Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Нов наемател, привет  (Прочетена 2415 пъти)

Доби

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Нов наемател, привет
« -: 11-12-2012, 08:01:57 »

Привет и добро утро

след първи ден гладуване се събудих в 5 след 4 часа сън с ясната мисъл, че ако искам да успея дори частично в постигането на най-новата ми цел в живота, ще трябва 1) да се сдобия с максимални знания и 2) да се обградя с хора тръгнали по същия път. Половин час по-късно вече чета този форум (благодарности Goоgle) и се радвам да видя че има както активни, така и нови "извънземни".
Моята история е доста цветуща но за сега ще съм кратък - израснал съм с типичното българско хранене + силното преобладаване на месо и животински продукти и съм първи в семейството който се опитва да промени това. Претърпял силна  и продължителна депресия докато бях студент (не директно дължаща се на храненето), волята ми за здраве и знания за хармоничен живот е по-силна от всякога.
До сега съм се убедил, че постигането на тези цели е да плуваш срещу течението и се надявам, че тук ще попадна на правилните хора които да ме тласкат напред, за да мога един ден и аз да помагам на онези които искат да променят както своя живот, така и живота на хората които се докосват до тях.

С любов,

Д.
Активен
Д.

nortifox

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 158
Re:Нов наемател, привет
« Отговор #1 -: 11-12-2012, 08:15:40 »

Доби привет от мен  :Content_14: :Content_14: :Content_14:
Смело напред.Успех :Confus_3:
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Нов наемател, привет
« Отговор #2 -: 11-12-2012, 09:44:22 »

Привет! Добре си ни дошъл. Такива сутрешни просветления много ги обичам и аз  tooth
Активен
Psychonaut

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Нов наемател, привет
« Отговор #3 -: 11-12-2012, 09:46:08 »

Добре си дошъл, Доби  :love_006 - emotloader:
Активен

xITSOx

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 84
    • youtube
Re:Нов наемател, привет
« Отговор #4 -: 11-12-2012, 10:55:14 »

Здрасти Доби :)
Добре ти е присветнало след гладуването :) Истина е, че са ти нужни хора с подобни интереси. Така всичко става по-лесно: обмен на идеи и информация и същевременно нужна доза надъхване, за да продължаваш започнатото. Но относно плуването срещу течението... няма да стигнеш надалеко.   ;) По-скоро пусни се по течението. Използвай го за засилка и управлявай самостоятелно, като умело избягваш скалите и преградите по пътя. Говоря в общ план за всички неща в живота. Работите на сила не стават или стват с клизма и не траят дълго. Когато следваме истинската си природа тогава всичко просто потича от самосебе си :)
Успех :)
Активен
Total Liberation

Доби

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:Нов наемател, привет
« Отговор #5 -: 11-12-2012, 22:30:07 »

По-скоро пусни се по течението. Използвай го за засилка и управлявай самостоятелно, като умело избягваш скалите и преградите по пътя.

това е начина, благодаря
Активен
Д.

Кюна

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
    • на кръстоПът
Re:Нов наемател, привет
« Отговор #6 -: 14-12-2012, 10:02:46 »

Добре дошъл, Доби! И успех в начинанието!  :flowers2:
Активен
“...можеш да промениш живота си буквално за секунди, като вземеш единственото решение никога да не се връщаш към начина, по който си живял, каквото и да ти струва това.”
~Робин Шарма~

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Нов наемател, привет
« Отговор #7 -: 14-12-2012, 10:09:59 »

 Доби, успех  :love_026:

".....ще трябва 1) да се сдобия с максимални знания и 2) да се обградя с хора тръгнали по същия път.... "

Така си е.


« Последна редакция: 14-12-2012, 10:18:50 от Ros »
Активен

Spiru

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Нов наемател, привет
« Отговор #8 -: 14-12-2012, 15:15:12 »

Здравей и от мен Доби   :)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.084 секунди с 23 запитвания.