Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Отново здравословно събитие ( семинар) , тоя път най-сетне и във Варна :)  (Прочетена 10300 пъти)

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Това ще е в периода 17-19 май.

http://forumizlojenie.com/language/bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B0-17-19-%D0%BC%D0%B0%D0%B9-2013-%D0%B3-iv-%D0%B8%D0%B7%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5/

 Същото, каквото се състоя през септември във В. Търново. За което щях да ви разказвам подробно , но се изложих здраво и още не съм го направил  :-[  
 Виждам, че една част от лекторите са същите обаче. За което много се радвам!
 Виждам и че някои ги няма , за което също много се радвам!  tooth
 Като цяло обаче такива семинари определено носят емоции . Не че не ги знаем нещата, но в присъствието на интересни лектори и интересна публика , думите придобиват особена значимост , някак  си въздействат и нахъсват по-силно... Нещо като да си на концерт, а не да си го пуснеш на домашното кино..
 С  д-р Валери Шакола например се познаваме много добре, голям е образ, а също и отличен лектор.
 Разбира се , ( убеден съм)  че и този път черешката на салатата ще бъде неподражаемият, супер колоритният, хипнотизаторът на аудиторията - Еленко Ангелов. За тези , които не са го гледали на живо, мога да кажа , че съвсем не говори само за рептили  tooth, и други "конспирации".. Това е уникален  оратор  с много широка обща култура  и направо експерт в областта си ( психологията). Човек, на когото не можеш да не свалиш шапка. (  Никога не съм чувал по-продължителни аплодисменти към някого, както към Еленко след лекцията му в Търново )
Така че , който няма какво да прави - да заповяда , тъкмо ще се разговорим и за "нашите" си работи  :Content_22:    

« Последна редакция: 14-05-2013, 23:45:56 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991

Навити от София има ли? Аз съм "за"  :sorcerer - emotloader:
Активен
Psychonaut

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991

Е, не можахме да се организираме за сега...то и работна събота  :surpris_23: Но пък ей на тва, мисля, ще е яко - https://www.facebook.com/events/371496036289890/?fref=ts
Активен
Psychonaut

Elia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 494

Имам желание да дойда, от Варна съм, но трябва да знам къде, от колко часа и има ли някаква такса за участие ?
Поздрави !
Активен

Евгени

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 88

Ели, обърни внимание за коя дата и година е насрочено събитието.
Активен

KardashianKim

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравните семинари се считат за най-добри в този момент, това е, ако някой се интересува.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.087 секунди с 22 запитвания.