Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Моят дневник - Bela  (Прочетена 17263 пъти)

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Моят дневник - Bela
« Отговор #40 -: 05-01-2010, 13:17:34 »

Де бе,Петко,да не си 2метра висок  :surpris_22:
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Моят дневник - Bela
« Отговор #41 -: 05-01-2010, 13:24:07 »

Ха,ха,ха ;D Аз съм 79 и ми казват да не отслабвам повече,за вас направо не знам :Content_4 - emotloader:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Моят дневник - Bela
« Отговор #42 -: 05-01-2010, 13:39:16 »

За килограмите е важна и костната структура- моята е много дребна и лека, и  сега на 59 кг. пак съм със сланинки, а познавам жени с моя ръст на тия килограми са като солетки  ;D
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Моят дневник - Bela
« Отговор #43 -: 05-01-2010, 23:18:04 »

Де бе,Петко,да не си 2метра висок  :surpris_22:
185 см съм висок, а колко тежа няма да казвам, да не ме опандизят tooth
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Моят дневник - Bela
« Отговор #44 -: 05-01-2010, 23:23:50 »

За килограмите е важна и костната структура- моята е много дребна и лека, и  сега на 59 кг. пак съм със сланинки, а познавам жени с моя ръст на тия килограми са като солетки  ;D

Точно! Аз имам приятел, който е мой набор и е висок, колкото и аз - 185 см. Сега е 103 кг. и не изглежда дебел. Като беше много слаб беше 79 кг. Но приличаше на болен от рак в последен стадий - ужасно изпит и кльощав. Аз на 79 кг. едвам си връзвах обувките. Разликата е огромна. Ей затва е тъпо и нагло да се гледат някакви таблици и да се гледа кое било нормално и кое не! Просташко е да вкарваш хората в таблици!!! :pensif_29:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Bella

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 100
Re:Моят дневник - Bela
« Отговор #45 -: 10-01-2010, 16:46:49 »

Привет!
Вчера правих Чернодробното прочистване!
Да ви кажа как мина!
След като цяла седмица се подготвях със сокове от ябълки и цвекло вчера след 3 клизми - 2 с урина и една с чиста вода, започнах да нагряваям черния дроб до 19 часа.
В 19ч изпих 100 мл зехтин 100 мл лимонов сок на глътки през 15 минути. В 22 часа махнах грейката и си легнах. Почти не можах да спя, не ми беше лошо, нямах никакъв дискомфорт, по едно време към 3 часа усетих съвсем слаба болка в дясно, но само толкова. Не знам защо не успях да спя, отвреме на време се унасях, но само това. В 7ч станах и си направих една клизма с урина, но така и не излязоха никакви камъни и до сега!
Не знам защо, Малахов пише, че първия път може и да не излязат, или пък ми е било малко количеството на зехтина, но аз прецених, че за моите 48 кг това количество, като за начало е добре!
Днес се чувствам добре! След 2-3 седмици ще пробвам пак!
Активен

Bella

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 100
Re:Моят дневник - Bela
« Отговор #46 -: 11-01-2010, 10:45:54 »

Днес е екадаши и съм само на вода!
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Моят дневник - Bela
« Отговор #47 -: 11-01-2010, 11:06:21 »

Е,много малко са и зехтина и лимона :surpris_23: Поне 200мл.трябва ;) А и не е трябвало да махаш грейката в 22,а да си легнеш с нея поне още два часа.
Това е моето мнение,от моя опит,може и да греша. :surpris_23:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Bella

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 100
Re:Моят дневник - Bela
« Отговор #48 -: 11-01-2010, 11:46:19 »

Ми, може и да си прав Benato, ама аз исках да съм сигурна, че ще мине добре и няма да ми е лошо, затова изпих само по 100 мл. На 30.т.м е пълнолуние и ше опитам с по 200 мл. Но аз съм чела, че не винаги от раз се вадят камъните.  Ще видим, така или иначе вече имам този опит, нали? :)
Активен

Bella

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 100
Re:Моят дневник - Bela
« Отговор #49 -: 21-01-2010, 18:24:27 »

До сега издържах само на вода, дано като се прибера от работа да не се изкуша да хапна или пийна чай с мед, че после няма спиране! tooth
Активен

Bella

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 100
Re:Моят дневник - Bela
« Отговор #50 -: 01-02-2010, 10:40:09 »

Пропуснах в събота да направя чернодробното прочистване, оставих го за тази събота, че да мога да попия сокове от кисели ябълки и цвекло.
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:Моят дневник - Bela
« Отговор #51 -: 01-02-2010, 15:30:03 »

Ехаа..200мл. зехтин, как се пие толкова мазнина, Бенато?
Аз вече си мислех за алтернативен вариант - 4 вечери подред по 50мл... много ми е трудно това нещо
Бела, стискам палци
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Моят дневник - Bela
« Отговор #52 -: 01-02-2010, 16:01:17 »

Трудно ,как :surpris_25: tooth
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Моят дневник - Bela
« Отговор #53 -: 01-02-2010, 18:10:02 »

Бенато, това количество не зависи ли от теглото на човека (и на дроба му). Имам чувството, че ще се удавя с толкова и като стигна дотам първия път ще пробвам с по-малко.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Моят дневник - Bela
« Отговор #54 -: 01-02-2010, 18:52:42 »

Да,предполагам,аз съм 79кг. за вас 180грама  tooth tooth
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:Моят дневник - Bela
« Отговор #55 -: 02-02-2010, 16:23:59 »

Колко килограма трябва да съм за 50 грама   :Content_4 - emotloader:
Активен

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Моят дневник - Bela
« Отговор #56 -: 02-02-2010, 16:31:54 »

15- 20 кила може би  ;D 
Аз все пак с моите 46 килца мога да спестя 20-тина грама
« Последна редакция: 02-02-2010, 16:34:51 от kriss »
Активен

Bella

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 100
Re:Моят дневник - Bela
« Отговор #57 -: 02-02-2010, 20:32:58 »

Ще ме спукате! ;D
Сега аз колко да си пийна 180 мл като за 48 кг, ми аз ще ги пийна, но откъде ще излязат после се пита в задачата? Онези 100 мл предишния път си останаха в мен, струва ми се! ;D ;D
Рима,  благодаря!
От вчера пия сок от кисели ябълки и цвекло, само че по 2 чаши само сутрин , през деня съм на работа и няма как да стане, а вечерта като се прибера, ако пия ме тонизира и не мога да спя после!
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Моят дневник - Bela
« Отговор #58 -: 02-02-2010, 21:05:31 »

Ако човек има слабости (или доскоро е имал) : кафе, , шоколад,алкохол, тежка мазна храна черния му дроб е по-голям и ще му трябва да изпие повечко от сместа.
Може ли някой да ми опише какви са усещанията, когато организма започва да се чисти (вечерта).
В Плевен от няколко дни водата в чешмите мирише на нефтопродукти - като си измия ръцете и ги подуша ми става гадно. Чак днеска се усетих да ползвам бритата (ама лошото стана).
Снощи докато си правех асаните изведнъж почувствах слабост и паднах като чувал с картофи (бях в обърнат лотос и пак ударих оперираното коляно - днес цял ден куцам и сигурно поне 3 седмици няма да правя асани).
Около 20 секунди след като се изтърсих изведнъж ми стана много студено - чак зъбите ми почнаха да тракат от студ. Само успях да се намъкна под завивките и сутринта се събудих изпотен (много отдавна не ми се е случвало да се изпотя). Днеска усещам, че в ставите ми няма смазка. Тази вечер ще си лягам с кокошките.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Моят дневник - Bela
« Отговор #59 -: 02-02-2010, 21:21:20 »

Злояде, мъчно ми стана  :fluretaa: може пък да имаш нужда от почивка от асаните и затова да ти се е случило това. Бързо се възстановявай  :)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.098 секунди с 23 запитвания.