Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: ‘+1 в Щастливото Семейство‘ :)  (Прочетена 1439 пъти)

Pet Ya

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

  Здравейте Суровоядковци!    :fluretaa:

   ...от близо месец се разхождам из zemianazaem.com. Тук ме отведе Nik и желанието ми за пълноценен начин на живот, желанието да преодолея вредните навици, които допринесоха за влошаване на здравословното ми състояние.
   В забързаното ежедневие предимно се хранех  със суха храна и не след дълго последствията бяха налице - проблеми със стомаха и храносмилателния тракт. Не бях особено по готвените ястия, месото /пилешко и риба/ все по-рядко присъстваха в менюто. При самото приготвяне аромата на пилешкото ми стана неприятен и месоядството приключи. Мислех, че ще ми бъде трудно спирането на млякото и млечните продукти, особено сутришното мляко с малко нес /за аромат/, което обожавах... но безпрблемно и от раз сутрин започнах да се будя с топъл билков чай с лъжичка мед. Не съм се чувствала така Свободна до този момент, истинско щастие си е! :peperudi:
   Искам да пренеса в света на Суровоядковците и най-скъпото в моя живот същество – седемгодишната ми дъщеря. Вероятно ще се случи бавно и плавно ...в търсене съм на правилният начин! :Confus_34: Може би темата вече е засегната, но все още не съм стигнала до нея. Ще ми бъдат полезни съветите на мами и татковци, които вече са извървели този път!   :Content_22:

             Поздрави!
« Последна редакция: 09-04-2013, 05:51:24 от PetYa G. »
Активен

Sissona

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • live it up!
Re:‘+1 в Щастливото Семейство‘ :)
« Отговор #1 -: 09-04-2013, 17:50:03 »

поздравления за търпението и силния стоически характер! а и за способността на толкова ранобуден ентусиазъм!  :bleh
желая ти да се зареждаш с все повече енергия по пътя на мъдрите си решения. успех! :angel:
Активен
Take me to the station
And put me on a train
I've got no expectations
To pass through here again

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:‘+1 в Щастливото Семейство‘ :)
« Отговор #2 -: 09-04-2013, 19:09:08 »

Браво Петя!
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.
 

Страницата е създадена за 0.071 секунди с 22 запитвания.