Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Диета за занимаващи се с кондиционен културизъм  (Прочетена 11570 пъти)

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991

Сега имам познати дето следват една проста програма - 100 клякания на ден. Истината е, че клековете не ми се отдават, което означава, че трябва да им отдам внимание... :police:
Активен
Psychonaut

salvaje

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 303

Обикновенните, клекове и на мен не ми се отдават или са ми скучни, но хинди клековете са съвсем друга работа... харесва ми, че при тях влизам в някакъв ритъм и колкото повече ги правя толкова по-приятни стават. Изглеждат лесни, но това леко заблуждава. Трудното при тях е да не отпускаш стабилизиращите мускули, който отговарят за това да пазиш равновесие. Аз спирам да правя хинди клекове, не когато немога повече да се вдигна нагоре, а когато залитам напред или назад.

Отгоре на това ми харесва, че зад тези упражнения има история и философия, но това е субективно.

Мисля също, че се иска малко постоянство за да почнат да ти харесват. Когато аз почнах да ги правя, проблема ми беше да пазя равновесие още на първото повторение. Тогава и дума неможе да става да влизаш в някакъв ритъм. Когато се научих да пазя равновесие за 20 повторения, така ме заболяха коленете, че си мислих дали не трябва да ги изоставя тези клекове, но все пак продължих. И тази болка не се е появяла пак. Всъщност, никога не съм чуствал коленете си по-добре от сега и мисля, че това се дължи точно на хинди клековете.
Активен
Now I lay me down to sleep
I pray the raw will make me freak
 

Страницата е създадена за 0.07 секунди с 22 запитвания.