Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Георги -здр на всички  (Прочетена 1175 пъти)

kara69

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Георги -здр на всички
« -: 05-12-2012, 00:49:58 »

Здравейте,първо искам да се представя както си представям самия себе си,пушач от 30 години,пия алкохол от 32 години-точно от 12 годишен ме кефи алкохола ,спирал съм по година 3 пъти алкохола цигарите никога,за храната,в моето семейство дето съм иззаснал това бе основната храна 3 прасета ,теле ,30 кокошки и 80 пуйки -30 за нас и 50 на пазара това е около 1тон и 200 килограма месо за семейството на година.Сега съм на 43 и се чувствам доста зле и това не би очудило никой,случайно попаднах тук ,чувал съм за здравословно хранене и гладуване,пробвал съм един път на плодове и свалих над 32 килограма натрупани от тежко лекуване в болница иначе съм си бил доста слаб и сега не съм много над нормите само 3 килограма,мъча се да почна да живея здравословно ама ще е трудно,единственото нещо са ми цигарите,100 процента ще се справя с месото и алкохола ,вече 2 седмици не пия и съм на сокове ама цигарите не знам.Това е.
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Георги -здр на всички
« Отговор #1 -: 05-12-2012, 01:11:38 »

Добре дошъл, Георги!

И на цигарите ще им дойде времето. Атакувай нещата на малки стъпки и едно по едно и всичко ще се нареди.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

nortifox

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 158
Re:Георги -здр на всички
« Отговор #2 -: 05-12-2012, 05:46:37 »

Привет и от мен ,попаднал си където трябва.Тук има доста материал само да ти се чете и естествено ако ти стиска да прилагаш.УСПЕХ :pensif_29:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.072 секунди с 22 запитвания.