Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: как ли са се излъгали да публикуват тази истина ?  (Прочетена 5100 пъти)

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649

В последно време като че ли все повече хора почват да осъзнават накъде духа вятъра. Много подобни статии ще има да четем от сега на сетне.
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991

Да, бе...естествената миризма на фитнес маниак на протеинов режим е направо "неустоима"...  tooth
Активен
Psychonaut

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694

Да, бе...естествената миризма на фитнес маниак на протеинов режим е направо "неустоима"...  tooth

Още по-неустоима е, ако маниакът има синузит и гнойна ангина :surpris_23: :whistling2 - emotloader:
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

zzaska

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54

Да, бе...естествената миризма на фитнес маниак на протеинов режим е направо "неустоима"...  tooth

Още по-неустоима е, ако маниакът има синузит и гнойна ангина :surpris_23: :whistling2 - emotloader:

ммммм  ..чудесно  ..сега си представи и  че е  негър  tooth  (не  съм расистка,  но те  май миришат  повече)
Активен

shofilev

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 376

Мисля, че при арабите ще я усетиш по-силно. :)
Активен

somelier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 106
  • Във Виното е Истината

Доядоха ми се ябълки слагани под мишницата лятото.   
Активен

benni

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 51

 :Content_4 - emotloader:Ох, разсмяхте ме в тази жега :weight_lift:
Да, при идва един младеж на уроци и ми се струва,4е не се мие преди да излезе от дома си. Дълго след като си отиде ми остава тази миризма  :surpris_22:
Активен
вярвам в доброто

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991

Мисля, че това е много полезен въпрос! Как да кажеш тактично на някой, че...понамирисва?  :surpris_23:
Активен
Psychonaut

benni

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 51

Мисля, че това е много полезен въпрос! Как да кажеш тактично на някой, че...понамирисва?  :surpris_23:
Mи не казвам, гледам само да стоя надале4, пък който е поз4увствителен да се сети. Напоследък го забелязвам в доста млади хора_ не се мият, дори зъбите сутрин и имат един дъх ::) ???
Извинете ме за стила, но на клавиатурата не ми излизат някой букви а и препинателни знаци, та ги избягвам, за да не използвам цифри на тяхно място като "6" или "6т" например. Пробвах вси4ки клави6и
(бутон4ета)
Активен
вярвам в доброто

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839

като обикалях из югоизточна азия, ми направи впечатление колко лошо миришат...белите хора! гледаш ги едни такива белички, младички, но като ги доближиш ти призлява, дори и от миризмата на дезодорантите.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Анджи, нищо не споделяш напоследък  :pensif_29:  А явно обикаляш по такива интересни места. Бъди по-щедра де :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

benni

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 51

като обикалях из югоизточна азия, ми направи впечатление колко лошо миришат...белите хора! гледаш ги едни такива белички, младички, но като ги доближиш ти призлява, дори и от миризмата на дезодорантите.
Както е казно много пъти, миризмата не е само хигиена, а идва и от това, с което се храним. Когато бях месоядна, много 4есто имах обложен език, дори и след като го изстъргвах посред нощите(хванах и цаката на клавиатурата). Сега по4ти не ми се слу4ва да ставам с лош дъх сутрин. А и арабите ядат много ов4е и  :o
4ао, споделяйте ,моля, аз съм съвсем на4инаещ,както рекохМ
Активен
вярвам в доброто

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519

Мисля, че това е много полезен въпрос! Как да кажеш тактично на някой, че...понамирисва?  :surpris_23:
Mи не казвам, гледам само да стоя надале4, пък който е поз4увствителен да се сети. Напоследък го забелязвам в доста млади хора_ не се мият, дори зъбите сутрин и имат един дъх ::) ???
Извинете ме за стила, но на клавиатурата не ми излизат някой букви а и препинателни знаци, та ги избягвам, за да не използвам цифри на тяхно място като "6" или "6т" например. Пробвах вси4ки клави6и
(бутон4ета)

Факт миризмата е нещо много важно,променя представата на човека за света и обратното.
Дали обаче миенето на тялото,косата,устата с ароматни препарати е най-удачната алтернатива  :surpris_23:
Лично ползвайки козметика за тяло с по-натурални съставки,пак купечки ме държи 50/50 до натуралните аромати на тялото особено в тия жеги,но пък и спокойствието си е фактор.Парфюмчета предимно по дрехите и то по малко  :)
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839

Познавам двама души с почти еднаква миризма- и двамата се занимават с йога и медитация, и са вегетарианци, и ядат хубава, чиста храна. Тази миризма ми е достатъчна, за да знам човека какъв режим има, толкова е специфична. На бившия миризмата му стана нормална, дори към приятна след около 3-4 години вегетарианстване.  Тъй че начинаещите- дерзайте ;)
Бате Бино, напоследък не съм ходила надалеч, ходих за 1 месец в Сараево (и нямах много интернет) и на връщане заобиколихме с колелетата из Черна Гора. Страхотна природа! Тая моя докторантура вече стана пословична, вече ме взеха на подбив... тъй че се мъча да я напиша вече, още повече че любимия ми дойде от Канада да живеем заедно и ме чака с нетърпение да завърша, за да духнем на приключения :) Хм, всъщност той чака да завърша, за да си намеря работа и да се установим някъде, ама аз май установяването си го представям така малко по-разтегливо, минаващо през една дузина държави и зашеметяващи надморски височини  :whistling2 - emotloader: Но твоя любим регион ми е в топ 3 близки следващи дестинации ;)
Активен

benni

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 51

Явно от жегите сме се изпокрили :Content_22:
Аз откакто минах на веге храни имам много положителни промени. Все още съм новак, но търся и се анблюдавам. Забелязвам как псориазисът ми запо4ва да из4езва, е не 4е се е предал напълно, съпротивлява се, хайвана, ама и аз не се отказвам tooth
Жалко, 4е форумът е малко запустял :pensif_29:
Активен
вярвам в доброто

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694

аз вече пък мога да потвърдя със сигурност, че най-доброто, което човек би могъл да си позволи е -
жена, ползваща козметика в разумни граници, и предимно на суров вегански режим :pensif_29:
нищо излишно  - нито килограми, нито миризми, нито емоции  :peperudi:
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят
 

Страницата е създадена за 0.091 секунди с 22 запитвания.