Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте! Радвам се, че Ви намерих!  (Прочетена 3655 пъти)

Wish

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70

Здравейте! :)
Познавам Ви от 2г. някъде, но минавах скептично покрай форума, като човек, който не е готов за промяна.
На път съм да загубя майка си и за колкото и уникална да се смятам, в крайна сметка и аз се вписах в клишето, че оценяваме нещо чак, когато го загубим.

Без да отдавам смисъл на горепосоченото, откъм емоционален аспект, ще наблегна на това, че започнах да оценявам храни, които до сега не съм искала да вкусвам дори, започнах да правя зеленчукови супи по-често и дори да са ми вкусни, научих се да ям мед самостоятелно, а преди освен на палачинка, примерно, забрави... Научих се да чета и да вниквам в нещата, вместо, както до скоро, да не виждам по далеч от носа си.
И все пак все още съм хищник с 0 положителна група, която четох, че била групата на ловците (може би и това не е вярно). Но скоро ще го променя, защото го искам.

Покрай многото четене на книги, свързани с психология, знам как да манипулирам, освен другите ;) така и себе си. В тази връзка, много ми харсва думичката, която използвате - "мършояд", защото съм страшно гнуслива и знам, че като ми остане време да чета за мършата, която ям и съответно започна да я наричам така, ще я откажа толкова лесно, колкто отказах и Кока Кола-та, с която съм израснала. А тя дори не ми липсва, благодарение на 20-на изречения, които уцелиха в десятката... :)

Ами, това е. Радвам се, че се престраших да стана част от форума.
Сигурна съм, че с Вас, животът освен по-вкусен, по-истински е и по-щастлив!  :)
Страхотни сте!
Активен

nortifox

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 158
Re:Здравейте! Радвам се, че Ви намерих!
« Отговор #1 -: 11-03-2013, 19:12:27 »

Привет и от мен.Добре си дошла  :Content_14:
Активен

Wish

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70
Re:Здравейте! Радвам се, че Ви намерих!
« Отговор #2 -: 11-03-2013, 19:51:48 »

Здрастии, ni_ki68! Благодаря за посрещането! :Content_22:
Активен

Stefo

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
    • http://vbox7.com/play:8ee8f94a
Re:Здравейте! Радвам се, че Ви намерих!
« Отговор #3 -: 12-03-2013, 01:49:59 »

Има вегетариански потенциал в теб и ще успееш. Успех   :fun_096:
Активен

Wish

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70
Re:Здравейте! Радвам се, че Ви намерих!
« Отговор #4 -: 12-03-2013, 02:17:26 »

Има вегетариански потенциал в теб и ще успееш. Успех   :fun_096:

Хаха! И аз така мисля, а и все пак според квантовата физика всяко нещо, за което си помислиш съществува ;).
Чаках да ме нападнете, че съм глупава месоядка, ама явно наистина имам потенциал! :D

Мерси за подкрепата! :)
Активен

analizator

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94
Re:Здравейте! Радвам се, че Ви намерих!
« Отговор #5 -: 12-03-2013, 03:09:42 »

Привет ще ти кажа един трик как да станеш по лесно суровоядка когато се храниш с сурова храна хапвай я с любов. Обичай суровата храна като ядеш ще се изненадаш от резултата
Активен
Първият признак на състаряването е да мислиш повече за миналото отколкото за бъдещето! Децата мислят за бъдещето!
"Анализатор"

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Здравейте! Радвам се, че Ви намерих!
« Отговор #6 -: 12-03-2013, 12:33:45 »

 Добре дошла в този толкова интересен форум и от мен. След  експериментът на Майкелсън и Морли преди около 130 години, физиката не е същата. Въпреки, че е интерпретиран грешно в началото, той доказа съществуването на поле, което свързва всички обекти във вселената, след това наречено "The Divine Matrix". Ерго, всички сме свързани и мислите ни имат определена честота, чрез която достигат адресата, независимо къде е той. Дънов казва ненапразно - " Ще стигнете дотам, докъдето ви стига мисълта."
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

Wish

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70
Re:Здравейте! Радвам се, че Ви намерих!
« Отговор #7 -: 12-03-2013, 12:46:06 »

Привет ще ти кажа един трик как да станеш по лесно суровоядка когато се храниш с сурова храна хапвай я с любов. Обичай суровата храна като ядеш ще се изненадаш от резултата

Здравей, analizator! Analize this! :P (спомних си за един филм...)

Знам го това за любовта. Когато оценяваш нещо, тоест го обичаш, то става част от теб и няма как да го загубиш. Получава се връзка, като под "връзка" разбирам усещане за Цялост!
Всичко, което не заслужаваме, го губим, с останалото се получава синхрон... баланс  :love_028:. И си завършен.
Дух и тяло в едно - Любов.

Снощи за първи път ядох салата от суров спанак. Бях изпратила за майка ми и направих и за нас. Полях я с ленено масло. Е, умрях си от кеф! Супер вкусно ми беше! Днес ще си купя много спанак и ще си направя пак.

Иначе, аз обичам всичко, което правя. Готвя страхотно, именно защото обичам да го правя.
Не знам какво ще стане като намразя месото (а съм на път), защото вкъщи съм заобиколена от два хищника, на които също ще трябва да променям начина на хранене. Е, това от сега знам, че ще ми е далеч по-трудно, от това да променя моето хранене. :)

Активен

Wish

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70
Re:Здравейте! Радвам се, че Ви намерих!
« Отговор #8 -: 12-03-2013, 13:08:52 »

Добре дошла в този толкова интересен форум и от мен. След  експериментът на Майкелсън и Морли преди около 130 години, физиката не е същата. Въпреки, че е интерпретиран грешно в началото, той доказа съществуването на поле, което свързва всички обекти във вселената, след това наречено "The Divine Matrix". Ерго, всички сме свързани и мислите ни имат определена честота, чрез която достигат адресата, независимо къде е той. Дънов казва ненапразно - " Ще стигнете дотам, докъдето ви стига мисълта."

Здравей, Тихия! :)

Много точно! Да.
За това и четох, че не е хубаво на всички да казваш, когато си болен от рак, примерно, защото в техните мисли те категоризират болестта като смърт, примерно и по този начин сигналите, които стигат до теб са лоши. Аз като мисля за майка си, я "обливам" в лилава светлина. Лилаво - здраве, баланс, сила.
Подарих и лилаво цвете също, теменужки и и казах да ги гледа по-често, да ги полива и да се грижи за тях, така както вече ще се грижи за духа и за тялото си. Сигурна съм, че и помагам с моята енергия, въпросът е дали тя ще ми/си помогне с нейната.

Преди години имах един случай, но тогава бях малка и не му обърнах особено внимание. Преподавах английски в една школа за безработни и една от жените там, ме мразеше, направо не можеше да ме понася.
Избягвах да я гледам в очите, защото усещах слабост, но го отдавах на това, че ме натоварва, както би ни натоварил всеки, който не приема и не предава и ти обявява война.
Един ден, вече не работих там, я срещнах в подлеза на Плиска. Аз излизах от него, а тя беше над мен и слизаше. Разминахме се и си срещнахме очите, без да се поздравим. След 5секунди буквално, ми се замая главата и усетих, че ще колабирам. Ако не бях седнала, щях да припадна.
Сега вече знам, че има приемник и предавател и всички сме едно цяло. Знам и за магнитното поле, с което е обгърната планетата Земя, абсолютно умишлено, за да хората да не могат да си спомнят кои всъщност са.
Под пълен контрол сме и с храната и с религията и с медията... За това всяка стъпка, извън матрицата е важна, защото се концентрира енергия и колкото повече хора успеят да излезат от този вид контрол, толкова по-концентрирана става тази енергия.
Аз излезох от религията, излезох от медията, скоро ще излеза и от храната.

« Последна редакция: 12-03-2013, 13:11:13 от Wish »
Активен

purelove

  • Гост
Re:Здравейте! Радвам се, че Ви намерих!
« Отговор #9 -: 14-03-2013, 13:33:11 »

Не е модерно да си ""мършояд"  tooth Бъди в крак с модата  ;D
Активен

Wish

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70
Re:Здравейте! Радвам се, че Ви намерих!
« Отговор #10 -: 14-03-2013, 16:26:03 »

Не е модерно да си ""мършояд"  tooth Бъди в крак с модата  ;D

Хаха! Модата е клише! :P
Активен

purelove

  • Гост
Re:Здравейте! Радвам се, че Ви намерих!
« Отговор #11 -: 14-03-2013, 18:16:49 »

Не е модерно да си ""мършояд"  tooth Бъди в крак с модата  ;D

Хаха! Модата е клише! :P
Е, накълца на салата опита ми за метафора и съдържанието зад нея  hahahhahaha tooth tooth
Активен

Wish

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70
Re:Здравейте! Радвам се, че Ви намерих!
« Отговор #12 -: 15-03-2013, 13:42:50 »

Не е модерно да си ""мършояд"  tooth Бъди в крак с модата  ;D

Хаха! Модата е клише! :P
Е, накълца на салата опита ми за метафора и съдържанието зад нея  hahahhahaha tooth tooth

Страхотна си... дори и накълцана! tooth
Активен
 

Страницата е създадена за 0.088 секунди с 22 запитвания.