Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Мадал Бал  (Прочетена 3211 пъти)

neli1111

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
Мадал Бал
« -: 25-01-2013, 13:18:43 »

Здравейте всички имам въпрос относ този сироп Мадал Бал.Все хубави работи съм чувала за него-колко добре чистил организма,а пък как се отслабвало да не говорим.Тя и цената му е хубава.Въпроса ми е има ли хора тук които някога да са го пробвали или пък да знаят нещо интересно за него.Любопитна съм да чуя мненията ви.Питам защото всички тук са доста компетентни и четат и се интересуват много от продукти,които имат способостта да детоксикират и действат добре на организма.
Активен

milenski

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re:Мадал Бал
« Отговор #1 -: 25-01-2013, 15:11:21 »

Здравей :)

Преди време много се бях ентусиазирала по този сироп. За впечатления и резултати съм писала тук: http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=27.msg29065#msg29065
Втори път обаче не можах да направя режима, защото развих отвращение към вкуса на сиропа - от лютия червен пипер започна така да ми се повдига, че изобщо не можех да го преглъщам.
За моя организъм най-поносимото и резултатното си остава разтоварващото пречистване по системата на Лидия Ковачева. Хората са различни обаче, за теб може пък да е подходящ сиропът. На мен така или иначе ми остана една неотворена опаковка от един литър. Срокът й на годност е 09/02/2013, което би трябвало да значи септември тази година. Ако я искаш, подарявам ти я. Напиши ми на лични адреса си и ще ти я изпратя по куриер за твоя сметка. Ако успея да намеря и книжката с инструкциите, ще ти пратя и нея, но май съм я затрила някъде.
Активен

neli1111

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
Re:Мадал Бал
« Отговор #2 -: 25-01-2013, 18:33:38 »

Ами за сега само мнения събирам,а пък дали ще реша да го пия незнам още.Въздържам се да пия всичко,което ми се изпречи на пътя за това първо разпитвам и чета.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.104 секунди с 22 запитвания.