Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на Илияна  (Прочетена 8896 пъти)

sweetie

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Дневникът на Илияна
« -: 30-07-2013, 14:25:04 »

Здравейте на всички! Мъчи ме дяволски упорито акне, а съм вече на 30 г. Нямам представа коя точно е причината, но имам съмнения в хормоните и щитовидната жлеза. Нямам възможност да се изследвам. Миналата година пих антибиотик 1 месец, но реших, че не искам да се тровя с гадости и го спрях. Взех си хапчетата Пурим и Септилин и от тях имаше малък ефект, но само докато ги пиех.
Тая год. реших да наблегна на сокове- спряла съм се на морковени, от цвекло и магданоз + рукола. Засега още се притеснявам от гладуването на вода- знам, че то има силен прочистващ ефект, но ми се струва доста трудно.
Иначе ям доста салати с домашно- отгледани зеленчуци- краставици, домати, магданоз и тн. Но засега кожата ми още е пъпчасала, но като цяло е малко по-чиста. Правя си прочистване с шарлан от около месец, мажа се с масло от чаено дърво.
Моля Ви за съвет: как да си разнообразя менюто от сокове, на какви зеленчуци и плодове да наблегна. Динени прочистващи дни дали са подходящи? Четох, че най-помагал сокът от зеле, но нямам сокоизстисквачка и не мога да си го направя. Соковете ги правя с блендер, така че по-скоро приличат на нектари, които разреждам с малко вода. Мерси в аванс! :)
Активен
Господ чува молбите на хората, които искат да забравят омразата, но е глух за тези, които искат да избягат от любовта.

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Дневникът на Илияна
« Отговор #1 -: 30-07-2013, 21:44:06 »

Като си обелиш някоя краставица вместо да и изхвърляш обелките си направи маска на лицето (и публикувай някоя снимка с маската да се сещат и другите, че това не е за хвърляне).
Сокът от краставицата освен, че измива порите премахва пигментирани участъци.
А по-нататък може да пробваш и с друг плод...
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

sweetie

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re:Дневникът на Илияна
« Отговор #2 -: 30-07-2013, 21:56:10 »

Като си обелиш някоя краставица вместо да и изхвърляш обелките си направи маска на лицето (и публикувай някоя снимка с маската да се сещат и другите, че това не е за хвърляне).
Сокът от краставицата освен, че измива порите премахва пигментирани участъци.
А по-нататък може да пробваш и с друг плод...
Хаха. Аз редовно си правя маски с краставица, пробвала съм и с авокадо, но ми идва малко скъпо. Но пустите гадни пъпки не се махат, голяма напаст са.
За съжаление трябва много дисциплина, за да се отървеш от тях, а аз съм малко разпиляна и непоследователна.
Активен
Господ чува молбите на хората, които искат да забравят омразата, но е глух за тези, които искат да избягат от любовта.

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Илияна
« Отговор #3 -: 31-07-2013, 06:52:14 »

Без гладуване ще си ги носиш още доста дълго време. Единствено и само гладуването отключва процесът известен като самовъзстановяване на организма по матрицата на перфектното здраве. Приемайки храна ти не му даваш възможност да се изчисти.
Активен

Софи

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:Дневникът на Илияна
« Отговор #4 -: 31-07-2013, 10:36:19 »

sweetie, смятам че titan е прав за гладуването. Аз също съм на 30 и също се боря с акне. Изследвах се - нищо ми няма. Решила съм да попрочета и да погладувам. До колкото знам, когато черният дроб не може да се справи с токсините, следващата им спирка е кожата. За това мисля да направя и чернодробно прочистване.
Също така смятам, че акнето е външно проявление на кофти мисли към себе си - не харесване на себе си.

Да си призная, много съм начинаеща още, за да ти давам съвети  ;D но пък ми се искаше да споделя аз до какви изводи стигнах за себе си.
Активен

sweetie

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re:Дневникът на Илияна
« Отговор #5 -: 01-08-2013, 11:22:07 »

sweetie, смятам че titan е прав за гладуването. Аз също съм на 30 и също се боря с акне. Изследвах се - нищо ми няма. Решила съм да попрочета и да погладувам. До колкото знам, когато черният дроб не може да се справи с токсините, следващата им спирка е кожата. За това мисля да направя и чернодробно прочистване.
Също така смятам, че акнето е външно проявление на кофти мисли към себе си - не харесване на себе си.

Да си призная, много съм начинаеща още, за да ти давам съвети  ;D но пък ми се искаше да споделя аз до какви изводи стигнах за себе си.
Софи, и аз стигнах до извода, че ми е нужно пречистване на черния дроб, защото откакто ям цвекло и зеле лицето ми започна да се оправя, а цвеклото е доста мощно средство за пречистването му. Надявам се да споделиш резултати след като направиш- може би това наи-накрая ще ме накара да се престраша да го направя и аз. ;D :flower:
Активен
Господ чува молбите на хората, които искат да забравят омразата, но е глух за тези, които искат да избягат от любовта.

feia

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26
Re:Дневникът на Илияна
« Отговор #6 -: 07-08-2013, 18:03:12 »

За сведение,ако го желаеш-моята дъщеря страда 10 години от тежко акне,което не се лекуваше нито с лекарства,нито с лазер,нито с кислородни терапии.Бяхме отчаяни,а тя в депресия,когато ни каза за  ваксина произвеждана в България,в София-АНАСТА-се казва.Чукни в гугъла,виж телефона на лабораторията и ги послушай-там е спасението за тежките случаи.Не е скъпо лечението.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Илияна
« Отговор #7 -: 08-08-2013, 07:37:03 »

Всеки един химикал, попаднал в организма рано или късно дава негативно влияние на работата на мозъка. Пречистване на ЧЕРНИЯ ДРОБ и ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО  , както и ЛЕЧЕБНО ГЛАДУВАНЕ ще дадат НАЙ-ДОБРИТЕ РЕЗУЛТАТИ в лечението на почти всички болести, спохождащи човек при неправилното му отношение към себе си. Лично на мен доста безотговорно ми се струва да се поставя ваксина против акне.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Дневникът на Илияна
« Отговор #8 -: 08-08-2013, 09:31:38 »

Трябва да се види дали тази ваксина  е довела до "излекуване"  или до "вкарване на патологията още по-навътре" !
(Тоест - уж си се оправил, но после нещо друго, по-лошо,  се обажда.. :) ) Явлението е брилянтно разяснено от нобеловия лауреат за алтернативна медицина и "баща на хомеопатитие" - д-р Г.Витулкас.
На  този принцип като цяло работят   фармацевтичните лекарства - облекчават нещичко, потискат го, ..  а после ти се появява нещо друго , за което търсиш  друго лекарство.. :)  (  т.н. "ятрогенни болести")
Фея, а вие нещо "алтернативно" не пробвахте ли за това акне? Защото от изброеното виждам, че става въпрос само за фармапрепарати..    За които отдавна се знае, че извън спешните състояния  сериозна работа не вършат.    
« Последна редакция: 08-08-2013, 09:33:27 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Дневникът на Илияна
« Отговор #9 -: 08-08-2013, 11:27:43 »

Пречистване на ЧЕРНИЯ ДРОБ и ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО  , както и ЛЕЧЕБНО ГЛАДУВАНЕ ще дадат НАЙ-ДОБРИТЕ РЕЗУЛТАТИ в лечението на почти всички болести, спохождащи човек при неправилното му отношение към себе си. Лично на мен доста безотговорно ми се струва да се поставя ваксина против акне.

много точно уточнение си дал.
наистина, че няма по- добро лечение на тоя свят от пречистване и гладуване, НО... това се отнася, точно както си казал, за болести, споходили  човека от неразумния му начин на живот.
има болести, които не са следствие на това и те няма да си идат по тоя начин, но това е друга тема.

а поставянето на каквато и да е ваксина не е безотговорност, то е безумие...
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Дневникът на Илияна
« Отговор #10 -: 08-08-2013, 11:31:40 »

... фармапрепарати.   За които отдавна се знае, че извън спешните състояния  сериозна работа не вършат.    

а дали и за спешните състояния вършат?!
Активен

sweetie

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re:Дневникът на Илияна
« Отговор #11 -: 08-08-2013, 15:10:03 »

Леле, това нещо с ваксината ми се струва доста рисковано, аз не бих си го причинила, тъй като не вярвам във фармацевтичната индустрия и не мисля, че може да предложи адекватно лекарство. А и мисля, че човек трябва да изпита всичко природно и натурално, преди да се заема с такива опасни методи.
Някои хора- явно доста отчаяни дори взимат roaccutane, ето линк за любопитните :http://www.puls.bg/forum/viewtopic.php?f=16&t=19728 , но на мен това ми се струва чисто самоубийство, тъй като страчните му последици са ужасни!
Активен
Господ чува молбите на хората, които искат да забравят омразата, но е глух за тези, които искат да избягат от любовта.

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Дневникът на Илияна
« Отговор #12 -: 08-08-2013, 18:11:49 »

че човек трябва да изпита всичко природно и натурално, преди да се заема с такива опасни методи.

да изпита всичко, но даже и да не помогне, пак да не се заема с псевдолечението на съвременната ''медицина".
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Дневникът на Илияна
« Отговор #13 -: 08-08-2013, 20:58:59 »

 ДА , Искрена , за спешните състояния Официальная Медицина върши отлична работа и там безрезервно може да им се вярва. ( Стига да не се попадне на някой д-р Леворъков..,както стана с майка ми - при обикновена операция на счупена китка, без малко да остане без ръка )
И това си има своята неумолима логика - като те спасят от инфаркт, тежка травма, натравяне, ако ти присадят орган, ако си смениш пола и т.н. , се очаква от теб после дълго време да потребяваш препаратчета , които не би могъл да купуваш ако те изтърват  :-[ Има редица тежки сътояния, при които също е задължително вземането на лекарства! Чак после, ако се постигне някакво подобрение, може да се мисли за постепенното им спиране, но само ако е пусната в действие друга ,"алтернативна" методика, която да поеме нещата . Иначе "от само себе си" е почти невъзможно да се постигне ремисия при тежко заболяване.
Лошото е , че наистина трябва човек да е  нащрек  и да прецени ( той или някой честен медик) дали наистина става въпрос за "спешно състояние" , или такова ти бива измислено , за да те вкарат в операционната  и да точат от касата. (Така е ,откакто болниците станаха търговски дружества :( че май и от по-преди.. аз лично три пъти щях да съм опериран досега , ако бях се вързал  :)  )  Най-често се злоупотребява със сърдечните операции - плашат пациента с инфаркт  и профилактично му правят байпас или му слагат стенд. И това изобщо не е само у нас , а  навсякъде, защото системата е една и съща. ( Зад океана е още по-зле , макар много хора да вярват, че нашите са дяволи а техните - светци  tooth)  
« Последна редакция: 08-08-2013, 21:16:27 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Дневникът на Илияна
« Отговор #14 -: 08-08-2013, 21:16:08 »

да, бе, тъпа работа - като кажат, че в Бг положението е зле, а в чужбина...  и медец им капе от устата...
ето, в Америката имам в момента даже един познат, дето е в болница за байпас...

а това е толкова лесно да се излекува човек от проблеми с кръвоносната система...
иска се просто само малко разбиране...
защо народът масово е толкова тъп... просто не знам   :surpris_23:

добре, че не си се оперирал....
Активен

sweetie

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re:Дневникът на Илияна
« Отговор #15 -: 20-08-2013, 21:32:18 »

http://www.otizvora.com/2011/05/2980/
Какъв ужас само- да се добавя литий във водата с цел успокояване и усмиряване, още малко и усмирителните ризи ще ги направят задължителни за носене от мало и голямо при най-малкия психиатричен случай. Литият е всеизвестно средство за лечение на мании, биполярни разстройства и шизофрения.
Активен
Господ чува молбите на хората, които искат да забравят омразата, но е глух за тези, които искат да избягат от любовта.

sweetie

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re:Дневникът на Илияна
« Отговор #16 -: 05-09-2013, 13:27:22 »

Чудя се дали да си купя хлорела- дали ще ми детоксикира организма и ще изчезнат ли гадните пъпки?
Нека тези, които са я пили да споделят, ще им бъда благодарна! ;D
Засега не мога да правя прочистване на дебелото черво, наистина нямам време в момента и се задоволявам само с гладуване на вода, защото е най-лесно.
Хлорелата прави ли ви прекалено енергични, защото и от това нямам нужда- имам си енергия  в излишък.
 ???
Активен
Господ чува молбите на хората, които искат да забравят омразата, но е глух за тези, които искат да избягат от любовта.

sweetie

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Активен
Господ чува молбите на хората, които искат да забравят омразата, но е глух за тези, които искат да избягат от любовта.

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Дневникът на Илияна
« Отговор #18 -: 15-10-2013, 13:38:39 »

Защо не пробваш със сухо гладуване. При него кожата "светва" (поне при мен действа така). ;)
Иначе акнето си е малко или много замърсяване на организма (токсините се чистят през кожата).
Ако правиш гладувания на вода не виждам смисъл от някакво друго пречистване на дебелото черво.
Ако имаш съмнения,че акнето е от черния дроб-то тогава си направи чернодробното прочистване със зехтин-лесно е и става за 1-2 дни.Успех!
Активен

shofilev

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 376
Re:Дневникът на Илияна
« Отговор #19 -: 15-10-2013, 22:12:14 »

Лечение на акне и др. с биорезонансна терапия:

"Днес мога да потвърдя че имам излекуване на акне с честота от 564Хц и амплитуда от +15V за 6-7 дена.Сеансите са били по 10 мин. всяка вечер.Днес спирам сеансите и ще наблюдавам дали ще се върне това акне.
До тук имам реални положителни резултати от главобол и акне значи, изпробвани лично от мене."

"От 26февруари до сега измина доста време и имам конкретни резултати. Днес зъболекаря установи с учудване, че зъб с оголване на основата, със силни болки при студено, кисело и допир днес нямаше никаква болка. Честотите за парадонтоза ще видите в предишните ми коментари по тази тема. Човека със силни болки в колената има сериозно облекчаване на болките. Направи снимка и на нея се виждат много добре два шипа. След няколко месеца ще видим има ли промяна. Жената с парадонтоза и силни болки във венците се повлиява много добре от честота 318 000хц. Венците от вишнево червени в момента са бледорозови. Болките изчезнаха. За акнето се повтори резултата на Гого. Изчезва напълно и кожата добива свеж вид и е еластична. Резултатите са констатирани от лекар. Обща констатация на всички е че се радват на спокоен сън. Изчезват болките в кръста /предполагам бъбречни инфекции / , ставите, независимо от различните честоти на които се подлагат хората с проблеми."

Източник: http://forum.gogobg.net/viewtopic.php?f=22&t=89&p=286&hilit=%D0%B0%D0%BA%D0%BD%D0%B5#p286
Активен
 

Страницата е създадена за 0.082 секунди с 22 запитвания.