 10-05-2012, 18:37:20 »

кьде си ходила и в какво се сьстоеше прегледа - пиши ми на ЛС  :)
Активен

barzaka88

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 95
  • Здраве преди всичко :)
Re:Спешно тьрся добьр гастроентеролог
« Отговор #13 -: 10-05-2012, 19:43:18 »

кьде си ходила и в какво се сьстоеше прегледа - пиши ми на ЛС  :)


П.С. Някой пил  ли  е    сльнчогледов лецитин за черния дроб и какво ви е мнението ?
Активен

somelier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 106
  • Във Виното е Истината
Re:Спешно тьрся добьр гастроентеролог
« Отговор #14 -: 10-05-2012, 21:59:25 »

кьде си ходила и в какво се сьстоеше прегледа - пиши ми на ЛС  :)


П.С. Някой пил  ли  е    сльнчогледов лецитин за черния дроб и какво ви е мнението ?


Аз съм пил и мога да го похваля. Слънчогледовия лецитин обаче няма голяма сериозна връзка с нещо от черния дроб.   Независимо какво си чел от рекламата може да минеш и без него.  Овкусява добре шоколада но като цяло схемата за натрупване на фосфатидил серин е друга и засяга нервната система повече от нещо по черния дроб.

Ако добре разкажеш за проблемите , слушай съветите от форума могат да са полезни.
Възраст, тегло, хранителни навици, подробности. Кога боли, на гладно , или при преяждане ?
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Спешно тьрся добьр гастроентеролог
« Отговор #15 -: 11-05-2012, 11:24:20 »

Пречистване от паразити правил ли си?
Активен

barzaka88

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 95
  • Здраве преди всичко :)
Re:Спешно тьрся добьр гастроентеролог
« Отговор #16 -: 11-05-2012, 12:07:29 »

Пречистване от паразити правил ли си?



значи аз пих преди няколко месеца пелин на прах  и карамфил на прах по схема както е дадено в книгата на Хулда Кларк . сутрин на гладно еднократно  започнах с малки дози на вьрха на кафяната  льжичка пелин , а карамфила 2 пьти на ден пак с малки дози . стигнах до 1 кафяна равна льжичка пелин и карамфил . имах добри резултати поизтрепах бая микроби оба4е нещо се запекох от този пелин . много ми изсуши лигавицата на дебелото черво и стана страшно . искам пак да го повторя ама сигурно ще стане  така .. някакви идеи как да процедирам . Сега наскоро пих отделно 21 дни разтвор от лугол (йод) по 12 капки еднократно .
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Спешно тьрся добьр гастроентеролог
« Отговор #17 -: 11-05-2012, 13:44:03 »

Пречистване от паразити правил ли си?



значи аз пих преди няколко месеца пелин на прах  и карамфил на прах по схема както е дадено в книгата на Хулда Кларк . сутрин на гладно еднократно  започнах с малки дози на вьрха на кафяната  льжичка пелин , а карамфила 2 пьти на ден пак с малки дози . стигнах до 1 кафяна равна льжичка пелин и карамфил . имах добри резултати поизтрепах бая микроби оба4е нещо се запекох от този пелин . много ми изсуши лигавицата на дебелото черво и стана страшно . искам пак да го повторя ама сигурно ще стане  така .. някакви идеи как да процедирам . Сега наскоро пих отделно 21 дни разтвор от лугол (йод) по 12 капки еднократно .
например така... http://www.zemianazaem.com/archives/162
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Спешно тьрся добьр гастроентеролог
« Отговор #18 -: 11-05-2012, 13:59:46 »

Пробвал си от това по малко, от онова по малко, но нито в един метод не си бил настоятелен! Как ще ти изсуши лигавицата на червото пелина? Аз си го пия редовно и нямам никакви проблеми. Преди малко ми дойде и ореховата настойка по Хулда Кларк. Потърси повече информация в нета за да обогатиш знанията си по темата. Моето лично мениние с което разбира се не искам да те обременявам е, че всички болести тръгват от паразитите, особено тези свързани с дебелото черво.
Активен

somelier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 106
  • Във Виното е Истината
Re:Спешно тьрся добьр гастроентеролог
« Отговор #19 -: 11-05-2012, 14:06:35 »

Запека  е сигурен признак за напредък в пречистването.  Йода не прощава :), сигурно си  отслабнал леко от него


Активен
 

Страницата е създадена за 0.065 секунди с 22 запитвания.