Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Мръсните чорапи лекуват ангина  (Прочетена 3187 пъти)

purelove

  • Гост

 :Content_14: :Content_14:

Всеки човек е опитвал да се лекува чрез алтернативна медицина, тъй като много от методите, използвали нашите баби, са по-ефективни от всякакви лекарства, предаде БГНЕС.
 
Някои от тях са доста нетрадиционни и дори отблъскващи. Например урината лекува акне, а мръсните чорапи намаляват болката в гърлото. Можете дори да си ги увиете около врата като шал. Ако пък страдате от шум или болки в ушите, напълнете ги с малко тютюн. Майката на Елвис Пресли го лекувала по този начин.  ;D  tooth tooth  :Content_14:
 
Шоколадът и чесънът лекуват амнезия, отровните змии облекчават ревматизъм, тъй като отровата съдържа молекули с аминокиселини, които имат аналгетично действие. Яйцата са добро средство срещу синини. Нужно е да вземете топло, не горещо яйце и да го оставите на синината за около половин час.

http://curious.actualno.com/news_391297.html
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Мръсните чорапи лекуват ангина
« Отговор #1 -: 27-06-2012, 11:57:16 »

за най-добър ефект чорапите трябва да са носени поне 2 седмици и да се правят редовно процедури - сутрин, обед и вечер да се дъвчат по половин час, за да може полезните лекувити вещества от чорапите чрез слюноотделянето да се принесат из цялото тяло и да се усвоят максимално добре ...смята се, че това лекарство може да изцери организма от всички болести и е много по-ефективен дори от сухото гладуване ..ако не вярвате - пробвайте  :pensif_29:

пуреловче, какво ти става бе  :surpris_22:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Мръсните чорапи лекуват ангина
« Отговор #2 -: 28-06-2012, 08:30:36 »

Че какво да й става на момичето? ::) И аз така си лекувам ангината.Ефекта от този метод се състои в това чорапите да са колкото се може по-мръсни.Като ти замирише и забравяш какво те боли.Може да се лекуват и по-тежки болежки tooth tooth tooth
Активен

somelier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 106
  • Във Виното е Истината
Re:Мръсните чорапи лекуват ангина
« Отговор #3 -: 28-06-2012, 10:12:25 »

Че какво да й става на момичето? ::) И аз така си лекувам ангината.Ефекта от този метод се състои в това чорапите да са колкото се може по-мръсни.Като ти замирише и забравяш какво те боли.Може да се лекуват и по-тежки болежки tooth tooth tooth

Хм имам познат, чийто чорапи лекува всичко.   Каня го винаги да влиза с обувките защото не се издържа. 
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Мръсните чорапи лекуват ангина
« Отговор #4 -: 29-06-2012, 08:07:58 »

Сигурно ти потичат сълзи като ти дойде на гости :) аз познавам няколко такива  tooth
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Мръсните чорапи лекуват ангина
« Отговор #5 -: 29-06-2012, 11:35:00 »

Всъщност миризмата се предизвиква от вид гъбичка. Не на всички краката миришат... Тва сега някаква нова терапия с дишане на гнусни спори ли ще излезе...  :Content_4 - emotloader: Като се има предвид пеницилина... възможно е   tooth
Активен
Psychonaut

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Мръсните чорапи лекуват ангина
« Отговор #6 -: 29-06-2012, 11:53:59 »

В същия тон...аз имам един колега, дето като влезе в стаята се разнася такава миризма,че чак стипчиво ми става в устата. :o :o :oТа представете си неговите чорапи-може и на рака сметката да видят. :surpris_22:
Активен

барбаронка

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 82
    • Най-красивото място- вкъщи
Re:Мръсните чорапи лекуват ангина
« Отговор #7 -: 30-06-2012, 10:39:25 »

purelove ,  :Content_14: много весело и виждам, че всички тук се забавлявате, ама Тита е права. Не е лесно да ти миришат краката, има си причина за това  :Content_4 - emotloader:
Активен
"Най- необходимото познание е да се научиш да забравяш ненужното."Антистен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Мръсните чорапи лекуват ангина
« Отговор #8 -: 30-06-2012, 11:08:04 »

Има естествено, немиенето на краката , между ноктите се събира мърсотия и почва да мирише на Рокфор , а цялостната лоша миризма се дължи на лоша храна предимно , която е предпоставка за развитието на различни видове организми.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.104 секунди с 22 запитвания.