Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Кисти в малкия мозък - давайте съвети и кураж  (Прочетена 6960 пъти)

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот

 :'( Приятелката на дъщеря ми има такъв проблем , днес го научих и направо съм шокирана , на детето му давали да живее до 15 години най много / поне не са му казали нищо на него / . Блокира на моменти когато се пълнят и след като се пукнат си се нормализирало. Отказали са му лечение във Франция - за добро или за лошо , все си мисля че е първото. Но проблема си го има и ми се иска да дам съвети и напътствия - или поне надежда на родителите и ...

Ако можете да помогнете , литература която да прочетат ... още ми е малко стреснато и знам че  няма нищо страшно нито в смъртта нито в болестите , знам че всичко е преодолимо , но когато е налице нещо такова някак си се чувстваш объркан .

« Последна редакция: 29-10-2009, 15:19:14 от kriss »
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

Е ,да гледаш как детето ти страда си е сташно,поне за мен :surpris_23:Та и за чуждо да е, пак ми е жал мноооого.
Това раково ли се води? Имат ли диагноза и обяснение? Лоша работа,ако е раково има много методи,но всеки трябва да избере сам.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот

Не знам нищо повече , трудно е да се споделят неща от този сорт... аз исках да споделя някой техники за лечение на кривогледството , защото има леко кривогледство детето , исках да и кажа за упражненията за да се тренира мускулите на окото ... оф тогава сподели че не е до очите и,  а имало други проблеми с детето , разказах на две на три това което ми дойде на ум - , че не бива да се страхува и да се предава само защото някой и е казал / направо са толкова нетактични лекарите , ми може ли да кажеш няма лечение при условие че просто си некомпетентен за да излекуваш някого  :-[
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

Ужас...в София ли сте? Мой приятел има райфов генератор...
Иначе най-лесното, което може да направят е една пирамида с пропорции на великата от естествени материали. Слага се над леглото и се ориентира със стените към посоките на света.
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

И пробвала ли си генератора,трепе ли гадини,кажи повече?
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

Пробвала съм детоксикация и обща профилактика. Много добре се чувстваш след това. Определено се усеща промяната в честотите, странно е и цялостно. Не съм много сигурна, дали има такъв режим, трябва да питам...
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот

Не сме от София ,  от Асеновград сме  .

За пръв път чувам за такова устройство - четох информация която намерих в интернет 

Попаднах и на още някакво подобно устройство :http://jivavoda.com/zeppro.html

Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

Зепера на Кларк, ами успех от мен! Дръжте се!
И направете това с пирамидата, при болни от рак доста облекчава симптоматиката.
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот

Над леглото , с върха надолу или нагоре  :surpris_23:   , чета за пирамидите ако се поставяли под леглото да са със скосен връх ако са над леглото да са със заострен - друго което ми попадна е че не бива да се поставят върху главата - иначе при заболявания на друго място може да се слагали директно върху мястото  ...

Не съм се замисляла и за това макар че съм си наредила спирали и разни нща според фън шуй - който засилват и чистят енергията в стаята...

според ГНМ това е етап на разрешаване на конфликт - но при нея трае доста години ...


Зепера на Кларк, ами успех от мен! Дръжте се!
И направете това с пирамидата, при болни от рак доста облекчава симптоматиката.

Това подобно устройство ли е - като това което ми предложи не разбрах  някаде прочетох че работи на същият принцип ... / оф далеч съм от електротехниките /
« Последна редакция: 30-10-2009, 09:54:14 от kriss »
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

Крис, Кристиян от бг-мамата знаеш ли го? Ако искаш му пиши на него за кистите. Той е по-навътре в ГНМ-то.
Активен

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот

Ще се разтърся , ня съм влизала в БГ мамма много отдавна - поне две години. Иначе там се запалих за кърменето на поискване за ЕБХ, Нямаше много поддръжници тогава за разни странности  :surpris_23:  . Не се сещам за Кристиян , но ще потърся инфо за ГНМ и там. Благодаря ти
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

Здравей,

не е същото - затваря през тялото ел. верига. Райфовият генератор е една лампа, на която се пускат различни честоти според болестта. Мисля че и зеперът работи с различни честоти, но там първо ги засича, така става диагностиката, след което се пускат да морят гадинки.
Пирамидата - с върха нагоре, над леглото. Може и под, но не съм сигурна дали може 2. Има значение и цвета и задължително трябва да е от естествени материали - дърво, картон, никакви метали.
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Активен

ДРЪНДЮ МАРУЛКОВ

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 199

скоро една приятелка на жена ми ,и оперираха главата от тумор във Париж,твойте хора къде са били.
Активен

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот

Франция - отказали са им операция.
Активен

ДРЪНДЮ МАРУЛКОВ

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 199

кажи в кой град,болница-да ги сравним,може по друг начин да се развият нещата
Активен
 

Страницата е създадена за 0.115 секунди с 22 запитвания.