Начало   Помощ Вход Регистрация  
Форум Земя назаемОбщи темиСподели, разкажи или просто напишиТема: Какво бихте правили, ако парите са без значение?
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Какво бихте правили, ако парите са без значение?  (Прочетена 1707 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
xITSOx
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 84

« -: 25-01-2013, 23:11:18 »

Здравейте Smiley
Искам да споделя с вас един клип, който представя част от лекция на един мой любимец - Алън Уотс. Въпросът, който той поставя, е от изключително значение, ако искаме наистина да живеем един щастлив и пълноценен живот, така че обмислете го хубаво и си отговорете сами.
линкче към видеото:
http://www.youtube.com/watch?v=ghGJdz9wSOM&feature=youtu.be
Активен

Total Liberation
Крем
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 58

« Отговор #1 -: 26-01-2013, 16:12:41 »

Страхотно клипче, благодаря! Аз непрекъснато го мисля този въпрос...дано все някога да разбера себе си.
Поздрави за маратона! Страхотен си. браво, аплодирам браво, аплодирам браво, аплодирам
Активен
Тихия
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 741

Болката е неизбежна. Страданието - по желание.

« Отговор #2 -: 27-01-2013, 08:23:55 »

Клипът е много полезен, за ментално объркани хора. Без пари все още не може, но трябва да ги държиш в джоба, вместо в главата.
Активен

Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.
Ros
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 615

« Отговор #3 -: 27-01-2013, 10:56:16 »

Много ми се иска, парите за мен да нямаха значение намигам
Ако го постигна някога, ще имам отговор и на въпроса  Smiley
Активен

Люба
Full member
Неактивен Неактивен

Публикации: 157

« Отговор #4 -: 27-01-2013, 11:14:21 »

Много благодаря!На моменти се усещам че прекалявам-пари-работа-пари.И при все че са силен фактор,пак живота ни би бил сив и фалшив ако не правим нещата които Наистина обичаме,и....даде ми тема за размисъл  flowers2
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
Форум Земя назаемОбщи темиСподели, разкажи или просто напишиТема: Какво бихте правили, ако парите са без значение?
Отиди на: