Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Май имам проблем или имам!  (Прочетена 1850 пъти)

Smile

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Май имам проблем или имам!
« -: 09-06-2013, 21:27:44 »

Здравейте приятели,

днес почувствах нужда да споделя с някой моите проблеми и с вас ще ми е по-лесно.От края на миналата година всичко ми тръгна назад. Напипах си малко топченце не врата и така започнах..
Ходих на лекар(хематолог), който каза че няма нищо. Икръвни ми пусна, каза че са добре. След това тръгнах на гинеколог. Там имах проблем, който засега се разреши. Но! не спирам да мисля за болести. И разбира се постоянно ме боли нещо. От няколко месеца ме боли петата и то много. Не знам вече дали е внушение, напрежение, страх.. Постоянно мисля за лоши работи, дори и когато се забавлявам. И мой познат почина скоро и това още повеече ми се отрази. Знам, че имам сериозен проблем с психиката. Знам че не може да съм болна от всичко наведнъж:(
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Май имам проблем или имам!
« Отговор #1 -: 10-06-2013, 08:15:05 »

Напълно възможно е да имаш сериозен проблем с психиката, но пробвай друг метод - мисли си как топчето изчезва постепенно, колко здрав е организма ти , как гинекологичния проблем се решава. Трябва да вмениш на клетките си, че състоянието ти е отлично и то ще стане такова, а ти ги програмираш с вредна програма и от там се усилват страховете ти. Ще споделиш ли какви мерки си взела до сега за подобряване на състоянието си ?
Активен

Smile

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re:Май имам проблем или имам!
« Отговор #2 -: 10-06-2013, 17:25:19 »

Здравей,
благодаря за отговора. За психиката нищо сериозно не съм предприемала. Опитвам се да се настройвам сама, че всичко е наред. Но може би не ми се получава. Иначе се опитвам да живея здравослвно, внимавам какво ям, въпреки, че понякога и аз се отпускам да си хапна това онова. Но нещо заболи ли ме веднага си мисля най-лошото. Както ми е сега с крака. От няколко месеца ме наболява петата и днес видях, че кокалчето на този крак ми е като чели надуто. По-голяма е от другото. И пак се притесних.
Мислех си да си взема капки на бах или нещо друго природно. Ако можете да ми дадете съвет ще съм много благодарна.
Активен

salvaje

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 303
Re:Май имам проблем или имам!
« Отговор #3 -: 10-06-2013, 22:39:35 »

Съгласен съм с титан. Стреми се към здраве, а не към лекуване на болести.

Имаш ли хора в обкръжението ти, който постоянно се оплакват от болести, болежки и от тежкия живот изобщо? Избягвай компанията на такива хора или ако това не е възможно, стреми се да не обръщаш внимание на оплакванията им, нито ти им се оплаквай.

А болниците са можеби най-затлачените места от такива хора. Посещение на гробищата не ме напряга толкова колкото болницата.  ;D
Активен
Now I lay me down to sleep
I pray the raw will make me freak
 

Страницата е създадена за 0.062 секунди с 22 запитвания.