Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Прочистване на лимфата - нова парадигма?  (Прочетена 7662 пъти)

emo75

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 222
    • Разходка из Езерната градина

Здравейте, днес случайно, докато разглеждах книги в "Хеликон", попаднах на малко книжле, чийто автор е български учен-химик, която сама се е излекувала от злокачествено заболяване чрез много интересен подход за прочистване на лимфата. Става въпрос за "Пътят на лимфата" от Татяна Костадинова. Публикувала е и снимки от лечението. Това, което ме впечатли е, че е съчетала познания за уринотерапията с древен китайски медицински понятиен апарат и съвременни по-скоро теоретични прозрения за естеството на човешкия организъм от гледна точка на квантовата физика.
Но това, което практически върши работа е, че с компреси, напоени с преварена урина /мочегон/, поставени зад ушите и на тила, плюс прочистване на дебелото черво и някои други техники въпросната дама се е излекувала за няколко месеца от рак на гърдата. Което си е впечатляващо.
Активен

cherry

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 411
  • Любовта е смисъла на живота.

Аз бих желала да попитам дали някой не знае някакъв начин за прочистване на лимфата.
Имам подут лимфен възел зад ухото,който е така вече около месец.Лошото е,че инфекцията(бактериите) се е загнездила там и си стои,като от време на време удря и по някой орган-я гърлото,я носа(синузит). :Confus_3:
Тази седмица смятам да направя едно по-дълго гладуване на изворна вода-5-6 дни,но не знам дали това ще ликвидира проблема. ::)
Активен
„Живеят само влюбените,останалите просто съществуват.”      
Уилям Шекспир

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

cherry , подуването на лимфен възел не значи автоматично, че точно лимфната система не е наред и се нуждае от почистване. Значи обратното - че тя е сработила , като в случая е АНГАЖИРАН съответен възел. Някъде има проблем , процес, който го кара да стои подут.

А иначе, за доброто функциониране на системата си има методики - виброгимнастиката на Микулин, скачане на батут, спорт и т.н. ( лимфната система няма помпа и лимфата се движи само ако се движим и ние.Спрем ли - спира и тя!)
Има и методи за прочистване, надзърни при Малахов.
Тук също има интересно за лимфата, можеш да прегледаш - по-долу в блога има раздел "лимфна система" с няколко теми.
http://zdraveto-dar-ot-boga.blogspot.com/p/blog-page_26.html
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

cherry

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 411
  • Любовта е смисъла на живота.

cherry , подуването на лимфен възел не значи автоматично, че точно лимфната система не е наред и се нуждае от почистване. Значи обратното - че тя е сработила , като в случая е АНГАЖИРАН съответен възел. Някъде има проблем , процес, който го кара да стои подут.

А иначе, за доброто функциониране на системата си има методики - виброгимнастиката на Микулин, скачане на батут, спорт и т.н. ( лимфната система няма помпа и лимфата се движи само ако се движим и ние.Спрем ли - спира и тя!)
Има и методи за прочистване, надзърни при Малахов.
Тук също има интересно за лимфата, можеш да прегледаш - по-долу в блога има раздел "лимфна система" с няколко теми.
http://zdraveto-dar-ot-boga.blogspot.com/p/blog-page_26.html
Благодаря за отговора. :Content_22:
Да,знам,че някъде има възпаление на орган и лимфната система сигнализира за това.Но аз нямам конкретни оплаквания от органа в момента ;D.Страх ме е,че инфекцията ще тръгне по лимфната система и ще атакува и други места от тялото. :Confus_3:
Затова се питам 5-6 дни глад дали ще ликвидират проблема? ??? ??? ???
Активен
„Живеят само влюбените,останалите просто съществуват.”      
Уилям Шекспир

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.

Ама той проблемия орган няма да ти телефонира когато не е наред. Лимфната система ти съобщава това. Затова прочистване на тялото. Глад разбира се е най-добре.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519

  
   Решено е, ще гладуваш  tooth, пък виж и ти сама си го назначаваш, мерак не ти липсва виждам, сподели какви промени настъпват ако искаш.
   Ако решиш да пробваш рецепта за чистене на лимфа мога да препоръчам тази с лимоните, правил съм я преди време:
   ден 1 се пие сока на 1 лимон и така всеки ден се увеличава с по още 1, мисля до 21 беше, което е върха на пирамидата, после започваш на обратно. Аз стигнах до 10 (което си беше почти буркан със сок), щот ги пиех сутрин преди да изляза, веднъж дневно, на гладно и толко ми издържаха нервите :) иначе е въпрос на организация да се приема и повече лимонов сок за един ден :)
   Иначе бате Бино ти е казал добре, чистенията са статични, движението, спорта под всякаква форма движат кръвта и лимфата ефективно, така че дерзай!
« Последна редакция: 22-09-2014, 18:30:28 от grow »
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..
 

Страницата е създадена за 0.074 секунди с 22 запитвания.