Начало   Помощ Вход Регистрация  
Форум Земя назаемПречистване на духа и тялотоПречистване на черния дробТема: Моето пречистване на черния дроб. Помогнете!
Страници: [1] 2   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Моето пречистване на черния дроб. Помогнете!  (Прочетена 8581 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ivy
Young
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 11

« -: 27-10-2009, 18:11:48 »

Sad
« Последна редакция: 28-10-2009, 18:42:35 от Ivy » Активен
Petko
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2359

« Отговор #1 -: 29-10-2009, 20:00:17 »

Каква помощ точно търсиш?
Ако е за информация, ето ти -
http://www.zemianazaem.com/2008/10/13/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%87%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B1-%D1%81%D1%8A%D1%81-%D0%B7%D0%B5%D1%85%D1%82%D0%B8%D0%BD/ намигам
Активен

“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди

“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов
Ivy
Young
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: 30-10-2009, 13:36:30 »

Благодаря, че най-накрая някой ме забеляза Smiley Преди десетина дни си правих пречистване на черния дроб, но английската сол, която изпих не ми подейства въобще  ама че съм В крайна сметка се изходих чак на следващия ден и съответно задържах всички токсини в мен. Сега не мога да оставя нещата така- трябва да повторя процедурата, но искам съвети с какво мога да заменя англ. сол. Трябва ли задължително да приема някакво слабително или мога да действам с клизми? И кога най-рано мога да повторя процедурата?
Активен
Ivy
Young
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: 30-10-2009, 13:55:31 »

Имам и още един въпрос. Има ли не студено пресовани видове зехтин?Аз като купувах не съм гледала, но на шишето не пише нищо.
Активен
desi82
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1408

Ние сме това, което ядем!

« Отговор #4 -: 30-10-2009, 16:08:20 »

Да, има и рафинирани зехтини. На бутилката трябва да пише изрично extra vergin olive oil. Успех!
Активен

ДарбиМак
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 589

« Отговор #5 -: 30-10-2009, 17:35:45 »

Иви, мисля, че си подходила лекомислено към това пречистване.
Преди да повториш, моля те хубаво прочети цялата информация, и подготви  продуктите, необходими за процедурата. Моят съвет е преди да повториш процедурата с черния дроб да изчистиш хубаво дебелото черво. Избери си начин. Има достатъчн описани във форума.
Пожелавам ти успех  flowers2
Активен

Намасте Smiley
Ivy
Young
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: 30-10-2009, 17:57:54 »

Благодаря ви много за отговорите. Така и ще направя.
Активен
Mep
Administrator
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 483

« Отговор #7 -: 31-10-2009, 00:02:13 »

Иви, английската сол на доста хора не действа добре, затова може да я замениш със слабителни чайчета (майчин лист, зърнастец, или специална сортировка от билки), може и клизми. Както казва ДарбиМак, дори е най-добре първо да си направиш пречистване на дебелото черво, може това да стане и в седмицата на подготовката. От зехтините или маслата се ползва винаги студено пресовани, например може и шарлан, масло от рапица.....  И по цената ще ги познаеш - литъра е над 11 лева (освен на шарлана, той е около 3 лева).
Активен

Духът владее материята!
Ivy
Young
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: 01-11-2009, 20:06:24 »

Благодаря за изчерпателния отговор! Съжалявам, че не открих този сайт преди първото пречистване, но няма нищо фатално освен смъртта, така че ще поправя грешката  Smileyflowers2 flowers2 flowers2
Активен
vasilena
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1059

« Отговор #9 -: 02-11-2009, 09:24:26 »

Ами.... не е сигурно доколко е фатална,това е естествен процес. намигам
Активен
Ivy
Young
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: 02-11-2009, 11:50:33 »

Да така е, може би да уточня- за един живот и материалното, свързано с него  Smiley
Активен
бате Бино
Заместник админ
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3858

дипломиран рекреативен специалист

« Отговор #11 -: 14-11-2009, 01:59:49 »

Да доусложня и аз още малко  темата Smiley
 В школите на Семенова дори и да си платиш добре ,няма да те запишат за прочистване на черен дроб , преди да си минал 15-дневният противопаразитен  курс .  Cry
Защото може да стане лошо, ако на неподходящи местенца  се подвизават разни нашественици ,които чрез тази процедура могат да се разшават и да дадат силна алергична реакция, при която да   ни се прииска да  потърсим изповедник .. Smiley  
Верно вероятността е малка , но все пак да споделя  .
« Последна редакция: 14-11-2009, 02:09:46 от бате Бино » Активен

Болницата беше прочута със своите готвачи.
mariiina
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1462

« Отговор #12 -: 19-11-2009, 11:00:37 »

:kisss:Дете ,ако става въпрос за лениви черва- най -добре действа - физиката-т.е. физическите упражнения..Аз се спасих от това чрез следния ритуал- аз съм си го кръстила мързелива гимнастика- ма действа беотказно...Сутрин преди да станеш от леглото намираш пулса от ляво на пъпа с лява ръка и притискаш 3-5 мин.Масажираш в посока на часовника и обратно.Правиш полусвещ, няколко движение надолу -нагоре , правиш и упражнениета на Дядо Йога- свиваш колената и ги въртиш в една посока, а главата в друга- пак няколко пъти вс. в легнало...
А като станеш направи и няколко  такта ала бели данс - кючек, бе дете, кючек...
Чела съм от доста езотерици и ясновидци- гимнастиката на вътрешните органи е също толкова важна, колкото и външната- те тука Бат ви Капитан Петко войвода ще ви светне най-добре... сърце
Активен

...могъщият се бори само със могъщ...
Ivy
Young
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: 24-11-2009, 12:44:05 »

Благодаря ви Бате Бино и Mariiina! Много съм щастлива, че открих този форум, много полезна информация намерих  flowers2 
  Аз наистина си имам проблем с лениви черва по принцип, задължително ще пробвам "ленивата гимнастика". Всички тук във форума са много отзивчиви и готови да помогнат, а в днешно време това става все по-голяма рядкост  амии... знам ли
  С първото пречистване на черния дроб започнах много ентусиазирано, но след като открих този сайт, установих какъв голям ЛАИК съм била в тази област и оттогава не спирам да чета различните теми тук. Сега още се подготвям за второ пречистване и вече от седмица правя пречистване на дебелото черво както Мер го препоръчва. Надявам се този път всичко да е наред. Стискайте палци!
  Относно паразитите, какво мога да направя в домашни условия, за да не се стига до реакциите, описани от Бате Бино  Ъъъ?
Активен
benato
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1467

« Отговор #14 -: 24-11-2009, 13:46:26 »

Орехчета(тинктура),пелин,карамфил,пие се по схема. Smiley
Активен

GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".
Ivy
Young
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #15 -: 25-11-2009, 09:37:07 »

Благодаря Бенато. Открих схемите.
Активен
Ivy
Young
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #16 -: 10-12-2009, 17:50:14 »

Здравейте на всички !
 Искам само да споделя, че вчера направих второто си пречистване и този път всичко мина добре. Изкарах доста малки камъни и съм много горда със себе си  Grin
 Благодаря на всички за информацията и съветите, без вас нямаше да се справя!  flowers2
Активен
don Pozo
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 86

« Отговор #17 -: 31-12-2009, 15:14:20 »

Смятам да посрещна новата година и да започна комплексно прочистване. Процедурата за прочистване на
черен дроб ми допада. Ще има и общо въздействие. Имам толкова много болести, че смятан за полезно
да споделям с някого как върви експеримента.
Активен
Veni
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #18 -: 21-01-2010, 15:59:41 »

Здравейте!
Нова съм тук, но от доста време се интересувам от въпроса.
Миналият декември 5.12 започнанх с първото от серията на пречистване на черният дробл
Тогава мисля че всичко мина добре въпреки гаденето в неделя, имаше множество зелени и жълти дребни камъни, а следващите дни се чуствах като преродена.
Вторият път беше миналата неделя 17.01, отново по същата схема от сайта, само през ноща червата ми много се "бунтуваха" , а на сунтринта рано с няколко зелени топчета излязоха и тъмно кафяви парчета с различна големина мах 3см.
Имали някой с подобен опит? Постоянно мисля какво ли е това и дали не беше добре да запазя едно за изследване.

Сърдечно благодаря!
Активен
Iva
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #19 -: 22-03-2011, 00:01:54 »

Да доусложня и аз още малко  темата Smiley
 В школите на Семенова дори и да си платиш добре ,няма да те запишат за прочистване на черен дроб , преди да си минал 15-дневният противопаразитен  курс .  Cry
Защото може да стане лошо, ако на неподходящи местенца  се подвизават разни нашественици ,които чрез тази процедура могат да се разшават и да дадат силна алергична реакция, при която да   ни се прииска да  потърсим изповедник .. Smiley  
Верно вероятността е малка , но все пак да споделя  .
А ако имам глисти примерно(съмнявам се за това),и ако си направя тава пречистване -лошо ли ще е ? Преди това ще пия чай за разхлабване,и вечерта в деня на пречистване също,за да мога на сутринта да изсхвърля всичко.Суровоядка съм от 2 месеца,и ще спазя точно процедурата и с ябълковите сокови преди това. О имам и др.проблем-правя стимулации за инсеминации-това пречи ли като цяло въобще за всички процедури за пречистване на тялото(ясно  ми е,че няма как да направя точно сега пречистване от паразити)???Благодаря предварително!
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
Изпечатай
Форум Земя назаемПречистване на духа и тялотоПречистване на черния дробТема: Моето пречистване на черния дроб. Помогнете!
Отиди на: