Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Суровоядство и сухо гладуване.  (Прочетена 7725 пъти)

Кюна

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
    • на кръстоПът
Re:Суровоядство и сухо гладуване.
« Отговор #20 -: 19-12-2012, 13:19:50 »

Възможно е чистенето на организма да се появи и под формата на гъбички на различни места по тялото.
Активен
“...можеш да промениш живота си буквално за секунди, като вземеш единственото решение никога да не се връщаш към начина, по който си живял, каквото и да ти струва това.”
~Робин Шарма~

Nikkkkkk

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:Суровоядство и сухо гладуване.
« Отговор #21 -: 20-12-2012, 11:00:36 »

Аэ също го свързвам с процесът на чистени на организма.
Активен

Nikkkkkk

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:Суровоядство и сухо гладуване.
« Отговор #22 -: 27-12-2012, 16:30:43 »

Софри и роднини.Много е трудно .
Активен

Nikkkkkk

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:Суровоядство и сухо гладуване.
« Отговор #23 -: 27-12-2012, 16:37:56 »

И установих, че виното (каквото и да е) не ми понася. От алкохола само водката не ме праща в тоалетната(чиния).
Активен

Nikkkkkk

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:Суровоядство и сухо гладуване.
« Отговор #24 -: 27-12-2012, 16:50:22 »

Бате Бино.
Тоест , оказва се , че "генът" е на второ място .. ( така е и по-честно сперед мен.

Горното са твои думи.(сори,че не мога да ЦИТИРАМ, но не ми е мн. ясно как се прави това в Форум.).

ОК.
Ако генът е на второ или дори 5-то место.ю, това означава ли, че на 98-мо место Ние сме маймуни(в добрия смисъл на думата).??????
Активен

Nikkkkkk

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:Суровоядство и сухо гладуване.
« Отговор #25 -: 19-01-2013, 07:37:00 »

Отсъствах от страната известно време и това е причината да не съм писал в Дневника.
Накратко последното около мен....По Нова година опитах какво ли не извън обичайните ми плодове и зеленчуци.Успокоителното е, че бяха много малки количества.
След празниците до вчера отлетях за една  тропическа дестинация.Поддържах режим от папая и манго и папая и после пак папая и...папая.Уникален плод.Ще съжалявам за него.Не съм го срещал в България.
Никакви ядки или протеини и въпреки това бях с огромна енергия.По три до четири пъти дневно гмуркане при рибките в кораловият риф/то това и беше целта на ваканцията де/...Опс  .Пропуснах да призня, че един ден хапнах омлет със зеленчуци на закуска.Направен само от белтъците.Не се почуствах зле.„После си продължих с обичайното меню- папая.

Килограми нито свалих, нито качих.Мисля, че съм по скоро надому, но от високата влажност на климата в тропиците  задържам вода.Ден два да отминат след прибирането ми в София и ще засеча теглото.
Тук веднага се запасих с дежурните -ябълки , банани, мандарини ,портокали и фурми .Имам да компенсирам една вечер с гиганстски провал в режима ми, който се случи при връщането към БГ и престой от един ден във Виена.Но за това друг път ще разкажа, че сега още ме е срам.
Активен

Люба

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:Суровоядство и сухо гладуване.
« Отговор #26 -: 20-01-2013, 18:59:06 »

Лелее папая-от това искам да си взема 10 кг .в кауфланд има и в била също.Но си я чакаш да узрее у вас
Но за това друг път ще разкажа, че сега още ме е срам.
Напи се а? tooth
Активен

Nikkkkkk

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:Суровоядство и сухо гладуване.
« Отговор #27 -: 21-01-2013, 00:21:03 »

 :Confus_3:

Ама пък ми беше хубаво.
Активен

Люба

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:Суровоядство и сухо гладуване.
« Отговор #28 -: 21-01-2013, 19:11:01 »

 ;D
Активен
 

Страницата е създадена за 0.182 секунди с 22 запитвания.