Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Моят дневник - Bela  (Прочетена 15857 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Angie
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 839

« Отговор #40 -: 05-01-2010, 13:17:34 »

Де бе,Петко,да не си 2метра висок  олееее, амиии....
Активен
benato
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1467

« Отговор #41 -: 05-01-2010, 13:24:07 »

Ха,ха,ха Grin Аз съм 79 и ми казват да не отслабвам повече,за вас направо не знам търкалям се от смях
Активен

GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".
Даниела
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1580

« Отговор #42 -: 05-01-2010, 13:39:16 »

За килограмите е важна и костната структура- моята е много дребна и лека, и  сега на 59 кг. пак съм със сланинки, а познавам жени с моя ръст на тия килограми са като солетки  Grin
Активен
Petko
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2359

« Отговор #43 -: 05-01-2010, 23:18:04 »

Де бе,Петко,да не си 2метра висок  олееее, амиии....
185 см съм висок, а колко тежа няма да казвам, да не ме опандизят ухилен
Активен

“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди

“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов
Petko
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2359

« Отговор #44 -: 05-01-2010, 23:23:50 »

За килограмите е важна и костната структура- моята е много дребна и лека, и  сега на 59 кг. пак съм със сланинки, а познавам жени с моя ръст на тия килограми са като солетки  Grin

Точно! Аз имам приятел, който е мой набор и е висок, колкото и аз - 185 см. Сега е 103 кг. и не изглежда дебел. Като беше много слаб беше 79 кг. Но приличаше на болен от рак в последен стадий - ужасно изпит и кльощав. Аз на 79 кг. едвам си връзвах обувките. Разликата е огромна. Ей затва е тъпо и нагло да се гледат някакви таблици и да се гледа кое било нормално и кое не! Просташко е да вкарваш хората в таблици!!! мъдър
Активен

“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди

“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов
Bella
Full member
Неактивен Неактивен

Публикации: 100

« Отговор #45 -: 10-01-2010, 16:46:49 »

Привет!
Вчера правих Чернодробното прочистване!
Да ви кажа как мина!
След като цяла седмица се подготвях със сокове от ябълки и цвекло вчера след 3 клизми - 2 с урина и една с чиста вода, започнах да нагряваям черния дроб до 19 часа.
В 19ч изпих 100 мл зехтин 100 мл лимонов сок на глътки през 15 минути. В 22 часа махнах грейката и си легнах. Почти не можах да спя, не ми беше лошо, нямах никакъв дискомфорт, по едно време към 3 часа усетих съвсем слаба болка в дясно, но само толкова. Не знам защо не успях да спя, отвреме на време се унасях, но само това. В 7ч станах и си направих една клизма с урина, но така и не излязоха никакви камъни и до сега!
Не знам защо, Малахов пише, че първия път може и да не излязат, или пък ми е било малко количеството на зехтина, но аз прецених, че за моите 48 кг това количество, като за начало е добре!
Днес се чувствам добре! След 2-3 седмици ще пробвам пак!
Активен
Bella
Full member
Неактивен Неактивен

« Отговор #46 -: 11-01-2010, 10:45:54 »

Днес е екадаши и съм само на вода!
Активен
benato
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #47 -: 11-01-2010, 11:06:21 »

Е,много малко са и зехтина и лимона амии... знам ли Поне 200мл.трябва намигам А и не е трябвало да махаш грейката в 22,а да си легнеш с нея поне още два часа.
Това е моето мнение,от моя опит,може и да греша. амии... знам ли
Активен

GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".
Bella
Full member
Неактивен Неактивен

« Отговор #48 -: 11-01-2010, 11:46:19 »

Ми, може и да си прав Benato, ама аз исках да съм сигурна, че ще мине добре и няма да ми е лошо, затова изпих само по 100 мл. На 30.т.м е пълнолуние и ше опитам с по 200 мл. Но аз съм чела, че не винаги от раз се вадят камъните.  Ще видим, така или иначе вече имам този опит, нали? Smiley
Активен
Bella
Full member
Неактивен Неактивен

« Отговор #49 -: 21-01-2010, 18:24:27 »

До сега издържах само на вода, дано като се прибера от работа да не се изкуша да хапна или пийна чай с мед, че после няма спиране! ухилен
Активен
Bella
Full member
Неактивен Неактивен

« Отговор #50 -: 01-02-2010, 10:40:09 »

Пропуснах в събота да направя чернодробното прочистване, оставих го за тази събота, че да мога да попия сокове от кисели ябълки и цвекло.
Активен
rima
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 512

« Отговор #51 -: 01-02-2010, 15:30:03 »

Ехаа..200мл. зехтин, как се пие толкова мазнина, Бенато?
Аз вече си мислех за алтернативен вариант - 4 вечери подред по 50мл... много ми е трудно това нещо
Бела, стискам палци
Активен
benato
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #52 -: 01-02-2010, 16:01:17 »

Трудно ,как тъжен... чак ще ревна ухилен
Активен

GO GREEN
Zloqd
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1359

« Отговор #53 -: 01-02-2010, 18:10:02 »

Бенато, това количество не зависи ли от теглото на човека (и на дроба му). Имам чувството, че ще се удавя с толкова и като стигна дотам първия път ще пробвам с по-малко.
Активен

Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка
benato
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #54 -: 01-02-2010, 18:52:42 »

Да,предполагам,аз съм 79кг. за вас 180грама  ухилен ухилен
Активен

GO GREEN
rima
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 512

« Отговор #55 -: 02-02-2010, 16:23:59 »

Колко килограма трябва да съм за 50 грама   търкалям се от смях
Активен
kriss
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 229

обичам те ... живот

« Отговор #56 -: 02-02-2010, 16:31:54 »

15- 20 кила може би  Grin 
Аз все пак с моите 46 килца мога да спестя 20-тина грама
« Последна редакция: 02-02-2010, 16:34:51 от kriss » Активен
Bella
Full member
Неактивен Неактивен

« Отговор #57 -: 02-02-2010, 20:32:58 »

Ще ме спукате! Grin
Сега аз колко да си пийна 180 мл като за 48 кг, ми аз ще ги пийна, но откъде ще излязат после се пита в задачата? Онези 100 мл предишния път си останаха в мен, струва ми се! Grin Grin
Рима,  благодаря!
От вчера пия сок от кисели ябълки и цвекло, само че по 2 чаши само сутрин , през деня съм на работа и няма как да стане, а вечерта като се прибера, ако пия ме тонизира и не мога да спя после!
Активен
Zloqd
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1359

« Отговор #58 -: 02-02-2010, 21:05:31 »

Ако човек има слабости (или доскоро е имал) : кафе, , шоколад,алкохол, тежка мазна храна черния му дроб е по-голям и ще му трябва да изпие повечко от сместа.
Може ли някой да ми опише какви са усещанията, когато организма започва да се чисти (вечерта).
В Плевен от няколко дни водата в чешмите мирише на нефтопродукти - като си измия ръцете и ги подуша ми става гадно. Чак днеска се усетих да ползвам бритата (ама лошото стана).
Снощи докато си правех асаните изведнъж почувствах слабост и паднах като чувал с картофи (бях в обърнат лотос и пак ударих оперираното коляно - днес цял ден куцам и сигурно поне 3 седмици няма да правя асани).
Около 20 секунди след като се изтърсих изведнъж ми стана много студено - чак зъбите ми почнаха да тракат от студ. Само успях да се намъкна под завивките и сутринта се събудих изпотен (много отдавна не ми се е случвало да се изпотя). Днеска усещам, че в ставите ми няма смазка. Тази вечер ще си лягам с кокошките.
Активен

Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка
Даниела
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1580

« Отговор #59 -: 02-02-2010, 21:21:20 »

Злояде, мъчно ми стана  fluretaa може пък да имаш нужда от почивка от асаните и затова да ти се е случило това. Бързо се възстановявай  Smiley
Активен
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: