Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Привет. Аз съм Нако  (Прочетена 5083 пъти)

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Привет. Аз съм Нако
« Отговор #20 -: 25-11-2009, 08:40:45 »

Анджи и аз получавам писма от Д-р Меркола и като попадна на интересна статия я чета. Но много от новините му са с комерсиална цел, предлага доста хран.добавки и козметика. Така че не трябва да се вярва сляпо на всичко прочетено в интернет.
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Привет. Аз съм Нако
« Отговор #21 -: 25-11-2009, 12:22:24 »

Деси, добре подхождаш- точно така и трябва, на никой да не се хваща пълна вяра. А Меркола например яде месо. Намирам обаче, че е съвсем в реда на нещата да продава нещо- в крайна сметка не върви, като си толкова известен по света, да критикуваш кой какво вредно прави, без да покажеш, че ти самия правиш нещо полезно. Аз също чета само това, което ме интересува, и като цяло мисля, че човека се справя добре, даже много добре на фона на всички "традиционни" лекари, а може би и не само.
Активен

Nako

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
    • Блогът на Нако
Re:Привет. Аз съм Нако
« Отговор #22 -: 05-12-2009, 19:51:05 »

Блогът ми вече го няма, и за добро, щото не ставам за писател.Тои беше по-скоро дневник на Liver Flush-овете ми. Нещо такова "Вчера изпих 1 литър ябълков сок. Днес си направих liver flush, излезнаха три 16мм камъчета, пет 10мм, и стотина малки като леща, бля-бля-бля... " Но не ставам за писател, и не мога да пиша увлекателно. Трябва да зема да си намеря записките обаче, и да ги постна тука, ако не за друго поне за смелост на хората които се чудят в момента да си направят ли , или не Liver Flush.

Здравословен живот - аз съм по скоро желаещ да води такъв. Работата ми, и градът в които живея обаче ме затрудняват, и в никакъв случаи не мога да твърдя че го правя. Дори напротив. Трика е да се справяш въпреки трудностите наоколо, и като ви чета тука се надъхвам, и мобилизирам повече.

Меркола, рекламира, но се е случвало и да спре да рекламира, и да разправя че не можел вече да препоръчва едиквоси, защото едикаквоси вече не било ок , и т.н. А миналата седмица сестра ми ми разправяше че Меркола ядял само някакво бизонско месо, и то сурово. Сготвено на много ниска температура, чисто месо, е може би единственото месо което искам да консумирам и аз.
Активен
/N.

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Привет. Аз съм Нако
« Отговор #23 -: 05-12-2009, 20:56:08 »

Аз пък имам спомен, че беше опитвал щраусово, сурово  :Content_4 - emotloader: Ужас!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.092 секунди с 23 запитвания.