Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте и от Ели  (Прочетена 2935 пъти)

EllyM

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Здравейте и от Ели
« -: 22-01-2015, 02:24:13 »

Здравейте и за много години ( на патерица  :pensif_29: )

Случайно попаднах на този форум докато търсех информация и така попаднах на тема на sabinkata
от не толкова далечната 2011 година "Пречистване на организма с кислородна вода"
Всъщност аз търсех дали има и къде може да се закупи в България Водороден Пероксид  35% или какъвто и да е процент, но да е хранителен клас.
Аз не живея в България и за това не знам дали изобщо е познат протокола там. Аз живея в Англия и тук разбрах за протокола. Всъщност го започнах преди 5 дни и за сега се чувствам добре без особени странични ефекти. Леля ми е много зле с бъбреците и търсех за нея Водороден пероксид от хранителен клас.
Аз също така съм вегетарианка, почти веган. Понякога обичам да си похапна кашкавалче  :Appetit_17:
но иначе не употребявам мляко, сирене и яйца. Също така ям само безглутенов хляб и по възможност продуктите които ползвам са органични и без глутен и ГМО.
Много се радвам че намерих такъв форум със съмишленици от България. Бъдете здрави и щастливи  :heart_2:
Активен

Elia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 494
Re:Здравейте и от Ели
« Отговор #1 -: 22-01-2015, 11:02:18 »

При различните заболявания на бъбреците използвайте много сурови зеленчукови сокове.Храната - 100 % сурова и ще има ефект.
Поздрави !
Активен

EllyM

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:Здравейте и от Ели
« Отговор #2 -: 22-01-2015, 12:26:04 »

Благодаря Елиа, по принцип знам за соковете. Но жената наистина има нужда от нещо по-сериозно като терапия. Влиза в болница в петък. Бъдете здрава.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Здравейте и от Ели
« Отговор #3 -: 22-01-2015, 15:56:53 »

Явно не знаеш достатъчно за тях , EllyM  :-\
В случая няма "по-сериозна" терапия , освен цитираната от  Elia. ( Специално при бъбреците това хранене е много по-важно , отколкото за всеки друг орган! )
Или, по -друг начин да го кажем - да мине на сурово  е задължително, а пък после нека се търсят и "по-сериозни" терапии.
И освен това, болната поинтересува ли се дали има поне един ,на когото да са излекували бъбреците в  болница?  ;)
 Ако има орган, за който да е  особено опасно  "лечението" в болница - това са бъбреците.  ;)

« Последна редакция: 22-01-2015, 16:30:01 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

EllyM

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:Здравейте и от Ели
« Отговор #4 -: 22-01-2015, 16:50:57 »

Здравейте бате Бино, благодаря за отговора и уточненията, както на теб така и на Елиа. Много отзивчиви хора сте  :thankyou:
Но аз съм направила една сериозна грешка в моят първи пост. От толкова четене и висена на компютъра съвсем съм изпреркала, а и беше късно през нощта като се регистрирах и съм писала набързо без много да мисля. Не са бъбреците а БЕлите дробове. ...  :-[  Между другото намерих водороден пероксид от ФБ. Запознах се с един човек от България в една група където хората споделят за употребата на Н2О2, който е поръчал от Англия, има достатъчно и ще ми даде 1/2 литър 12% за леля ми като за начало. След това ще поръчваме от тук. Важното е да започне веднага. Както с пиенето , така и с вдишването- директно да повлияе на белите дробове. Довечера татко ми ще ходи да го вземе и от утре започва терапията.  :Content_14:
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Здравейте и от Ели
« Отговор #5 -: 22-01-2015, 17:13:59 »

Няма проблем, случва се .
Само че .. нещата не са много по-различни ,дори с поправката  :-\
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Здравейте и от Ели
« Отговор #6 -: 22-01-2015, 17:18:43 »

Няма проблем, случва се .
Само че .. нещата не са много по-различни ,дори с поправката  :-\
:Content_14:

Пиенето на пресно изцедени сокове и яденето на сурова храна само ИЗГЛЕЖДА нещо обикновено, нещо не толкова силно, нещо недотам добро.
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

EllyM

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:Здравейте и от Ели
« Отговор #7 -: 22-01-2015, 21:34:41 »

Здравейте отново :) Напълно съм съгласна с вас . Поговорила съм с ляля ми, казала съм и предимствата на суровоядството и зелените сокове. Тя жената месо не яде, така че по принцип е на зеленчуци повече. Но и казах да не яде нищо пържено, да попарва зеленчуците, които е възможно или да ги вари. Все пак сега е зима и няма много зелени растения. Казах и да спре и млечните продукти.
Не съм там и не знам какво точно ще прави, но ако ме послуша и аз като вас вярвам, че ще има резултат заедно с протокола, който ще започне. Аз по никакъв начин не умаловажавам храненнето като сериозна и важна част от лечението на каквато и да е болест (и не само за лечение,а като начин на живот!), но понякога не само с него може да излекува човек. Трябва и нещо друго да се съчетае с него.Благодаря ви за съветите и ще се радвам и занапред да споделяме и да си помагаме кой с каквото може. Форума е много информативен и има много полезна информация и мисля да поостана тук,ако ме приемате ;) Бъдете здрави  :)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.12 секунди с 22 запитвания.