Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Въпрос за здравен център Дар  (Прочетена 4962 пъти)

Tedi Goat

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

 Здравейте  :Content_22:
интересува ме някой от вас ходил ли е на оздравителни процедури или курсове , организирани от здравен център Дар и ако може да сподели впечатления. Попаднах на брошура, в която пише за организирано от здравния център седмично училище за здраве,където се обсъжда природосъобразното хранене, техники за очистване на организма и т.н.  Искаше ми се да чуя мнения да хора, които са го посещавали  ???
Предварително ви благодаря  :fluretaa:


Активен

nataliachka

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Въпрос за здравен център Дар
« Отговор #1 -: 03-03-2013, 20:47:47 »

Преди няколко седмици бях там на ирисодиагностика - засега не мога да кажа какъв ефект има "предписаното" ми лечение, но вярвам, че ще ми помогне. Преди няколко години пак бях ходила тъй като имах сериозен проблем с гърдите си от дългото кърмене - всички ми казваха да спра кърменето, само там ми казаха да приложа уринотерапия - оправих се точно за 10 дни. Така, че вярвам, че съветите им и цялостната им програма за здравословен живот е много полезна.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Въпрос за здравен център Дар
« Отговор #2 -: 04-03-2013, 00:09:10 »

ДАР работят по същата идейна програма , както и ние тук. Затова няма как да се изложат :)  Съветите им са комплексна есенция от творбите на различни натуропати, чиито произведения и ние знаем почти наизуст :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

monika

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 75
Re:Въпрос за здравен център Дар
« Отговор #3 -: 04-03-2013, 09:22:20 »

Nataliachka били споделила по подробно какъв е бил проблема на гърдите ти и най вече каква уринотерапия са ти предложили?  :flowers2:
Активен

ciamaritima

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Въпрос за здравен център Дар
« Отговор #4 -: 12-10-2013, 15:11:52 »

Аз също съм посещавал Дар,правих си ирисодиагностика.По препоръка на докторката направих една диета за очистване на черния дроб(беше ме налегнала зловеща уртикария).Закупих си 3вида чай 3месеца бях на диета.Резултат нямаше поне не съм натоварвал организма с лоши храни.Правих си доста изследвания всичко беше в норми.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Въпрос за здравен център Дар
« Отговор #5 -: 13-10-2013, 19:18:10 »

Изследванията , поне тези, които се правят в лабораториите, не дават информация за ПРЕДпатологичните състояния и за функционалните (начални) нарушения в работата на органите. Както и за степента на зашлакованост, за осигуреността на клетката с кислород.., дали е оптимално извеждането на отпадните, метаболитните продукти от обмяната... и като цяло - как протичат физиологичните процеси в тялото. (С една дума- нивото на здраве не може да се определи. Може да се определи нивото на болест,  и то донякъде , но това не ни трябва в случая )
Когато ще бъдат ВИДНИ отклонения в лабораторните показателите , тогава вече ще е късно. ЗА такива цели има смисъл да се правят по-различни диагностики... ;)  Например по капка кръв, Кирлиян-диагностика , както и биогалваничната акупунктурна диагностика  по Жуков ( която аз имам честта да прилагам) ,където се отчитат и най-фините нюанси в отклоненията от "оптимума" , както и най-важният показател , който е събирателен  за доброто ниво на здраве - нивото на енергетиката, тоест - на жизнената сила. Има ли я в достатъчност - тя върши всичко необходимо ! При младите тя е в изобилие, затова и те много по-рядко боледуват от лоши болести.
(Макар според лекарите тенденциите да се влошават напоследък..  )
    
« Последна редакция: 13-10-2013, 19:22:22 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.062 секунди с 22 запитвания.