Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: усукване и счупване на ръка  (Прочетена 3576 пъти)

ТИНА

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33

Преди месец синът ми си счупи ръчичката и си извади ставата като се е катерил по пързалката , и той не знае как точно е станало, нито пък баба му, която беше с него е видяла. Той казва, че даже не е паднал. Явно някакво усукване е станало. Наложи се операция, поставиха винтче, което седя 18 дена. Проблемът е, че не може да си движи добре пръстите на ръката, не може да ги изпъва, китката също е слабо подвижна назад. Започнахме рехабилитация, но казаха, че ще стане бавно. Днес му махнаха и конеца и превръзката , но и самата лакътна става не може да движи много. Това вече наистина ми идва в повече, незнам какво да правя, към кого да се обърна. В понеделник на раздвижването ще кажат нормално ли е това. Но ако някой има наблюдение върху подобен проблем, моля да сподели! :Confus_34:
Активен

ТИНА

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Re:усукване и счупване на ръка
« Отговор #1 -: 12-07-2012, 11:48:32 »

Оказа се , че ръчичката на детето не е наместена добре и трябва нова операция. Двоумя се между Плевен и Горна баня. Казаха ми за доц Цеков от Горна баня. Трябва да реша до два три дена, моля посъветвайте ме, ако сте чували нещо. Операцията е сложна и ми трябва наистина добър хирург по горни крайници.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:усукване и счупване на ръка
« Отговор #2 -: 12-07-2012, 14:08:43 »

Нямам никаква идея, а вероятно и другите щом не пишат ?
Активен

purelove

  • Гост
Re:усукване и счупване на ръка
« Отговор #3 -: 12-07-2012, 20:28:35 »

Д-р Екатерина Василева-Марчева, работи във медицински център "Ортомед" (намира се в кв."Горна Баня", бул. "Никола Петков" 56 ). В момента не съм си в града, но в събота ще съм си в София и ще мога да дам и мобилен номер, в случай че решите да я посетите. Ще си спестя суперлативите по неин адрес. Хирург с дългогодишен опит, поема случаи касаещи проблеми в направление горен крайник предимно. Имам наблюдения върху работата й,както и положителни отзиви от страна на нейни пациенти. Затова реших да я препоръчам... В средата на миналия месец оперира баща ми. Нещата се развиват засега добре при него..
Активен

ТИНА

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Re:усукване и счупване на ръка
« Отговор #4 -: 13-07-2012, 15:12:15 »

Благодаря purelove, аз вече говорих с доц. Цеков. Каза ни още утре сутрин да сме там, защото има локсация на радиуса.Моля се да попаднем в добри ръце и всичко да се оправи!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.086 секунди с 22 запитвания.