Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Привет. Аз съм Нако  (Прочетена 5084 пъти)

Nako

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
    • Блогът на Нако
Привет. Аз съм Нако
« -: 22-11-2009, 18:49:22 »

Привет. Аз съм съвсем нов в този форум. Казвам се Атанас, на 35 години съм. Живея в София с приятелката ми. В този форум съм, защото и аз съм тръгнал по пътя на суровоядството.

Преди години, имах нещо като блог, в които описвах "приключенията" ми със прочистването на черният ми дроб, и разни други такива неща. Но така стана че никой не го четеше, и го зарязах. Сега като гледам този саит/форум, си правя сметката че или не съм знаел как да си рекламирам блога, или нещо се е променило в България последните 4-5 години. Радвам се че и в България се е заговорило за суровоядство, пречистване и здравословен живот ... Честно казано, щеше да ми е много по лесно ако този форум го имаше преди 5 години.

Ще си позволя да направя малка реклама, на два саита, които за мене са били много важни през последните няколко години когато е ставало въпрос за здраве.
1. http://curezone.com/ - Това е най голямият форум в светът, когато става въпрос за "'алтернативна'" медицина. Точка. А това е може би най важната страница на него: http://www.curezone.com/cleanse/
2. http://mercola.com/ - Лекарят, които казва нещата.

Поздрави, Нако
Активен
/N.

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:Привет. Аз съм Нако
« Отговор #1 -: 22-11-2009, 19:42:25 »

 Здравей, Нако и добре дошъл сред нас :) ще споделиш ли как се храниш, дали спортуваш
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Привет. Аз съм Нако
« Отговор #2 -: 22-11-2009, 20:18:46 »

Привет,аз съм Мария
Приятно ми  :peperudi:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Привет. Аз съм Нако
« Отговор #3 -: 22-11-2009, 22:01:34 »

Здравей, Нако! Радвам, се че се увеличаваме.  А и щом си водил и блог за здравословен начин на живот, значи можем да се надяваме на полезни съвети! :fluretaa:
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Привет. Аз съм Нако
« Отговор #4 -: 22-11-2009, 23:46:58 »

Нако, здравей и добре дошъл,

Щом си списвал блог за здравословен начин на живот, защо не дадеш линка. Дори и да е стар и забравен, със сигурност, ще има полезна информация.

Забелязвате ли, че форумът напоследък събира повече и повече ветерани в сферата на здравословният живот? Радвам се, че съм близо до такива хора. :Content_14:
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Привет. Аз съм Нако
« Отговор #5 -: 23-11-2009, 00:07:20 »

Здравей Нако!
Допреди да видя този форум си мислех, че човечеството е доста неуспешен експеримент, ама сега като гледам че се увеличаваме май и този път ще ни се размине пришествието (2012).
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Привет. Аз съм Нако
« Отговор #6 -: 23-11-2009, 00:47:14 »

A, не се знае.  ;) Аз си мисля, че нещо ще се случи. Нямам предвид, че Слънцето ще се блъсне в Земята. На такива теории не вярвам.
Активен

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Привет. Аз съм Нако
« Отговор #7 -: 23-11-2009, 01:59:00 »

Вери, кажи какво вярваш, че ще се случи? Сигурна съм, че нещо интересно ще кажеш...
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Привет. Аз съм Нако
« Отговор #8 -: 23-11-2009, 03:15:12 »

Мисля, че нещо ще се случи на интелектуално ниво. Вярвам, че все повече ще стават хората, които ще започнат да мислят за себе си, за околните, за Природата, за Земята. Ще има нещо като пробуждане, което вече е почнало, но тогава ще бъде кулминацията. И въпросът е колко ще бъдем пробудените и осъзнатите.
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Привет. Аз съм Нако
« Отговор #9 -: 23-11-2009, 08:38:28 »

 :kisss:Здрасти и добре дошел и от мене, юнако!Дай Боже по-вече мъже не само във форума,ами и в начина на живот!!!Много си зависи  и от мъжката част на болното ни откъм духовност обществото да се поизправи. :heart_2: :kisss:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Привет. Аз съм Нако
« Отговор #10 -: 23-11-2009, 09:29:39 »

здрасти Нако, добре си дошъл, ще ми е интересно да прочета за твоите пречиствания на черния дроб- за мен е малко страшна тая процедура  :flowers2:
Активен

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Привет. Аз съм Нако
« Отговор #11 -: 24-11-2009, 01:37:30 »

Даниелче, не си сама :-\ и мен ме е страх :o от чернодробното прочистване
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Привет. Аз съм Нако
« Отговор #12 -: 24-11-2009, 10:32:36 »

Не ме разсмивайте,жени които са раждали,да ги е страх от зехтинче с лимон :laugh: Аз присъствах и на двете раждания(нормални) и мога да ви кажа ,че това пречистване е нищоооооооо в сравнение :laugh:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Привет. Аз съм Нако
« Отговор #13 -: 24-11-2009, 10:48:33 »

Бенато, аз имам проблеми с жлъчката, не съм се изследвала за камъни и това е причината да изпитвам страх... раждането не е страшно, болките са търпими  ;D
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Привет. Аз съм Нако
« Отговор #14 -: 24-11-2009, 11:18:03 »

На майка ми и направих пречистването миналия месец,след много тежка жлъчна криза,превиваше се от болка и я прерязваше през гърба,не можеше да си поеме въздух.Четири дена на кисел сок и хаде,чао болка :laugh:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Привет. Аз съм Нако
« Отговор #15 -: 24-11-2009, 11:22:05 »

точно такива две кризи съм имала последните години  :'(  по- болезнено нещо не съм изпитвала :'(
Бенато, да не спамя тук ще видя темата за черния дроб, ако не си писал подробно за майка ти, моля пиши  :love_026:
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Привет. Аз съм Нако
« Отговор #16 -: 24-11-2009, 11:28:04 »

Писах в чернодробно през ноември :)
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Привет. Аз съм Нако
« Отговор #17 -: 24-11-2009, 14:09:45 »

Здравей и от мен и добре дошъл!

Мисля, че нещо ще се случи на интелектуално ниво. Вярвам, че все повече ще стават хората, които ще започнат да мислят за себе си, за околните, за Природата, за Земята. Ще има нещо като пробуждане, което вече е почнало, но тогава ще бъде кулминацията. И въпросът е колко ще бъдем пробудените и осъзнатите.
Абсолютно!
2012 е края на ерата, не края на света!
За това, което mariiina каза, на мъжете наистина ще им е по-трудно в този период, но като гледам господата тук колко са напред, и аз имам надежда!   :laugh:
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Привет. Аз съм Нако
« Отговор #18 -: 24-11-2009, 19:02:50 »

2012 е края на ерата, не края на света!
За това, което mariiina каза, на мъжете наистина ще им е по-трудно в този период, но като гледам господата тук колко са напред, и аз имам надежда!   :laugh:
Я кажи за този край на ерата...разкажи по-подробно ;)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Привет. Аз съм Нако
« Отговор #19 -: 24-11-2009, 19:33:33 »

Здравей, Нако!
Доктор Меркола ми е познат, от може би 2 години му получавам нюзлетърите. Бях го споделила тук но не останах с впечатление някой да го е разгледал. Той между другото е за поне 70% суровоядство.
Всичко най-хубаво ти желая!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.1 секунди с 25 запитвания.