Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Редактиране на мнение  (Прочетена 9356 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
AdiSmile
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 90

« -: 25-04-2013, 09:38:41 »

Имам един въпрос - мога да си редактирам мнението само същия ден, в който е пуснато то. Само при мен ли е така или това е някаква настройка на форума?  амии... знам ли
Активен
Тихия
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 741

Болката е неизбежна. Страданието - по желание.

« Отговор #1 -: 25-04-2013, 09:46:32 »

Има дълбока логика. Не върви човек да си сменя мнението, както дрехите, макар понякога това да е белег за израстване.
Активен

Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.
Diego de la Vege
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 348

« Отговор #2 -: 25-04-2013, 11:59:28 »

Имам един въпрос - мога да си редактирам мнението само същия ден, в който е пуснато то. Само при мен ли е така или това е някаква настройка на форума?  амии... знам ли

Ами нормално, не върви да са ти отговорили десетина човека, пък ти да си го промениш, техните мнения биха изглеждали нелогични и безсмислени при последващ прочит на темата.
« Последна редакция: 25-04-2013, 12:01:58 от Diego de la Vege » Активен
AdiSmile
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: 25-04-2013, 12:22:18 »

Благодаря за отговорите. Но въпроса ми беше ДАЛИ е така, а не ЗАЩО е така  свиркам си
Активен
бате Бино
Заместник админ
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3858

дипломиран рекреативен специалист

« Отговор #4 -: 25-04-2013, 12:34:02 »

Желанието на AdiSmile говори за потребност от прецизност , качество доста рядко срещащо се.. А също и за ангажираност  към форума и съфорумците. Аз го въприемам даже като уважение към съфорумците - да държиш  да кажеш нещо по най-добрия начин, да е изпипано.. Това е потребност на личността , не е прищявка или  куртоазия..  Често се случва ( на мен особено   Smiley ) моментното емоционално състояние да провокира по-наситени тонове в изказа Smiley , после се успокояваш и можеш да го кажеш и по друг начин.. Smiley
Но тъй като няма такава опция , остава в последващ пост да се направи корекцията.
Тихия и Диего също са прави - би станал абсолютен цирк ако всеки по всяко време си редактира или изтрива мненията Smiley  
Но наистина - ако зависеше от мен , бих направил опция например веднъж на 20 поста  да имаш право да си редактираш по един пост, но смисълът на казаното да си остане все пак.    
Активен

Болницата беше прочута със своите готвачи.
AdiSmile
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: 25-04-2013, 12:42:48 »

Да, бате Бино, точно това имах предвид. Благодаря за разбирането   flowers2
ОК, щом няма такава опция, а не е просто аз да не мога да го направя, то темата май става безсмислена. Ако решиш можеш да я изтриеш. Мисля, че няма смисъл да пълним форума с подробности.
Активен
Vov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1026

Познай себе си.

« Отговор #6 -: 04-03-2014, 17:33:31 »

Хм, за да е лесно, еднозначно и от едно четене разбираемо за всички какво се случва, всеки би могъл, при необходимост, да цитира собственото си мнение от по-рано и да каже (напише) какво ново има по въпроса.
Така всички колеги ще са разбрали и ще се избегне повишаване на тона и сгъстяване на боите - докато се разбере кой, защо и т.н.  Smiley
Активен

Искам да променя света - започвам от себе си.
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: