Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Апендикс или нещо друго ?  (Прочетена 914 пъти)

barzaka88

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 95
  • Здраве преди всичко :)
Апендикс или нещо друго ?
« -: 24-05-2013, 11:15:57 »

Здр. приятели от доста време имам храносмилателни проблеми , но от скоро започна все по често да ме наболява ниско долу в дясно като ми се отразява в десния тестис  и ме притеснява да не се обажда апендикса . Бях се подобрил за период от около 2 седмици но ме хвана някакьв вирус на белия дроб и пак се вьрнах назад .. Алое вече не мога да пия тьй като и то вече ми влошава изхождането а и при последното пиене чувстах едно като охлаждане вьтре в червата . Понякога усещам и  гьделичкане  в  областа на черния дроб . Сега включих да пия  карамфил на прах , пелин не мога тьй като страдам от сухота на червата . Та ако някой има сходни на моите проблеми ще се радвам да сподели как процедира че само се вьртя тука и незнам кьде бьркам . Забравих да напиша че салатата я изхождам почти така както сьм я изял имам и липса на ензими но при последното им пиене ме заболяваха червата а аз не ям всичко . Месото много сьм го ограничил , сладко не , сутрин започвам с плод после булгур , жито , салати , домашно приготвен хляб без мая и т.н.

снимка на болката която усещам тук:  http://barzaka88.snimka.bg/animals/koli.754250
« Последна редакция: 24-05-2013, 11:18:08 от barzaka88 »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.056 секунди с 22 запитвания.