Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте от Димитровград, приятели! :)  (Прочетена 2830 пъти)

nikiotio

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

 Аз съм Николай, от Димитровград, на 31 год. Работя като пожарникар - хуманността в тази професия е водещ фактор.
От 3 месеца насам реших да променя начина си на хранене и да видя какви ще бъдат реакциите на организма ми. Всъщност преди това се хранех с каквото и да е, по всяко време, без да му мисля. Но някак си ми прещрака за идеята, относно здравословното хранене, кълновете, фрешовете..., изключването на всякакво месо. Консумирам обаче мляко и продуктите му, и яйца. Засега храненето ми не е толкова здравословно (позовавайки се на твърденията тук в този сайт, а не само тук), но може би ми трябва време за да премина към най-правилния път в храненето си.
Друга причина, и то водеща, която ме подтикна към това да спра месото, е това, че съм много милостив и състрадателен по природа, и след като гледах филмът "Земляни", тогава се замислих, наистина. И си помислих, че ако ги нямаше магазините за месо, аз не бих могъл да си го осигуря, тъй като не бих могъл да убия някое животно за да се наям с него...! И така спрях месото...., може би завинаги, или до момента, в който се окаже, че организмът ми няма да може да я кара без месо (хипотетично).
Пожелавам на всички да са живи и здрави, и да бъдат добри и състрадателни, защото това е правилният път, поне според мен.
Активен

neli1111

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
Re:Здравейте от Димитровград, приятели! :)
« Отговор #1 -: 27-01-2013, 15:07:09 »

Здравей Ники и добре дошъл във форума.Аз също съм от скоро тук,но вече мога да ти кажа,че започвам да се замислям какво слагам в устата си.Тук можеш да научиш много за храненето и за пречистването на организма от токсини.Това че си станал вегетарианец показва,че и самият ти започваш да се замисляш за промени в начина на живот.Аз лично смятам,че четене му е майката,защото в този индустриален свят мозъците ни са объркани тоест всеки ден излизат нови книги и информация за това какво трябва и какво нетрябва,а истината е някъде там и всеки сам трябва да стигне до нея.Успех! :love_026:
Активен

Sissona

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • live it up!
Re:Здравейте от Димитровград, приятели! :)
« Отговор #2 -: 10-02-2013, 18:19:47 »

Ники, поздравления за мъдрия избор!Малко мъже са толкова смели и самоуверени, браво! :peperudi:
Активен
Take me to the station
And put me on a train
I've got no expectations
To pass through here again

Div_na

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Здравейте от Димитровград, приятели! :)
« Отговор #3 -: 18-02-2013, 11:39:36 »

Здравей, Ники от Д-град (и аз съм от там  tooth),  моля те, кажи ми , кой е този филм "Земляни" .
Искам да го покажа и на моя мъж!
Активен
Ти си там , където трябва да бъдеш...Просто дишай.

purelove

  • Гост
Re:Здравейте от Димитровград, приятели! :)
« Отговор #4 -: 18-02-2013, 12:41:23 »

Филма се казва - Earthlings . Има го качен в kolibka.com :)
Активен

nortifox

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 158
Re:Здравейте от Димитровград, приятели! :)
« Отговор #5 -: 19-02-2013, 22:15:55 »

Добре дошъл  :Content_14:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.082 секунди с 22 запитвания.