Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Странно чуство на черния дроб след пречистването...  (Прочетена 1922 пъти)

Ronin7999

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

      Здравейте на всички.
   Искам да благодаря на Мер.
   БЛАГОДАРЯ ТИ, ЧЕ ТЕ ИМА МЕР  :love_006 - emotloader:.....

Моята история е следната.Случайно попаднах на саита "земяназаем" и прочетох за пречистването на черния дроб и реших и аз да го направя.Подходих внимателно както го е описала Мер.Получи се изхвърлих 78 камъка
и се чувствах щастлив 7мия ден (02.06.13). Като не очаквах такова количество.Бях ходил на скенер преди две години по друга причина (имах петно на брадата и кожната лекарка искаше да открие първопричината и затова поиска сканер бъбреци и т.н.).Доктора тогава ми каза "Ти не пушиш не пиеш изглеждаш отвътре като 18 годишен" та затова не очаквах 78 камъка,но от понеделник(03.06) до днес (06 .06) чувствам от дясната ми страна,че сякаш нещо е прегънато,все едно съм излезнал от операция.Не е болка но е дисконфорт ръката ми е постояно там,като ранен съм.Да вмъкна понеделник когато го почуствах сутринта си спомних какво беше написала Мер за нейното първо пречистване.

Ето какво се случи с мен при първото ми такова пречистване:
около 3 дена след пречистването ме болеше в областта на черния дроб. Продължаваха да излизат камъни, което беше странно. И до какъв извод достигнахме – черния ми дроб е искал да продължава да изхвърля камъни (тъй като е бил догоре задръстен с такива) и аз е трябвало да му помогна още малко, т.е. трябвало е на другия ден да продължа да го нагрявам и да пия още малко зехтин с лимонов сок, но най-вече да нагрявам.
И така кото се прибирам от работа го нагрям,но усещането продължава!
- И си мисля *имало е някои глям камък и е заседнал или понеже бяха толкова много са раздули жлъчката и сега когато ги няма трябва време да се нормализира или ???*.
Иначе се усмихвам двойно повече от преди!
Моля за съвет ?
Благодаря
Активен

Freshcheto

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28

за съвет не знам....може да споделя моят опит с чернодробното пречистване.

Преди 4години ми откриха предкаменно състояние на жлъчката - нещо като жлъчна кал, която разбира се уж изчистих с някакви лекарства. Да ама не - миналата година започнаха болки в дясната страна, които не преминаваха с дни - да не кажа с месеци.....реших да направя чернодробното пречистване. Спазих всички процедури, точно както е описала Мер. Не мога да се похваля с някакви каменни залежи, които изкарах, но мисля, че се получи добре. Чувствах се доста свежо след това ......болката в дясно ми остана около 2-3 седмици след самото пречистване, но после изчезна.
Предполагам и при теб е необходимо да мине малко време, за да отшуми. Но щом е имало толкова камъни...може би е редно след известно време да повториш пак.
 Сега се чувствам добре - не ме боли оттогава изобщо.
Мисля си пак да правя....ама пусти му зехтин - голяма мъка ми е да го пия...направо като си представя в момента ....ми се гади :surpris_22:
Активен

barzaka88

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 95
  • Здраве преди всичко :)

 аз ще ти кажа тьй като и мен след 3-дневното пречистване продьлжава да ме наболява областта на черния дроб трябва да взимаш цяр или някое друго слабително за да се доизчисти това което не е могло да излезе преди това . Пиеш слабителното сутрин и вечер и продьлжаваш с чай за черен дроб и жльчка да филтрира дробчето и всичко ще се нареди  ;)
Активен

Ronin7999

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Днес това започна да намалява и мисля,че до до два дни ще бъда ок.Разбрах,че ако това се случи трябва да се продължава да се нагрява областа за да му помогнем на дробчето с предвижването на останалите камънчета в него.
Накрая на месеца започвам следващото пречистване.
Благодаря ви..... :love_028:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.087 секунди с 22 запитвания.